folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Tiger Vs Zeytun-İ | Crossfire (2014) 1Vs1

Tiger Vs Zeytun-İ | Crossfire (2014) 1Vs1

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Kupayı burada mı verelim paket yapıp adresine mi gönderelim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Hocam campaign'i de böyle oynadın mı hiç ? Bu arada oyunun böyle insanlık dışı bir şekilde oynandığını da bilmiyordum :D

https://www.youtube.com/watch?v=TSL-ulCnmV4

Hocam eskiden oynamıştım ama o hiç zevk vermiyor bana.

bychaos bunu yazdı

Hile banned ! 

Senden az çekmedim la hldm admini :|

Slothere bunu yazdı

Kupayı burada mı verelim paket yapıp adresine mi gönderelim?

Sende kalsın hocam.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı

anladık süper oynuyosun off

Halâ ne oluyor millete anlamadım illa ağzımızı mı bozalım yahu, madem beni sevmiyorsunuz ya da madem bu konuları sevmiyorsunuz.

Oyunlar bölümünü kaldırın pm atın desteğe.

He bunu yapmayacaksanız gareziniz bana ise, zeytun-i yazan konuya girmeyin arkadaş.

Çocuk musunuz amk 5 sayfadır sabrediyorum oflaynı puflayanı yeter çekeni.

SİKİTİRİN gidin arkadaş bunu mu söyleyelim yani? Keyif yapacağız diye keyif kaçırıyorsunuz.

arkadaş öyle videonu atıp doğru düzgün öğretici birşey olsa tamam diyeceğim eğlence amaçlı olsa tamam diyeceğim veya ne bileyim oyun tanıtımı olsa tamam diyeceğim hadi onu geçtim dümdüz geçen oyun oynuyorduk video çektim diye atsan yine tamam diyeceğim. Ben bunu çok iyi oynuyorum öhöm öhöm böbürlenmiyorum öhöm öhöm arkadaşlarım da öyle diyor ama tanısanız çok tevazu sahibiyim öhöm öhöm kaç yıldır bu oyunu oynuyorum bunu diyenler kıskanıyor cart curt tarzında bir konu açıp sonra eleştirilere de göz yumamıyorsun. Arkadaş sen ne ayaksın ya bundan önceki her video konunda da aynısını söyledim gelip nasıl bi yorum yapmamızı bekliyordun da böyle olunca keyfin kaçtı. açıklaman bile baştan yanlış neymiş bu 68'e sıfırmış birisi aferin mi diyelim deyince senden aferin bekleyecek değilim 200'e sıfırlarım da oldu ne demek. 

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

arkadaş şu tbt de ne kadar boş adam var yahu

ben senede 2-3 defa half life oynarım ilgimi çekmez ama 10 dk boyunca gayet keyif alarak izledim videoyu çok güzel oynuyor adam ne diye laf yetiştiriyorsunuz anlamadım.

ben de açık açık söylüyorum, age of empires iii'te 15 dakika bile dayanamazsınız oyunuma ezer geçerim. millet neden rahatsız oluyor bu tür mesajlardan anlamış değilim.

Fdumanli tarafından 27/Ağu/14 15:45 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı

arkadaş şu tbt de ne kadar boş adam var yahu

ben senede 2-3 defa half life oynarım ilgimi çekmez ama 10 dk boyunca gayet keyif alarak izledim videoyu çok güzel oynuyor adam ne diye laf yetiştiriyorsunuz anlamadım.

ben de açık açık söylüyorum, age of empires iii'te 15 dakika bile dayanamazsınız oyunuma ezer geçerim. millet neden rahatsız oluyor bu tür mesajlardan anlamış değilim.

http://www.tahribat.com/Forum-Half-Life-Oynamam-Hk-193093/

bak bakalım bununla

www.youtube.com/watch?v=PZxmwInq4Gc

bunun arasında pek bi fark var mı? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı

Halâ ne oluyor millete anlamadım illa ağzımızı mı bozalım yahu, madem beni sevmiyorsunuz ya da madem bu konuları sevmiyorsunuz.

He bunu yapmayacaksanız gareziniz bana ise, zeytun-i yazan konuya girmeyin arkadaş.

SİKİTİRİN gidin arkadaş bunu mu söyleyelim yani? Keyif yapacağız diye keyif kaçırıyorsunuz.

arkadaş öyle videonu atıp doğru düzgün öğretici birşey olsa tamam diyeceğim eğlence amaçlı olsa tamam diyeceğim veya ne bileyim oyun tanıtımı olsa tamam diyeceğim hadi onu geçtim dümdüz geçen oyun oynuyorduk video çektim diye atsan yine tamam diyeceğim. Ben bunu çok iyi oynuyorum öhöm öhöm böbürlenmiyorum öhöm öhöm arkadaşlarım da öyle diyor ama tanısanız çok tevazu sahibiyim öhöm öhöm kaç yıldır bu oyunu oynuyorum bunu diyenler kıskanıyor cart curt tarzında bir konu açıp sonra eleştirilere de göz yumamıyorsun. Arkadaş sen ne ayaksın ya bundan önceki her video konunda da aynısını söyledim gelip nasıl bi yorum yapmamızı bekliyordun da böyle olunca keyfin kaçtı. açıklaman bile baştan yanlış neymiş bu 68'e sıfırmış birisi aferin mi diyelim deyince senden aferin bekleyecek değilim 200'e sıfırlarım da oldu ne demek. 

aHAHA ulan burada bir kaç adam biliyor hl serverında sabahın 5'inde adamlara bir şeyler gösteriyordum.

