folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tayyip Oğlunu Askere Gönder"Di...

Tayyip Oğlunu Askere Gönder"Di...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    EcHoLL bunu yazdı:
    -----------------------------
    trabs0n bunu yazdı:

trampfd bunu yazdı:

Tayyip Oğlunu Askere Gönder"di...

karısını da bize göndersin dicem olmicak, tipsiz.
    gül gönderse olur ama.

Akıl yaşın kaç olm.?

Türkçede hangi kelimelerin ne anlama geldiğini bilmiyormusun ? yenimi öğrendin ..?

Hiç Sevmiyorsan bile o 70 milyonun başbakanı Cumhurbaşkanı SAYGI göstereceksin. 

Git bebe forumlarında takıl.Burası agzına geleni söyleme yeri değil takılmak istiyorsan Seviyeni bileceksin. 

Bide Bedelli askerlik varken adamın oglunu kısa sürede göndermesi suçmu?

Sizin paranız olsaydı Siz vatan için diyip 15ay askerlik yapıcakmıydınız.?*

Bu sorularada adam gibi cevap verin vayy ben öyle yaparım oyle ederim diyip karsıt görüş bildirmeyin hepimiz türküz.Neyin ne olduğunu biliyoruz.

Parası olan gider kardeşim..

Hea şimdi dersiniz nerden bu para diye..

Adam belediye başkanıydı bi dönemler birikimleri vardır belki ßirde her ay aldıgı 8milyar maaşda cabası.. 

sen bu lafın üstüne daha bişey diyemezsin ne ozaman teröre ölen garibanların çocukları boşunamı öldü parları olsaydı ölmüyceklerdi yani konuştunu bil askerlik var herkez yapması lazım bu yasa değişmesi gerek ozaman ben bu vatan için tek mermi sıkmam parası olan yaşıycak diye ben neden öleyim

çokbilmiş arkadaş, yalnız parası olan değil bilmemkaçsene yurt dışında kalıp, dövizli bedelli askerlik yapılabiliyor. yani üç sene yurt dışında yaşama şartı var, biz paramız olsa da yapamayız bedelli. çünkü bize vize vermezler. o da tayyipin oğlu olmayaydı da alaydı vizeyi; bana bilkenti mi bitirdi sanki genç yaşta amerikalar bilmemnereler gidiyo ?

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Evet Askerlik Yan Gelip Yan yatma Yeri değildir..... Ama Çok İyi bir Liderse Örnek Olması Gerekmezmiydi.... Paranın ve Cingözlüğün Gerektirdiği Tüm hünerleri Göstererek Oğlunu Askerlik Yaptı Diye Vatan Borcu Ödedi Diyede Över şimdi....

Bumu Mehmetçiklere Olan Vefa Borcu... Bumu Örnek Liderlik, Bumu Fark....!!!!!

Ufacık Çocuk ama Komutanların Resimde Görüldüğü Üzere İki Büklüm Oluşu Enteresan Üstü Enteresan.... Düşündürücü yanıda var ayrıca...

Tayyip Helal olsun sanada, Sende Sırtımızdan Vurdun ya bizi. Helal olsun, Yok Oğluna Sahip Çıkışını bi nebze Anlıyorum ama, Senin Oğlun Oğul Bizimkiler Piçmi.?

Kimse Demesin Her kese Tanınan hak makmış, Resmen Ayarlanmış bir Düzlemde Gerçekleştirilmiş Bir Kayırmaca idi durum... Yazık.!!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Benim anlamadığım şu bilmediğimden soruyorum , bu arkadaş er olarak gitmiyomu ? Nasıl 1 uzman çavuş 2 er bunu koruyo oluyo ? tv de öyle duydum , kolpadır belki ama emin olmak için soruyorum ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

Tarkanında böyle bi olayı vardı..  Bedelli olarak 1 ay askerlik yaptıktan sonra  "Paşa gibi askerliğimi yapıp geldim" demişti

Çok gülmüştüm hea:D  Bu da öyle olacak. Paşa gibi yapacak askerliğini.  Erdoğan ailesini komedyen yapmak lazım

.
Toplam Hit: 10931 Toplam Mesaj: 75