Tek Tip Askerlik Yalan Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Mynette okudum şimdi.. Dün yapılan açıklama yanlış anlaşılmış. Eğitim düzeyi farkının olmamasına itiraz edenler olmuş. Sonuç olarak göte geldi aşkımız ikimizde şaşkınız :/

Detaylar için;

http://haber.mynet.com/detay/guncel/tek-tip-askerlikte-surpriz-gelisme/534587

Altan naptın oğlum :|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

bence zaten böyle olması gerekiyordu keşke yeni genelkurmaybaşkanı ilk konuşmasında hiç bahsetmeseydi.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

böyle işin içine tüküreyim :) yardır serdar 3 ay daha

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

ikisini birden düşürmeliler bence. bu konuda eleştri yapan hiç mi yok ki dikkate alınmıyo bu konu:/

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rene yine yırttı :D

milletvekili oğulları yokmu :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

aslında hem ii hem kötü oldu bazıları sırf kısa dönem için fakülte okuo okuyan sayısı artıo bu iyi kısmı kötü kısmıda sırf okumak için okuyanlar olunca üniwersite mezunu  işsiz ismi çoğalıo

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

irwa bunu yazdı:
    -----------------------------

aslında hem ii hem kötü oldu bazıları sırf kısa dönem için fakülte okuo okuyan sayısı artıo bu iyi kısmı kötü kısmıda sırf okumak için okuyanlar olunca üniwersite mezunu  işsiz ismi çoğalıo

şimdi aralıkda gitmek için hemen başvuranlar hassiktir demiştir :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Dün vecdi gönülün yaptığı açıklamadan bu işin uzayacağını uzatılacağını anlamıştım zaten.Benim için çok iyi oldu 6 ay yapmayı planlıyorduk birden herşey alt üst oldu 12 ay meydana çıktmıştı hak mı reva mı hadi ben neyse 35 - 40 yaşında ne akademisyenler var adama evli iki çocuğu var askerdeyken kim bakacak bunlara 1 yıl bu adama askerlik yaptırılır mı.Olması gerekende buydu ....Aferin ula tayyip tayyip tayyip olalı şimdi gözüme girdin bak sevin gayrı :X

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İsabet olmuş. Tek tip askerliğe hayır. İnsanları bedelliye iterek ülkeden tamamen soğutmasınlar. Sonuçta yurtdışında 1095 iş gününü dolduran herkes için sike sike bedelli yaptıracakları yasa mevcut. Eşitlik adına kimse adaletsizlik yapamaz.

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Üni mezunu iş bulacak diye bi kaide yok.üni mezunlarının işssiz kalması gayet normal.çünki çalışmak istemiyorlar.

askerlik tek tp olması gerekiyordu..ilerde olabilr.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

kabadayi09 bunu yazdı:

Dün vecdi gönülün yaptığı açıklamadan bu işin uzayacağını uzatılacağını anlamıştım zaten.Benim için çok iyi oldu 6 ay yapmayı planlıyorduk birden herşey alt üst oldu 12 ay meydana çıktmıştı hak mı reva mı hadi ben neyse 35 - 40 yaşında ne akademisyenler var adama evli iki çocuğu var askerdeyken kim bakacak bunlara 1 yıl bu adama askerlik yaptırılır mı.Olması gerekende buydu ....Aferin ula tayyip tayyip tayyip olalı şimdi gözüme girdin bak sevin gayrı :X

2 çocuk yapana kadar neredeymiş gidip yapsaymış askerliğini.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 4973 Toplam Mesaj: 26