folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Tarih: 26 Mayis 2007 / Pazar - Diyarbakir

cumartesı galıba :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    hocam ben gelmiyom amk :D hackman bugün gel maça gidelim dedi , ben de abimlerle gittim :D öldürecek beni :D olm vallahi arabada yer yoktu kucak kucaa oturmustuk :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RDX
    RDX's avatar
    Erkek
    aq koyiim böle işin yaw.kaçırıyorum güzelim buluşmayı.cuma ankaraya gidiyorum.hem yeni üye olmuşum tanışıp kaynaşırdık.

RDX:plastik patlayıcıların çoğunun hammeddesi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

hocam _sansina kus :D maalesef gelemeyecen :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    LordWarrior Sen trek bi adam olmasan arar bi haber verirdin sanada maçınada sokayım ben. Gelesin buluşmaya ....

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Çok uzakmış amk ben 2-3  saatlik bi yolsa dersaneye die çıkardım evden 8-9 gibi:D akşam 8-9 dönerdim die düşnmüştüm maraş urfa neyin olosaysdı rahat olurdu,yalnız coğrafyam çok zayıfmış:P

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    nakamura2 bunu yazdı:
    -----------------------------

Çok uzakmış amk ben 2-3  saatlik bi yolsa dersaneye die çıkardım evden 8-9 gibi:D akşam 8-9 dönerdim die düşnmüştüm maraş urfa neyin olosaysdı rahat olurdu,yalnız coğrafyam çok zayıfmış:P

-----------------------------

Gel aq. Bi işim vardı dersin. Bak çok şey kaçıruyorsun...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Amk çok gaza geldim:| annemler yok pazar şmidi aklıma geldi Real le bi konuşalım ondan tam detayları alıym gelmeye çalışıcam bi konuşalım da

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

antep diyarbakır arası 6 saat sürüyor gece 12 arabası felan binersen sabah 7-8 gibi burda olursun sabah seni alırız burda kimseyi sokakta bırakmam :) heleki bu japon kardeşimizsee:D 

Edit:Bu arada para konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar diyarbakır bildiginiz üzere büyük bi yer deil dolmuş veya vasıta kulanılmayacak şehir içinde paso yuruyecez ayrıca yol hariç 10 - 15 ytl yemek için gider sonra sölemedi vay efendim ben duymadım vay efendim ben görmedim demeyin hesabınızı ona göre yapın

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    hoşt amk..la azrail baba 15 ytl ne yemeği ne hali amk :D ben şişman bi adam olmama rağmen 1 porsiyonla doyuyom..en hayvan gibi acıktığımda da 1.5 porsiyon yerim..ciğerciyi mi yiyecez amk :D

Toplam Hit: 6108 Toplam Mesaj: 50