TBT Taşınabilir Isletim Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Lostok bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam yorumlara bakarak iyi birşey yaptığını anladımda bu ne    (normal şartlarda)  niye kullanmalıyım ben? 

daha mı hızlı 

virüsmü bulaşmıyor 

başkasının pcde kendi oturumumu görmek için mi neden yani?  

ben güvenemediğim yerlerde banka işlemi para transferi vs. bunla yapıyorum.
    çöken bir işletim sisteminden verilerimi bunla kurtarıyorum yedekliyorum cd/dvd çekebiliyorum.
    şuana kadar her hangi bir kişisel bilgiye müdehale eden bi zararlısını görmedim :)
    taşınabilri olması. yani bilgisayar olan her yerde belleğini çıkarıp takarak ayalarına masaüstüne dosyalarına erişebilirsin.
    adı üstünde cebinde gezdiriyorsun taşınabilir.
    boyutu küçük hem içinde uygulamalar ile günlük bir çok işlem dahi görülebiliyor.
    kurulumu hazırlanması max. 2dakka :) 

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

eline saglik barisyigit gecerli, basarili calisma olmus. pardusta zar atilip ulke fethedilen bi oyun var onu bunun icine atabilirsek sahane olcak

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Masaüstünden ; Sistem altından / depolama bölümünde görebilirsiniz

gormedi nfts oldugu icinmi acaba yedek hardisk

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

pisikleet : hocam direkt hdd'e kurup deneme yapmadım malesef.
    usb bellek üzerinde çalıştım ama çalışmaması için bir neden gözükmüyor sahsen.

hojucuk : uygulamarı bunun için modül haline hazırlanabiliyor hocam. kaynak bulup gönderebilirm size.

sansar55 : aslında gördü ama windows'un hikmetinden sadece gözükmedi. herhangi bir klasör adını vs. yazıp gireblirsiniz.
    "system:/media/sda2/Windows/system32" gibi. 

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

2000 bytela çekebiliyomla çokda lazım oldu hemde güvenilir bir kaynak ancak çekemiyorum lazımken :S

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

geliştirilmiş halini bekliyoruz hocam. helal olsun.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

hojucuk bunu yazdı:

eline saglik barisyigit gecerli, basarili calisma olmus. pardusta zar atilip ulke fethedilen bi oyun var onu bunun icine atabilirsek sahane olcak

pardusu bilmemde bahsettiğin şey "risk" olabilir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek

guzel bir çalışma ellerine sağlık.

susestudio.com adresinden kendinize özgü linux çekirdekli IO unuzu online olarak yapabilirsiniz bilgilerinize.

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Çizik :) Bunada saol hocam buda güzel duruyor :) Formatlamada işe yarıyorlar.Eline Sağlık :)

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Hocam bence süper bir çalışma çöken bilgisayarlardaki yedekleri kurtarmak için süper bir yöntem Ellerine emeğine sağlık...

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
Toplam Hit: 29641 Toplam Mesaj: 158