TBT Taşınabilir Isletim Sistemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:
    -----------------------------

paylaşımlı susestudioda yapmış çok basit. 20 dakakda bilemedin 1 saate yapılır. susestudioda yazıp built with logosunu kaldırmış. Neyse herkes yapar bunu ben konuyu şöylebi inceledim göremedim. Varsa bu bilgiler kusura kalma ama ben beklerdimki böyle böyle yapılıyo herkes bilsin. Balık vermek değil balık tutmayı öğretmek hesabı.

dediğimiz susisiute midir nedir ilk defa duyuyorum hayatımda.. :)

keşke sizlerde balığı geçtim balık yemini verseniz :)

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

paket sistemi olarak ne kullanıyosun.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Hocam windowsu çökmüş bir bilgisayarda dosyaları kurtarmak için bunu kullanmaya çalıştım şimdi iki hard diskim var bi tanesindekileri diğerine göndermek için dosya silmeye çalışıyorum ama izin vermiyor. Permissions dan izinleri değiştirmeye çalışıyorum izinleri değiştirmek için yetkilere sahip değilsiniz diyor ne yapmalıyım.?

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

oksijen bunu yazdı:

paylaşımlı susestudioda yapmış çok basit. 20 dakakda bilemedin 1 saate yapılır. susestudioda yazıp built with logosunu kaldırmış. Neyse herkes yapar bunu ben konuyu şöylebi inceledim göremedim. Varsa bu bilgiler kusura kalma ama ben beklerdimki böyle böyle yapılıyo herkes bilsin. Balık vermek değil balık tutmayı öğretmek hesabı.

Hocam madem öyle sende yapta paylaş bizimle ne bu agresyon böyle :)) Sonuçta uğraşmış ihtiyacı olanlar için koymuş siteye çok yanlış bu tür yorum yapmak

Si vis pacem para bellum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Barışım kurmaya çalışırken bu hatayı veriyor,bu nedir ? çözümü varmıdır 

http://i54.tinypic.com/2h4vqrm.jpg 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

ama merak ettim şimdi ben bunu :D
    varmı elinde olan :D

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    nerden nasıl geldim ben bu sayfaya, @_@
    ama güzelmiş dursun bi kenarda ,
    sagolasın buarada barış.←_←♥

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 29622 Toplam Mesaj: 158