folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Tiger Vs Zeytun-İ | Crossfire (2014) 1Vs1

Tiger Vs Zeytun-İ | Crossfire (2014) 1Vs1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hocam daha önce de benzer konu ve muhabbetler döndü.Ben amacını anlamadım gerçekten, taktik veya ipucu mu veriyorsun hile yaptın diyenlere cevap olsun mu yoksa bu oyun böyle oynanır mı demek istiyorsun ? 

Yok be hocam, daha önce hile mile diyenlere cevaben bir konuda söylemiştşim zaten uzun zaman geçtin ondan sonra silmiştim ag'yı tamamen.

Bunlar öyle anı kalsın diye çekip youtube'a koyuyorum, youtube'a koymuşkende burada paylaşıyorum sadece, half life oynamıştır çünkü hemen hemen herkes bir nostalji olsun adamlara.

Yoksa oynadığım kişiler hep arkadaşlarım felan.

Anladım.Bu acıklamayı ilk posta atsan tepki almazdın bence, üslubun yanlış hava atıyormussun gibi bir izlenim veriyorsun sende farkında değilsin bak :) asımınnesli geldi aklıma 

Hocam, real'de de, sanalda da hep bu böyle oldu, beni tanımayanların hepsi, egoist havalı biri sanıyor tanıyanların hepside alçak gönüllü tevazulu birisin diyor.

Yapacak bir şey yok.

Bende farkettim çünkü tepkilere sende şasırıyorsun.Mesela:

Skor 67 e -1 gibi bir şey. 

Hayatımda hiç vurulmadan yaptığım en uzun killspawn serisidir.

gerek var mı yani :| 40 kişinin olduğu sv'de de 0 çektim

Bunlara hiç gerek yok resimde var videoda var her şey açık.Sen sadece şöyle nostalji yaptık ne günlerdi de eski günleri hatırlat olsu bitti.İyi günler hocam 

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Hocam daha önce de benzer konu ve muhabbetler döndü.Ben amacını anlamadım gerçekten, taktik veya ipucu mu veriyorsun hile yaptın diyenlere cevap olsun mu yoksa bu oyun böyle oynanır mı demek istiyorsun ? 

Yok be hocam, daha önce hile mile diyenlere cevaben bir konuda söylemiştşim zaten uzun zaman geçtin ondan sonra silmiştim ag'yı tamamen.

Bunlar öyle anı kalsın diye çekip youtube'a koyuyorum, youtube'a koymuşkende burada paylaşıyorum sadece, half life oynamıştır çünkü hemen hemen herkes bir nostalji olsun adamlara.

Yoksa oynadığım kişiler hep arkadaşlarım felan.

Anladım.Bu acıklamayı ilk posta atsan tepki almazdın bence, üslubun yanlış hava atıyormussun gibi bir izlenim veriyorsun sende farkında değilsin bak :) asımınnesli geldi aklıma 

Hocam, real'de de, sanalda da hep bu böyle oldu, beni tanımayanların hepsi, egoist havalı biri sanıyor tanıyanların hepside alçak gönüllü tevazulu birisin diyor.

Yapacak bir şey yok.

Bende farkettim çünkü tepkilere sende şasırıyorsun.Mesela:

Skor 67 e -1 gibi bir şey. 

Hayatımda hiç vurulmadan yaptığım en uzun killspawn serisidir.

gerek var mı yani :| 40 kişinin olduğu sv'de de 0 çektim

Bunlara hiç gerek yok resimde var videoda var her şey açık.Sen sadece şöyle nostalji yaptık ne günlerdi de eski günleri hatırlat olsu bitti.İyi günler hocam 

Hocam aynen şaşırıyorum dedim ya, görüldüğü gibi biri değilim ben amk, egoiste değilim narsistte.

Skor 67 e 1 gibi bir şey kısmı direk diğer konudan kopyaladım.

hayatımda hiç vurulmadan yaptığım en uzun kspawn dememin sebebide, gerçekten hiç bu kadar kill spawn yapmamışımdır ilk defa oldu hesabı.

gerek varmı 40 kişinin olduğu yerde de çektim dememe gelince zaten orada yani buna gerek yok o ss'yi burada paylaşmama demek istedim harbiden egoist olsam paylaşırdım dimi :D ne gerek var amk kendi aramızda oynuyoruz şu an zaten.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam ne alakası var yahu şimdi öyle eskisi gibi birşeyin üstünde usta olmak kolay mı? Bu adam gelsin Giresun' da yenemeyeceği adam yok. Yani bir şeyi başarmış o kadar uğraş vermiş illa sizin dediğiniz üzere mütevazi mi olması gerekiyor. Egoist de olur havasını da atar. Kıskandıysanız sizde oynayın yeni amk :D ki ben bu forumda yenen çıkacağını sanmıyorum az çok oyun bilgimiz var. Bir de vazgeçin artık her şeyi ciddiye almaktan amk ya üff bende ne anlatıyorum. 

