folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tatlıcı Açmayı Düşünüyorum Fikirlerinize İhtiyacım Var.

Tatlıcı Açmayı Düşünüyorum Fikirlerinize İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

samet vardı @delichoban 

rahmetli babası tatlı tatlı diye bir tatlıcı açmıştı. kendine has bir müşterisi vardı. güzeldi ayrıca. mekanı cennet olsun...

şimdi benim evin altında iki tane baklavacı var.

birisinden alışveriş yaparım birisinden yapmam. mesela yapmama sebebim; aynı tatlıyı daha pahalıya vermek, 103 tl tutan tatlıya 100 tl demek yerine 105 tl demek, abi çocuğun canı çekmiştir ikramım olsun bu diyip bir su alayım dediğimde ikramın parasınıda sudan çıkartmak.

esnaflık zor iş. özellikle gıda sektörü. 

günlük sipariş ile çalışman gerekli bence.

damak zevki ortak bir kitleye hitap edeceksin o yüzden alım yapacağın yerden numune alıp bence eşe dosta dağıt artıları eksileri gör.

her gelene hay hay gidene de tabi efendim demek büyük meziyet...

bunları zaten biliyorsundur ama işte yine de bu pandemi döneminde sıkıntı....

ayrıca gel al dan ziyade paket e çık. yemek sepeti gettir vs.vs.vs... 

birde fiyatı makul tutarsan tadından yinmez :) allah utandırmasın.

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Çikolata 

diyet çikolata

bitter çikolata

şekersiz çikolata

masum çikolata

hayatım çikolata benim :)

birde iş yerine hafif çukur aynalar koyun 

geçen hafta sonu wp da müridlerle waffle muhabbeti vardı bizim :)

DJ_Alper tarafından 06/Oca/21 10:46 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

^^D`

heybe'sini yediğim. gözlere bak. tag. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 06/Oca/21 11:07 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Bi up çekelim bi akrabam ile görüştüm kendisi 2.şubeyi açacağını söyledi madem sen düşünüyorsan seninle yapalım falan dedi işlerin kolaylaşır gibisinden oldum olası akraba ile iş yapmayı sevmediğimden geçiştirdim.

Dükkanı sanırım bu ay içi tutacağım içi inşaat halinde ya sahibi ya ben bi şekilde halledeceğim.

Tatlı meselesini akraba ile görüştüm antepten 2 günde 1 yolluyormuş otogar üzerinden gidip alabilirsin dedi.

Geriye kaldı dükkan ismi sitesi ve scripti bu işi uğraşsam kendim yaparım gibi ama 0 dan script mi yazdırsam yoksa wp üzerine tema tarzı mı yapalım kararsız kaldım.

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Bi up çekelim bi akrabam ile görüştüm kendisi 2.şubeyi açacağını söyledi madem sen düşünüyorsan seninle yapalım falan dedi işlerin kolaylaşır gibisinden oldum olası akraba ile iş yapmayı sevmediğimden geçiştirdim.

Dükkanı sanırım bu ay içi tutacağım içi inşaat halinde ya sahibi ya ben bi şekilde halledeceğim.

Tatlı meselesini akraba ile görüştüm antepten 2 günde 1 yolluyormuş otogar üzerinden gidip alabilirsin dedi.

Geriye kaldı dükkan ismi sitesi ve scripti bu işi uğraşsam kendim yaparım gibi ama 0 dan script mi yazdırsam yoksa wp üzerine tema tarzı mı yapalım kararsız kaldım.

Sen dükkan ismine karar ver siten benden hocam, ücrete gerek yok; ha ileride satışların iyi olursa bi tatlını da yerim ama :D

Toplam Hit: 3737 Toplam Mesaj: 36
tatlıcı