folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

T.B.T Guneydogu Bulusmasi (Diyarbakir) Kesinlesti!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

hea

evet . banim yok ama herhalde real le bi,rleşir bi tane bulum. :)

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    hackman hocam , eğer gelirsem benim dijital foto makinesi var , 4.1 mp , 512 mb hafıza kartı..ama gelebileceğimi sanmıyorum :S

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Ulan Duyumlarıma göre bazı adamlar gelmekten kaçınıyormuş(Real_Kurd gibi...) Valla gelmiyeni oğlan ederiz dedik biz buluşma yarın siz gelin fotoraf makinasını filanda ayarladık biz... Ama gelirim deyipte gelmeyenin ta aq!

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

kimse "süper bir bulusma oldu" diye mesaj atmadıgına ve fotograf koymadıgına göre sanırım bu bulusma da yalan olmus :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    CH3 bunu yazdı:
    -----------------------------

kimse "süper bir bulusma oldu" diye mesaj atmadıgına ve fotograf koymadıgına göre sanırım bu bulusma da yalan olmus :S

-----------------------------
    Trege bak hele. Olmadı ki olum zaten tarihe baksana buluşma yarın...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Yok boyle bır şey olsaydı haberım olurdu buluşma var yanı...

CeLeKatireJeotuzbeş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    Buluşmaya gelecek arkadaşlardan kimler online! Msn ye gelin iki dakka!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Entel köylü Andy i doyurun gerisine karismayin :) ,dayi oglumun gotlerinden opun :D ...cigerciyi sorun etmeyin,cigerleri yiyin kurdo hesaplasir adamla :D ...adanadaki gibi "abla bi kere versene" kalibini "abi bi kere verim sende cigerleri ver" hesabina cevirir :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    Resim falanda çekilin muhabbetleride anlatırsınız :)

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
Toplam Hit: 6030 Toplam Mesaj: 50