Teşhir Cep Telefonu Alınır(Mı?)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

...zaten şirket telefonu, android olduğu için, android te kullanmıyor değilim.

Venüs 5580, güzel telefon. 7.0 aldı geçen. daha iyi stabil

Tek Sim`li mi, çift Sim`li mi?

Çift Simli ise, aynı anda 2 Hattı da kullanabiliyor musun?

Ekranı nasıl?(genelde ekran ışığını kapatıyorum, fazlası gözlerimi ağrıtıyor)

Dokunmatik özelliği iyi mi?

Bataryası, aktif kullanımda, ne kadar süre gidiyor(broşür değerlerini önemli değil) ?

Kamerası nasıl(Evet, çok iyi olmayacağını tahmin ediyorum, ama nasıl)? örneğin, GünIşığında fotoğraf çektiğinde, bulanık çıktığı oluyor mu?

Fotoğraf çekerken, Titreme düzeltmesi gibi(?) bir özelliği var mı?

Otg özelliği var mı?

Kullanıcısı olduğun için, özellikle bunları merak ettim.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Bataryası, aktif kullanımda, ne kadar süre gidiyor(broşür değerlerini önemli değil) ?

Kamerası nasıl(Evet, çok iyi olmayacağını tahmin ediyorum, ama nasıl)? örneğin, GünIşığında fotoğraf çektiğinde, bulanık çıktığı oluyor mu?

Otg özelliği var mı?

Xiaomi mi note 3, mi 6 veya mi mix 2 cihaz her türlü tatmin eder seni. 

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Otg özelliği var mı?

Teşekkür ederim.

Önerdiğin cihazlar için konuşuyorum, hepside güzel cihazlar.

Fakat, benim merak ettiğim, özelde, bu V3 5580 modelin Kullanıcılarının yorumları.

Teşekkürler, yine yeniden.

yazarken aklıma geldi.
    Bu V3 5580 modelinde, SimKartlar, cihazın kenarından mi takılıyor, yoksa: ArkaKapak ve/veya Batarya çıkarılıp, o`ndan sonra mı takılıyor?

RitmFarbRacourci tarafından 23/Nis/18 20:44 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Tek Sim`li mi, çift Sim`li mi? Tek Sim

Ekranı nasıl?(genelde ekran ışığını kapatıyorum, fazlası gözlerimi ağrıtıyor) ekran bence venüslerdeki en iyi ekranlardan biri

Dokunmatik özelliği iyi mi? bana göre iyi ama aktif kullanmadım pek şirket telefonu nede olsa

Bataryası, aktif kullanımda, ne kadar süre gidiyor(broşür değerlerini önemli değil) ? bi günü rahat cıkardım ben ama diyorum tekrar şirket telefonu fazla kullanmadıgım için bilemeyeceğim aktif kullanımda farkedebilir.

Kamerası nasıl(Evet, çok iyi olmayacağını tahmin ediyorum, ama nasıl)? örneğin, GünIşığında fotoğraf çektiğinde, bulanık çıktığı oluyor mu? foto pek cekmedim ama iyi sayılmaz 

Fotoğraf çekerken, Titreme düzeltmesi gibi(?) bir özelliği var mı? bilmiyorum.

Otg özelliği var mı? bilmiyorum.

Teşekkür ederim.

Önerdiğin cihazlar için konuşuyorum, hepside güzel cihazlar.

Fakat, benim merak ettiğim, özelde, bu V3 5580 modelin Kullanıcılarının yorumları.

Teşekkürler, yine yeniden.

yazarken aklıma geldi.
    Bu V3 5580 modelinde, SimKartlar, cihazın kenarından mi takılıyor, yoksa: ArkaKapak ve/veya Batarya çıkarılıp, o`ndan sonra mı takılıyor?

malaesef bataryayı cıkarmak zorundasın.

@PanxeR

hocam seni çok iyi anladım su cümlen beni tatmin etti "sana cevap verecek cihazı seç hocam" 

evet iphone bana cevap veriyor ne yönden bakarsam. 6 ya yatırım yapma demişsiniz ama malesef yeni eve çıktığım için nakit bütcem çok kısıtlı  o yüzden 6 alıyorum yoksa 7 yada 6S bakardım ama şu durumumda malesef öyle bir lüksüm yok, o yüzden iphone 6 bana iyidir sorun değil 2 yıl götürsün yeter.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

s.a sayın Mürid(e)ler,

Yanıtlar için Teşekkür ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vestel’in telefonlarına vergi konusundan ayrı bir garezim var ama bulaşmayın.

Ekranı kırsanız servis harici değişim yapacak yer yok.

Güncelleme desteği yok. Custom rom atayım desen oda yok.

Kılıf, ekran koruyucu alayım desen oda internet harici yok.

İkinci elde satayım desen telefoncu esnafı bile aman abim bana gelmez o cihaz diyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vestel’in telefonlarına vergi konusundan ayrı bir garezim var ama bulaşmayın.

Ekranı kırsanız servis harici değişim yapacak yer yok.

Güncelleme desteği yok. Custom rom atayım desen oda yok.

Kılıf, ekran koruyucu alayım desen oda internet harici yok.

İkinci elde satayım desen telefoncu esnafı bile aman abim bana gelmez o cihaz diyor. 

herşey globalleşti belli başlı markalar harici telefona kimse yanaşmıyor cidden aksesuar sıkıntısı yaşamamak için millet uzak duruyor haklılarda bi tel alıyorsun kılıfı ekranı bulamıyorsun bulsanda bilmem kaç para tekelleşmenin önü kesilmedikçe bu böyle gider ama bir diğer yandan da düzgün birşey yapamıyorlar oda ayrı bi mesele malesef

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@emnimax

Türkiye'de Samsung ve iphone harici marka telefon satılmıyor. Sony, LG, Xiaomi, Huawei vs bunların toplamı Samsung'un tırnağı etmiyor satış konusunda. Aç sahibinden.com'u Samsung ve iphone harici cihazlar aylarca satışta duruyor. Globalleşmeden ziyade marka bilinirliğine bakıyor bizim millet.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@emnimax

Türkiye'de Samsung ve iphone harici marka telefon satılmıyor. Sony, LG, Xiaomi, Huawei vs bunların toplamı Samsung'un tırnağı etmiyor satış konusunda. Aç sahibinden.com'u Samsung ve iphone harici cihazlar aylarca satışta duruyor. Globalleşmeden ziyade marka bilinirliğine bakıyor bizim millet.

globalden kastim benimde oydu hocam telefon mu samsung en iyidir iphone pahalıdır adamlar dediğin gibi samsunga verdikleri paranın yarısına uygun fiyata aynı hızda belkı daha hızlı telefon alabilirler xiaomi marka ama marka adını duyduklarında oda nedir diyebiliyorlar işte böyle bir ülkede malesef durum vahim vede telefon fiyatları düşmez hep araba fiyatına satılır.

Toplam Hit: 3840 Toplam Mesaj: 20
iphone iphone pazarlık 6 avm çizik teşhir