Telefon Sorunlarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar cep telefonları sorunlarınız için bana ulaşabilirsiniz bu konudan yada özel mesajdan sorunlarınızı istediğiniz program oyun zil sesi ve crack dosyalarını söyleyin yardımcı olıym size özellikle nokia telefonlar için elimde inanamıycanız bi arşiv var...

..::GVN::..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    son zamanlarda bir geyiktir donuyor, gizli numarayi gosteren bir program varmi yoksa gercekten geyikmi sadece ?
    birde wireless, gsm, kamera ozelligi olan bir pda ariyorum ne tavsiye edersin ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Tahribat forumunda ve başka biyerde daha okudum o programı ama öyle bir program olması imkansız çünkü numara gizlemek yazılımsal bişey deil daha doğrusu servislerden yapılabilcek bişey yani donanımsal bişey clır ozelliği herhangi bir software ile açılamaz ..

2.olarakta şuanda ben nokia 7710 kullanıyorum wireless ozelliği yok ama mayıs ayında nokia770 die bir modeli çıkartıyoki buda 7710 un yenisi klinux tabanlı çok guzel bi makine eğer hemen alcam diosanda casper ın çıkardığı hand office gayet güzel

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhack
    byhack's avatar
    Erkek
    ewet Dostum ben gizli numarayı gösteren programı istiyorum varsa Paylaşırmısın!.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek
    Okumuyosun galiba yazdıklarımızı byhack oyle bir program yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jeje
    jeje's avatar
    Dişi
    Ya ben usb data kablosu aldım.Sonra taktım yükledim falan herşey ii ama bilgisayar kabloyu tanımıo.Denetim masasından buldum sorunlu yüklenmiş diyo.Sorun gidere bastım bi disketin içinde siusbmod98.sys die bi dosya arıyo.O dosyadan bilgisayarda var ama onu tanımıo.Galiba netten bi program lazımmış bi yardım?Bu arada benim telefon siemens cx75 ama kablo 65 uyumlu onun da etkisi var mıdır?

yalnızlık paylaşılmaz/herkesle kaynaşılmaz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

Telefonunun kablosu zaten uyumlu onda sorun yok ama driverin sorunlu sanırım google da driverini arat eger bulamazsan tekrar yaz yardımcı olmaya çalışırım...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ombra
    ombra's avatar
    Erkek
    bende de 6670 var usb kablosunu takıyorum cd istiyor kutunun içindeki cd yi takıyorum yüklüyor sonra yeni donanım bulundu fakat düzgün çalışmayabilir diyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    71lee
    71lee's avatar
    Erkek
    baba bende 3 tane nokia 6680 var yurt dışından gheldi simlock var Türk kartlarıyla çalışmı yor  hiç bir yerde çözdüremedim eğer çöze bilirsen birini sana veririm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek
    ombra önce senin sorunu çöziym hocam o cdyi yuklemekle olay bitmez nokia nın yaptıı bi dengesizlik var oda usb kablosunun manual dosyalarını cd ye koymamış o yuzden kablo tanınmıo google a nokia usb cable driver die yaz çıkan dosyayı ordan indir ve yukle drvierini ama service pack 1 olmalı en az pc de beceremezsen yaz upload edelim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek
    lady renegade senin sorun için sölicek iki şey var nokianın diğer kapaklı telefonlarında kapak yarıya kadar açılıo ve bekıp istersen açmaya biliosun bu senin telefonda varmı bilmiyorum ama eğer yoksa solda yada sağda bulunan tuşa görev yüklüyo olmalısın ve bekleme yada susturma tuşu olaraka ayarlayabilmelisin onu eğer buda çözemiyosa sorunu yeniden yaz bi program yada o tarz bişeyle çözebiliriz...

Toplam Hit: 4700 Toplam Mesaj: 25