folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatil İçin Karar Veremiyorum

Tatil İçin Karar Veremiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

kardeşimle tatile gitmeyi planlıyoruz (sadece planlladık başka hiç bir şey yapmadık :D)

önemli olan gideciğimiz yerde sadece denize girmek değil tarihi doğası gezilecek yerleri olsun gece hayatı da olabilir çünkü denizden çabuk sıkılırım kafa dğıtmak dinlenmek için tatile gidiyoruz aklımızda planladığımız yerler var

yalova (çınardere vs), marmara adası, avşa adası, erdek (daha önce gittim çok ahım şahım değildi gittiğim ortamdan dolayı güzel geçmişti bu sefer aynı ortam yok) edremit, akçay, küçükkuyu (gittim her şeyi ile harikaydı denizden daha çok gezdim kazdağları yeterdi) ayvalık, didim, kuşadası

benim aklımda buralar var çok büyük bir tatil bütçesi yok onu da belirteyim tavsşyeler şstşyorum karar veremezsem küçükkuyu ya gideceğim (büyük ihtimalle) yada avşa ya

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

bodrum türkbükü...

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

takipteyim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:
    -----------------------------

bodrum türkbükü...

gittinmi?

neddir ne değildir fiyatlar nasıldır anlatırmısın

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

Fethiye Ölüdeniz hocam.çarşaf gibi denizi.ufakken gittim,hala hayallerimde.kumsal desen altından.tek taş bulamazsın.denizde ilerliyorsun derinleşmesi gerekirken tam tersine denizin ortasında ayakta duruyorsun.tuzluluk oranı enyüksek yer.suyun üstünde duruyorsun o kadar tuzlu.ne bir balık var nede başka bişi. off keşke param olsada tekrar gitsem..:)

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

kivanc bunu yazdı:

Fethiye Ölüdeniz hocam.çarşaf gibi denizi.ufakken gittim,hala hayallerimde.kumsal desen altından.tek taş bulamazsın.denizde ilerliyorsun derinleşmesi gerekirken tam tersine denizin ortasında ayakta duruyorsun.tuzluluk oranı enyüksek yer.suyun üstünde duruyorsun o kadar tuzlu.ne bir balık var nede başka bişi. off keşke param olsada tekrar gitsem..:)

ölüdeniz e gidersem yamaç da yapabilirim ama dediğim gibi amaç sadece deniz değil sosyal olaylarda olmalı yoksa deniz ne olursa olsun sıkılıyorum denizden :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanc
    kivanc's avatar
    Erkek

google dan fethiye ölüdeniz yaz görsellerde arat.ama ağzının suyuna dikkat :)

dolmuşta para uzatmamak için ölü taklidi yaptım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

hocam merak etme daha önce çok aratttım ama denizden ağzımın suyu akmaz hayyatta zevki mi alınca sıkılıyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

sunyy2003 bunu yazdı:

The_Pilot bunu yazdı:

bodrum türkbükü...

gittinmi?

neddir ne değildir fiyatlar nasıldır anlatırmısın

tabi bayağı bir tuzlu, fiyat bakımından ucuz yer arıyorsan,
    muğla fethiye muğla marmaris seçebilirsin...
    denizi güzeldir.

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek
    Ölüdeniz'e geçen sene gittim tadı damağımda kaldı harika bir yer gece hayatı kuşadası,bodrum yada marmaris gibi hareketli değil disko tarzı 1 yeri var benim tespit ettiğim kadarıyla ingiliz turistler çokça geliyor.Ancak Hisarönü diye bir yer var Ölüdeniz'e 15 dk uzaklıkta arabayla 3-4 sokak birleşmiş tamamen pub ve disko tarzı irili ufaklı mekanlar var. gezerim dersen daha iyi bir yer varmıdır bilmiyorum. 3 sene Muğla'da okudum nerdeyse heryerini gezdim en son Öüdeniz'e gittim ve en beğendiğim yerdi. Düzenleme:Kelebekler Vadisi'ne mutlaka gidilmeli muhteşem bir yer araştırırsan hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsin.Doğal güzellikler açısından eşsiz bir yer bence.Ha birde Kleopatra adası'na gidilmeli.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Biocyte bunu yazdı:
    Ölüdeniz'e geçen sene gittim tadı damağımda kaldı harika bir yer gece hayatı kuşadası,bodrum yada marmaris gibi hareketli değil disko tarzı 1 yeri var benim tespit ettiğim kadarıyla ingiliz turistler çokça geliyor.Ancak Hisarönü diye bir yer var Ölüdeniz'e 15 dk uzaklıkta arabayla 3-4 sokak birleşmiş tamamen pub ve disko tarzı irili ufaklı mekanlar var. gezerim dersen daha iyi bir yer varmıdır bilmiyorum. 3 sene Muğla'da okudum nerdeyse heryerini gezdim en son Öüdeniz'e gittim ve en beğendiğim yerdi. Düzenleme:Kelebekler Vadisi'ne mutlaka gidilmeli muhteşem bir yer araştırırsan hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsin.Doğal güzellikler açısından eşsiz bir yer bence.Ha birde Kleopatra adası'na gidilmeli.

güzel anlattın hocAM teşekkürler değerlendireceğim yarın ki yorumlarıda alıp salı - çarşamba gibi yola çıkacağım

Toplam Hit: 2860 Toplam Mesaj: 26