Tcl Mi Samsung Mu Lg Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Karar ne oldu ? Hangisi tercih edildi ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı

Karar ne oldu ? Hangisi tercih edildi ?

Hepsinin amk :)

Bende lg var 5 sene oldu sikinti yok suan, pek sikayet duymadim bence alinabilir

Samsung icinde pek sikayet duymadim tercih lg veya samsung olabilir garantici birisi icin

Tcl saatli bomba diyorlar gerci amerika pazarinda iyi diyorlar ama turkiyeninde icinde oldugu pazarlara farkli uretim yaptigi ve sikintili oldugunu okudum 

Sonyde soundbarlarla uyumsuzlugu disinda birsey okumadim

Ve kitapta yazdigina göre diger tv ureticilerinden uzak durun ama philipsten kacin kacin diye yaziyormus philips ambilight ve sundugu ozellikler ile kagit uzerinde cok iyi ama hem tv kalitesi hem servis kalitesi olarak agzi yanmayan yoktur 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben 43" Sony X89K modelini aldim. Guzel bir karacuma indirimiyle. 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Televizyon Sony alınır, Paran yetmedi ya da alternatif ihtiyacın oldu Panasonic.

işlemci demişssin Ram demişssin VMware kurup sanallaştırma mı yapacaksın yoksa 4k videoları Vegasla render mi edeceksin. ne yapcan işlemciyi vs. Televizyon gerçek bir görüntü zenginliği ve derinliği ile sana elinde kumanda ile kanal değiştirme ve hizmetini en iyi şekilde verdi mi yeterli. önemli olan görüntünün seni tatmin ediyor olması. samsung vs gibi markalardaki florasan ışığı cezbediyorsa ona bir şey diyemem. ama ben samsung televizyon kullanmam. ışıklı parlak tv ler içinde hoşuma giden LG ama dediğim gibi Sony, Panasonic.

siyahbereli tarafından 25/Kas/22 09:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

LG 75nano75 var, 1 sene oldu alalı mükemmel cihaz. en ufak bi kasma donma yok. Ondan önce hi-level 55 kullanıyordum kanser etti en son yumruk atmak kaydıyla kırdım sonra lg'ye geçtik, gerçekten harika

Edit: kumandasına kola döktüm 500 tl kaçtı

cache tarafından 25/Kas/22 11:07 tarihinde düzenlenmiştir

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Smart kısmını boşverin. Bir kaç sene sonra destek kesiliyor. Xiaomi Mi Box alıp geçin. O yüzden ekran paneli kaliteli olsun yeter. 

Öneri var mı hocam paneli kalite olan? 55inc özellikle. 

Daewoo 55DM54U

Vestel'in Rusya pazarına ürettiği televizyon. 3 yıl garantisi var. 6 bin liraya 4K ve HDR10 sunması o fiyat bandından kendini rakipsiz yapıyor.

Teşekkürler hocam sipariş geçmiştim, 1 haftadır kullanıyorum gayet iyi, oyun vs oynamıyorum.
    Ofiste bi tane lgnin 75 ekranı var modeli falan bilmiyorum, görüntüsü daewoodan tabiiki daha iyi ama arayüzü vs berbat, daewoonun kendi arayüzü çok daha iyi.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Güle güle izle hocam. Vestel için her şey denebilir fakat adamların yazılımları fena değil. Menü vs her şey yerli yerinde. Ha Smart yani akıllı kısmı tırt orası ayrı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    harddeath0070 bunu yazdı
    FCN bunu yazdı

tcl nin qled modellerinden almıştım 1 sene falan oldu. canavar gibi. panelinden falan oldukça memnunum

menü geçişleri nasıl ben ona çok öenm veriyorum iki saate geçiyorsa uyuz olurum :D

Televizyon olarak dahi ıptv var. Uydu tarafını falan hiç kullanmadığım için yanlış yönlendirmim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung LS03A (2021) model TV için güncelleme geldi. Xbox CloudGaming ve GeForceNow uygulamaları kurulabilir. Güncellemenin geleceği diğer modeller. QN800, QN850, QN900, WS1A, QN700, AU7000, AU8000, AU9000, Q50, Q60, Q95-Q70.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    coLdPriNCe bunu yazdı
    tahref156 bunu yazdı

Ne alman gerektiğini bilmiyorum ama kesinlikle BEKO alma. Bu kadar dandik TV görmedim ben.

sen vestel görmemişsin

o vestelin var ya caycısından ceo suna kadar aq

Yav he he
Toplam Hit: 3346 Toplam Mesaj: 50
4k smart