Tcl Mi Samsung Mu Lg Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba;

kısmetse Nisan ayında evleniyorum.

Tv alacağım ama çeşit çok kararsız kaldım çokta anlamıyorum hepsi birbirine benziyor. :))

10-17 k arasında 58-65inç arası bakıyorum varsa fırsatlar tavsiyelerinize açığım.

TCL ler nasıl acaba Samsung kullanıyorum memnunum

işlemcisi en iyi tvler (fiyat aralığıma göre) hangisi ?

harddeath0070 tarafından 15/Kas/22 11:34 tarihinde düzenlenmiştir

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

bende tcl 55p615 var. geçen sene aralık gibi vatandan 5500 e almıştım. geçenlerde bime 9999 dan gelecek diye görmüştüm bi yerde. hepsiburadada 10500 e falan var. 

genel olarak memnunm tvden. çok üst düzey birşey değil ama fiyata göre tatmin edici. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Tcl 65 inç düşünüyorum ama bakalım birde andoid alayım diyorum tv yi acaba işlem hızı nasıl android tvlerin bilemiyorum.

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Benim televizyon philips bana hediye gelmişti o nedenle mecbur kaldım kullanmaya. Ekran ve ses kalitesi gerçekten çok iyi. Fakat smart fonksiyonu yetersiz gelince önce Amazon fire tv sonrasında da Apple TV 4K aldım. Diyeceğim o ki sırf smart tv diye fazladan para vermek yerine smart olmayıp ses ve görüntü kalitesi çok iyi olan bir tv almak daha mantıklı bence. Hoş şimdilerde hepsi akıllı sanırım  

Delegado_Zero tarafından 15/Kas/22 11:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Smart kısmını boşverin. Bir kaç sene sonra destek kesiliyor. Xiaomi Mi Box alıp geçin. O yüzden ekran paneli kaliteli olsun yeter. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Smart kısmını boşverin. Bir kaç sene sonra destek kesiliyor. Xiaomi Mi Box alıp geçin. O yüzden ekran paneli kaliteli olsun yeter. 

mi boxun yenisi gelecekti gelmedi mi hala o :D

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

Hocam scroll.com.tr youtube kanalı var eleman anlıyor bu işlerden en çok övdüğü tvlerden biri tcl c728 serisi bütçene uyuyosa 725 yerine tercih edebilrisin

Yaptık bişiler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

mi boxun yenisi gelecekti gelmedi mi hala o :D

Mi Stick ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

he benim tvnin biri vestel lcd evlenince almıştık mibox ona bağlı en kral smartdan daha smart :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Ne alman gerektiğini bilmiyorum ama kesinlikle BEKO alma. Bu kadar dandik TV görmedim ben.

the man who gets tired after eating a ban
Toplam Hit: 3345 Toplam Mesaj: 50
4k smart