Söylerler zaten.

Ama senin mantık şu, microsoft 1 program yapmış indirip kurmuyorsun neden? ya ne eğitici ne öğretici ne düz program diyorsun. mantık mı bu?

Her şey eğitim üstüne olsyadı, eğiticiler hiç işlerini icra etmezdi eğitimden başka yani bir ingilizce hocası ingilizce öğretmekten başka ingilizceyi hiç konuşmazdı.

Senin mantık bu.

Helal, abi dedim ya istemiyorsanız "Zeytun-i" yazan konuya girmeyin, benimde sevmediğim insanlar var forumda, ne konularına giriyorum ne yorum yazıyorum, o kadar yani.

Kasmayın boşuna.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı

aHAHA ulan burada bir kaç adam biliyor hl serverında sabahın 5'inde adamlara bir şeyler gösteriyordum.

Söylerler zaten.

Ama senin mantık şu, microsoft 1 program yapmış indirip kurmuyorsun neden? ya ne eğitici ne öğretici ne düz program diyorsun. mantık mı bu?

Her şey eğitim üstüne olsyadı, eğiticiler hiç işlerini icra etmezdi eğitimden başka yani bir ingilizce hocası ingilizce öğretmekten başka ingilizceyi hiç konuşmazdı.

Senin mantık bu.

Helal, abi dedim ya istemiyorsanız "Zeytun-i" yazan konuya girmeyin, benimde sevmediğim insanlar var forumda, ne konularına giriyorum ne yorum yazıyorum, o kadar yani.

Kasmayın boşuna.

sevmediğim adam konusu filan değil sana karşı da bi önyargım yok tanımam etmem. istediğim konuya da girer yazarım, eleştirdim ki eleştirimde de haksız değilim. boş boş konuşup konuyu saptırma. bir kere yüklersin anlarım iki kere yüklersin anlarım da basın açıklaması yapar gibi konu açıp ben hile yapmıyorum cart curt etmenin bak ben süper oynuyorum demenin bir mantığı yok anlıyor musun? tartışılacak bir mevzu bile değil şu anda söylediğim şey. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

sevmediğim adam konusu filan değil sana karşı da bi önyargım yok tanımam etmem. istediğim konuya da girer yazarım, eleştirdim ki eleştirimde de haksız değilim. boş boş konuşup konuyu saptırma. bir kere yüklersin anlarım iki kere yüklersin anlarım da basın açıklaması yapar gibi konu açıp ben hile yapmıyorum cart curt etmenin bak ben süper oynuyorum demenin bir mantığı yok anlıyor musun? tartışılacak bir mevzu bile değil şu anda söylediğim şey. 

Kardeşim sen ne anlayışsız adamsın yahu?

Ben hileci değilim konusnu ne için açtım biliyor musun?

http://www.tahribat.com/Forum-Bulmacasi-En-Zor-Gazete-193074/2/

Buradaki adamın bile server kapandıktan sonra beni böyle hatırlamasıydı, ve sürekli bu tip muhabbetler olduğundan açıklama gereği duydum.

Şimdi o kısmı anladıysan iyi.

Hiçbir zaman " ben en iyi oyuncuyum" tarzı mesaj atmadım siz bir yerinizden uyduruyorsunuz bunu, önce adama egoist diyorsunuz sonra böyle kelimeler uyduruyorsunuz, hiç bu tarz cümle kurmadım.

Ayrıca bu bir kere yüklersin muhabbeti nedir? Ben bu oyunu oynuyorum, ve binlerin üstünde demom var, neden ben bir iki defa yüklüyeyim ki? Yani milletin isteğine göre mi?

Gir bak bu oyunda sağlam oyuncuların yüzlerce demosu vardır, benim 3-5 tane.

Boşu boşuna kasıyorsunuz hala söylüyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

valla pek oyunlardan anlamam o yüzden eleştirecek değilim.

madem bu oyunda bu kadar iyisin, uluslararası bir platformda -varsa tabi, bilmiyorum- oynamalısın.

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Zeytuni yi çok iyi anlıyorum. Her insan kendini önemli hissetmek ister kabul et veya etme burada bu videoyu paylaşma amacın içinde öğreticilik olmadığına göre "beni önemseyin ben çok şeyim" manasındadır. Bunu psikolojik olarak söylüyorum. Herkes ama herkes bu amacı güder. Önemli olmak için yaşıyoruz.

Ama kimisi araya başka şeyler yerleştirir kimisi yerleştirmez.

Mesela video da bakın gençler böyle böyle oynasanız sizde iyi oynarsınız gibi bişey serpiştirsen hem oovv harika oyuncusun denir hemde millet bu kadar üzerine gelmez. 

Bu hayat kuralıdır dostum,

Adam dünyanın en zengin adamıdır alçak gönüllü takılır herkes taktir eder öbürü havalı takılır herkes ezmeye çalışır. Kısaca havalı olmalı ama bunu söylemeyi başkalarına bırakmalısın.

+

mesela zorkayanın profiline bakmak lazım trtr haberden bir video var :) o da kendini önemli hisstmek istediği için onu kullanıyor :P Sıkıntı yok yani herkes birbirinin aynı. Sadece sen serpiştirmeleri unutma :)))

zeybekustasi tarafından 27/Ağu/14 18:18 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 7085 Toplam Mesaj: 72