Tenet Dustu Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Bu da benim kiyagim olsun.

Buyrun Link

Yemin ediyorum 4 defa tıkladım :) sonra mouse ile link neymiş diyebakınca anladım :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

izledim ve,;

En baştan beri o sarışın kadının küçük çocuğu başrolun yanındaki robert pattinson arkadaşlar o sarışın kadın robertin annesi ama siyahi başrol henüz bunu bilmiyor annesde bilmiyor.

Çünkü filmin sonunda beni sen gönderdin küçükten beni sen yetiştirdin diyor.

Paradox var hiçbirşey değişmiyor gelecekte parçalara ayıracaklar dedikleri nesiller kendileri.

Filmi izleyenler için söyledim.İyi kurgulanmış benzer filmler izlediğim için diyorum.

AdemYakups tarafından 30/Kas/20 12:38 tarihinde düzenlenmiştir

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BurakC
    BurakC's avatar
    Erkek

https://dizi3.plus/film/tenet

buyrun link burdan izledim gayet iyi görüntü.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Bu da benim kiyagim olsun.

Buyrun Link

anlayana kadar 5 kere bastım teşekkürler :,D

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

Adamsın :) Unutturma bir ara bir burger king olur mc donalds olur ısmarlıcam :)

Edit : Adres var nasıl olsa :)

Shuqufe tarafından 01/Ara/20 16:40 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

https://soap2day.to/movie_aTo5NDAzOw.html

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Bu yıl izlediğim en güzel filmdi. Konusu çok ilgi çekici ve meak uyandırıcıydı. Aksyon ve diyalog kısımları çok dengeliydi , bir an olsun filmden kopamadım. Filmin sonu da tatmin ediciydi , olayları askıda bırakmadılar ancak 2. film için de merak uyandırdılar. 

Uzun lafın kısası 10/10  

İndia İndia !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

debickiyi filmden çıkar yada ekran süresini minimuma indir son 10 yılın en güzel filmi diyebilirim

protagoinstin motivasyonunu kadın karaktere bağlaması o kadar zorlama olmuş ki sanki yapımcılardan birileri zorlamış gibi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

en az 4 defa izlersem anlarım herhalde.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    AdemYakups bunu yazdı

izledim ve,;

En baştan beri o sarışın kadının küçük çocuğu başrolun yanındaki robert pattinson arkadaşlar o sarışın kadın robertin annesi ama siyahi başrol henüz bunu bilmiyor annesde bilmiyor.

Çünkü filmin sonunda beni sen gönderdin küçükten beni sen yetiştirdin diyor.

Paradox var hiçbirşey değişmiyor gelecekte parçalara ayıracaklar dedikleri nesiller kendileri.

Filmi izleyenler için söyledim.İyi kurgulanmış benzer filmler izlediğim için diyorum.

katılmıyorum.şöyle ki küçük çocuğa 10 yaşında desek neil en az 30 var. senin dediğin gibi olması için robert pattinson(neil) ın kendi küçük halinin olduğu zamana gelmesi için 20 yaşında kendini evriltip 10 sene boyunca geriye doğru gitmesi lazım.ki bu pek olassı durmuyo.invert haldeyken yaşlanma olayı nasıl işliyor anlatılmıyor ama yinede aralarındaki yaş farkına bakarsak neilın o çocuk olması pek olası değil

Toplam Hit: 9454 Toplam Mesaj: 62
christopher nolan tenet