Telefon Önerisi - Samsung M21

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Samsung tlfnlarini yerde bulsam sahibi kim diye ararim yani. :) not serisi yanliş değilsem samsungu kameralarini kulaniyor. Zaten Apple dişinda diğer telefonlar çoğu parça al birleştirdir. 

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung şuan dünyada ekran, batarya, kasa, kamera, anakart, işlemci vs tüm parçalarını kendi içinde üretebilen tek şirket.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Android telefonlarda uzun süre kullanım ömrü ve boştayken şarj tüketme, ısınma gibi sorunlar yaşamak istemeyenler Snapdragon işlemciden şaşmasın.

exynos note 8 kullanıyorum

snapdragondan iyimi bilmem ama çoğu cihazı hala tırmalıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

M51 aldim tavsiye ederim. Kamerasi abartildigi kadar iyi degil. 8gb ram ve islemciyle ben henuz ufak bir takilma bile yasamadim. 100den fazla uygulama var ve genelde uygulamalark kapatmiyorum bile. Kaldigi yerden devam ediyor. Iyi bir kilif alirsan sorun olmaz diye düşünüyorum. Uzun bir telefon ama zaten note kullandiysan buyuk gelmez.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

yeri gelmişken sorayım bende hocam. samsung çift hatlı ne alınır sizce. a71 e baktım internette baya şikayet var şebeke sorunu vs.

yıllarca xioami kullandım artık stabil bildirimi vs doğru çalışan bi cihaz aryorum samsung bakayım dedim onepluslar acayip pahalı

byugr tarafından 11/May/21 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek
    byugr bunu yazdı

yeri gelmişken sorayım bende hocam. samsung çift hatlı ne alınır sizce. a71 e baktım internette baya şikayet var şebeke sorunu vs.

yıllarca xioami kullandım artık stabil bildirimi vs doğru çalışan bi cihaz aryorum samsung bakayım dedim onepluslar acayip pahalı

oneplus dusunuyorum ben de Hocam. fakat fiyatlar inanilmaz pahali. Bir goruş belirtebilir misin. Ayrica oneplus icin ekstra da konu acilabili

@mkyb Hocam oneplus ucuz nasil alinir sorun yasamadan nasil temin edilir. 

Bir goruş belirtebilir misin. Ayrica oneplus icin ekstra da konu acilabilir

TeknikA tarafından 11/May/21 22:49 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    TeknikA bunu yazdı
    byugr bunu yazdı

oneplus dusunuyorum ben de Hocam. fakat fiyatlar inanilmaz pahali. Bir goruş belirtebilir misin. Ayrica oneplus icin ekstra da konu acilabili

hocam oneplus da ben 7t ve nord a baktım bütçeme göre ama onlarada 3500 - 4000 bin vermek mantıklı gelmiyor sonuçta yurt dışı bide

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TeknikA bunu yazdı
    byugr bunu yazdı

Bizim @SaviorAngel satıyordu bir ulaş istersen.

M51'in kamerasından şikatçilere önerim Gcam.

https://www.youtube.com/watch?v=rIavC1RvhnI

https://drive.google.com/file/d/1cyK5MPy-no3yYDW-iYGFxVH-5hn0jgCy/view

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ani bir karar ile s20 fe aldım arkadaşlar

bu sefer başım ağrımasın die bütçeyi arttırdım

sunyy2003 bunu yazdı

Senin telefonda bir sey varmis o kadar da sıkıntılı olamaz

ne yazık ki daha burada yazmadığım problemleride var ve araştırınca kronik olduğunu görüyorsun

en basitinden yakınlık/ahize sensörü sorunu (proximity sensor)

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Umarım S20 FE'nin Snapdragon olanından aldın. Türkiye'ye geldi mi bilgim yok. Exynos işlemcili olanlarında kronik sorunlar var. Samsung bile hatasını anlayıp tüm dünyada Snapdragon işlemci koyduğu halini satmaya başladı.

mkyb tarafından 11/May/21 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 4049 Toplam Mesaj: 47
m21