Tcl Mi Samsung Mu Lg Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek

LG lerin görüntüsünü ben çok beğeniyorum, NanoCell olanları . Yeniden alacak olsam LG den başka TV almazdım. 

TCL konusunda hiçbir bilgim yok.

Catapat tarafından 16/Kas/22 18:15 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arada film ve tv izlemek icin soyle bir sey is gorur mu ? Herkes Philips"e gommus ama alternatifi LG ve Samsunglara da bakabilirim.

https://www.amazon.fr/Philips-50PUS8106-12-Technologie-cin%C3%A9matique/dp/B09H3DX93B/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolat
    Bolat's avatar
    Erkek

philips alma kanal geçişleri ve menü çok yavaş yeterince parlak değil 

İnancı doğrultusunda yaşamayan : Zamanla yaşadıklarının doğru olduğuna İnanır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

65 lik Philips aldim arkası ambiyansli filan güzeldi garanti bitince ariza verdi anakart dediler degistirdim bir yil gecti tekrar ayni üç kere anakart degistirdim dördüncü kez aynı arızayı verince bildiğin çöpe attım televizyonu çünkü yaptırsam tekrar arıza verecek biliyorum ona harcadığım parayla yeni tv almadigima pişmanım arabanin bagaja koy servise götür getir cabası kısacası Philips almada ne alırsan al. Ayrıca dipnot Philips den sonra beko aldim yaklasik iki yıl oldu bi sıkıntı yok kanal geçişleri iyi. Isyerinde lg var 10 sene oldu 24 saat açık güvenlik kameraları bağlı daha tık demedi aman nazar değmesin. 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

LG veya Samsung alayim o vakit.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    nigdeli bunu yazdı

65 lik Philips aldim arkası ambiyansli filan güzeldi garanti bitince ariza verdi anakart dediler degistirdim bir yil gecti tekrar ayni üç kere anakart degistirdim dördüncü kez aynı arızayı verince bildiğin çöpe attım televizyonu çünkü yaptırsam tekrar arıza verecek biliyorum ona harcadığım parayla yeni tv almadigima pişmanım arabanin bagaja koy servise götür getir cabası kısacası Philips almada ne alırsan al. Ayrıca dipnot Philips den sonra beko aldim yaklasik iki yıl oldu bi sıkıntı yok kanal geçişleri iyi. Isyerinde lg var 10 sene oldu 24 saat açık güvenlik kameraları bağlı daha tık demedi aman nazar değmesin. 

Bana hibe etseydin keske , hallederdim ben

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

Sanırım Samsung 65Q67B yada TCL 65C728 Qled alacağım

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    nigdeli bunu yazdı

Bana hibe etseydin keske , hallederdim ben

Arıza çözülüyor anakart degiserek bir yil dolmadan tekrar ayni şeyi yapiyordu en sonunda atıp yenisini alma fikri ağır bastı emin ol sende yapıp tekrarlayinca çıldırırdin :) 

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

2007 yılında 40 inç Philips tv aldım garanti süresi bitmesine 1 ay kala sol üst kenar da çizik belirdi.aradım Philips müşteri hizmetlerini resim alalım falan aradılar tekrar tv yi bize gönderin gönderdim.aradan 2 hafta geçti beni aradılar bu tv den artık üretmiyoruz üst seviyede bir tv verelim size konu kapansın ya da para iadesi yapalım dediler para iadesi yapalım o zaman ddedim.olur dediler iban filan halloldu şimdi asla olmayacak işlerdi geçmiş zaman.şunu öğrendim tv de şimdi de geçmişte de japon alacaksın paranın tam karşılığı aklına sahtekarlık gelmiyor.bu ürün seni üzmeyecek diye kafanda yer ediyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

2007 yılında 40 inç Philips tv aldım garanti süresi bitmesine 1 ay kala sol üst kenar da çizik belirdi.aradım Philips müşteri hizmetlerini resim alalım falan aradılar tekrar tv yi bize gönderin gönderdim.aradan 2 hafta geçti beni aradılar bu tv den artık üretmiyoruz üst seviyede bir tv verelim size konu kapansın ya da para iadesi yapalım dediler para iadesi yapalım o zaman ddedim.olur dediler iban filan halloldu şimdi asla olmayacak işlerdi geçmiş zaman.şunu öğrendim tv de şimdi de geçmişte de japon alacaksın paranın tam karşılığı aklına sahtekarlık gelmiyor.bu ürün seni üzmeyecek diye kafanda yer ediyor.

E bosa onermedim Sony diye

Samsungla hic iyi deneyimlerim yok

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 3336 Toplam Mesaj: 50
4k smart