The Man In High Castle - Tavsiye Ediyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

adama yazılım grubu açtı diye ban attınız

grubu kapadı hala banı açmadınız

admin ve şeyh gruba katıldı komikmiş gibi muhabbet grup güzel ama banı da atarız dediniz.

böyle insanlar yüzünden bu kafa yüzünden bu ülkede hiç birşey gelişmiyor

insanların adam gibi muhabbet edebildiği telegram grubundan korkan tahribat bu hiç yakışmadı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

adama yazılım grubu açtı diye ban attınız

grubu kapadı hala banı açmadınız

admin ve şeyh gruba katıldı komikmiş gibi muhabbet grup güzel ama banı da atarız dediniz.

böyle insanlar yüzünden bu kafa yüzünden bu ülkede hiç birşey gelişmiyor

insanların adam gibi muhabbet edebildiği telegram grubundan korkan tahribat bu hiç yakışmadı

valla tarığın banı görünce bende çok merak ettim sonra grup muhabbetlerini gördüm zamanında bende ab yemiştim grup mevzusu yüzünden tbt gruba karşı aga tbt ismiyle müridiyle kendi platformu dışında grup istemiyor gang bang tbt üzerinde olsun istiyor sadece o yüzden bişeyde diyemiyorsun.

diziye çizik attım peder beyle akşamları sahur öncesi izleriz konu güzele benziyor

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ab banı yemeyen mı var aramızda :D eskı uyelerden 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Adama, Yazılım Grubu açtı diye ,ban attınız

Grubu kapad ı, Hala banı açmadınız

Admin ve Şeyh gruba katıldı, komikmiş gibi muhabbet grup: " güzel ama banı da atarız. " dediniz.

Böyle İnsanlar yüzünden, bu Kafa yüzünden , bu ülkede hiç birşey gelişmiyor

insanların adam gibi muhabbet edebildiği telegram grubundan korkan tahribat. bu ,hiç yakışmadı

valla Tarık`ın banı görünce, bende çok merak ettim. Sonra grup muhabbetlerini gördüm, zamanında ben de ab yemiştim grup mevzusu yüzünden. Tbt, gruba karşı aga. tbt ismiyle, müridiyle, kendi platformu dışında, grup istemiyor. Gang Bang, tbt üzerinde olsun istiyor sadece. o yüzden bişeyde diyemiyorsun.

diziye çizik attım. peder beyle akşamları, sahur öncesi izleriz. konu güzele benziyor

@PanXer `e , Tamamen katılıyorum.

Admin ve Şeyh`in tutumu , aynen böyle (^^D) :

Gang Bang , burada da dönünce, kuralların dışında İstisna uygulanıp, AB atıldığı olmuyor mu. Örneği yok mu.

İnsanı, Yazılım bilgisine dayanarak tutmak lazım ( Evet, sadece 1 istisnası var, kurallarda. O da çok aşikar.)

Bence, Sitenin K.....su ve İdareci`sinden Ziyade , Katılımcı Üyelerinin DAHA büyük önemi var, ve olmalı DA. ^^D`)

Yoksa, olMAmalı mı?

RitmFarbRacourci tarafından 28/May/18 09:48 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Ben bilişimden çokda anlamayan biri olarak, forumda bilişimci arkadaşlara pozitif ayrımcılık uygulanmasından yanayım..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

teşekkürler bir bakayım 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

aynı konda geçen bir film vardı fakat avrupada geçiyordu belki almanyada hatırlayan varsa link atarsa sevinirim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siz birde counterpart ı izleyin

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

sağlama benziyor hastasıyım böyle işlerin.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

feci.

anca gidersin...
Toplam Hit: 4303 Toplam Mesaj: 24
the man in high castle