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı

Hocam ne alakası var yahu şimdi öyle eskisi gibi birşeyin üstünde usta olmak kolay mı? Bu adam gelsin Giresun' da yenemeyeceği adam yok. Yani bir şeyi başarmış o kadar uğraş vermiş illa sizin dediğiniz üzere mütevazi mi olması gerekiyor. Egoist de olur havasını da atar. Kıskandıysanız sizde oynayın yeni amk :D ki ben bu forumda yenen çıkacağını sanmıyorum az çok oyun bilgimiz var. Bir de vazgeçin artık her şeyi ciddiye almaktan amk ya üff bende ne anlatıyorum. 

Bana diyorsan eğer arkadaşın diğer konuları da tepki aldı ve neden olduğunun farkında değil ben buna değindim.Oyununa zaten lafımız yok ama gelip hava atarsan(meclis dışı) millet de tepkisini koyar sonucta herkes özgür niye tepki alıyorum diyemezsin hocam.

طדṮ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    HowL bunu yazdı

Bana diyorsan eğer arkadaşın diğer konuları da tepki aldı ve neden olduğunun farkında değil ben buna değindim.Oyununa zaten lafımız yok ama gelip hava atarsan(meclis dışı) millet de tepkisini koyar sonucta herkes özgür niye tepki alıyorum diyemezsin hocam.

Yahu hocam diğer konuları geç de adam frag kasmış hoşuna gitmiş belli ki kendide biliyor iyi oynadığını azcık hava atsa ne olur yani. Resim, video koysa ne olur yani. Bu da insanın zoruna gider mi yani, tepki almasına gerek duydurur mu?

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yazık lan adama, bu arada hayatımda bu kadar boktan bi oyun görmedim oynarken nasıl kusmadan durabildiniz,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    HowL bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı
    HowL bunu yazdı

Yahu hocam diğer konuları geç de adam frag kasmış hoşuna gitmiş belli ki kendide biliyor iyi oynadığını azcık hava atsa ne olur yani. Resim, video koysa ne olur yani. Bu da insanın zoruna gider mi yani, tepki almasına gerek duydurur mu?

Hocam internet ortamı böyle birşey insanlar 1 kelimeye takılıyor bazen bende onu anlatmaya çalıştım yoksa buluşmada gelse bunları anlatsa aynı adamlar çekirdek eşliğinde dinler hikayeyi

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Sağlam oynuyorsun vesselam, ses dinlemen ve lazeri nerelerden sektireceğini gayet iyi biliyosun hocam. O sektirdiğin noktaları deneyimleyerek mi öğrendin yoksa harita modelleri inceleyerek mi. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

en büyük ego örneği 

Yapacak bir şey yok. 

Converse giyen uzaylı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Sağlam oynuyorsun vesselam, ses dinlemen ve lazeri nerelerden sektireceğini gayet iyi biliyosun hocam. O sektirdiğin noktaları deneyimleyerek mi öğrendin yoksa harita modelleri inceleyerek mi. 

Hocam, yıllar içinde oluyor, biraz donanım gerekli, Mx518, g500, şu an da g9x logitech bunların hepsi önemli. 

Lazer (gauss) dediğimiz delici de derler o silahı bu denli vurup zıplamalar falan, tamamen yıllara dayalı oluyor, çünkü artık hangi pencereden hangisine ne kadar ısıtarak gideceğini falan otomatik ayarlıyorsun nerdeyse yıllardır elin alışıyor yapa yapa.

Öbür yandan doğacağı yerleri bilmende yıllarla alakalı değil, o bölümü çok iyi oynamakla, sevmekle alakalı, yani 10 yıl oynayan bir insan bile killspawnları bilmiyor olabilir, o  da o mapa çok önem vermiyor demektir.

Gauss'u sıktığım yerler bizim bug diye tabir ettiğimiz yerler genelde kutu kenarı olur duvar olur, köşe demek bu oyunda bug demektir o yüzden onun mantığı çok basit, yani her köşeye ısıtıp sıkmanda adamı öldürebilirsin.

Zeytun-i tarafından 26/Ağu/14 14:15 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 7087 Toplam Mesaj: 72