To-Do Uygulaması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Sanki buna benzer bi konu görmüştüm ama burada mı emin değilim. 

Telefonda "yapılacaklar listesi" isminde ekstrem basit bir uygulama kullanıyorum. Tabiri caizse sadece yapılacak ekleme ve bitince sonlandırma seçenekleri var diyebilirim. Alarm falan da kuruyor tabi.

Böyle bir şey kullanmak gerçekten hayatı kolaylaştırıyormuş bunu fark ettim. Muhakkak vardır, diyorum ki hem telefon hem pc ile kolayca senkronize olan bi uygulama olsun. İkisinden de ekleyip silebileyim, hatırlatma gelsin falan. Deadline koyabileyim. Bir de ücretsiz olsun.

Çok çılgın özellikler beklemiyorum sanırım. Muhakkak vardır yani.

Severek kullandığınız uygulama önerilerinizden alırım birer dal... :)

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ticktick,todoist, google to do gibi seçenekler işini görür.

Bu ara ogranizasyon, notlar, hatırlatmalar derken bir çeki düzen vereyim dedim notion ile uğraşıyorum 2 gündür, şuan sikerim diyip bıraktım. Yapacağım iki ekle, çıkar, takvim vs. tüm bunları organize etme, düzenleme dünya kadar vakit alıyor notion üzerinde. Muhtemelen başlangıç süreci sancılı sonrası rahat olur diye düşünüyorum ama şimdilik vazgeçtim :) be simple !

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Google to do masaüstü ya da opera eklentisi yok sanırım. Gerçi operaya da dün geçtim ama. Chromedan sonra sanki daha bi hafif gibi

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

microsoft to-do da var.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

google keep kullanıyorum, memnunum. söylediklerinin tamamı mevcut hocam. 

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    dbcooper bunu yazdı

google keep kullanıyorum, memnunum. söylediklerinin tamamı mevcut hocam. 

+1.

Google keep candır. Ayrıca ortak ve paylaşılabilir to-do listesi, notlar vs mevcut.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Telefonda "yapılacaklar listesi" isminde ekstrem basit bir uygulama kullanıyorum. Tabiri caizse sadece yapılacak ekleme ve bitince sonlandırma seçenekleri var diyebilirim. Alarm falan da kuruyor tabi.

Böyle bir şey kullanmak gerçekten hayatı kolaylaştırıyormuş bunu fark ettim. Muhakkak vardır, diyorum ki hem telefon hem pc ile kolayca senkronize olan bi uygulama olsun. İkisinden de ekleyip silebileyim, hatırlatma gelsin falan. Deadline koyabileyim. Bir de ücretsiz olsun.

arkadaşların dediği gibi google keep uygulaması işini görür. konum bile var;

https://www.tahribat.com/forum/google-keep-muhabbeti---not-alma-ve-listeleme-248511

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    noname bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/google-keep-muhabbeti---not-alma-ve-listeleme-248511

istediğimiz konum'a, o konum'da yapılacakları ekleyebiliyor muyuz? 

~@~

( PS; Repeated Words, must be separated by comma.)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

hocam notion diye bir uygulama var. barış özcan videosunu çekmişti çok başarılı.

hem  yapıcaklar , hem blog gibi herşeyimi not alıp yazıyorum. android vs. de güzel.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    noname bunu yazdı

istediğimiz konum'a, o konum'da yapılacakları ekleyebiliyor muyuz? 

~@~

( PS; Repeated Words, must be separated by comma.)

ekleyebiliyor muşuz (: sen dedikten sonra baktımda notu alıyoz sonra hatırlat seçeneği var burda da "yer seç" diye bişey çıkıyo. yapılacakları not olarak ekleriz heralde.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

yeni konu açmayayım dedim ilgili diye buraya yazıyorum. Eskiden programcılar için güzel bir not alabileceğimiz bir uygulama vardı. kod bloklarını notumuzun içine gömebiliyorduk bu kodların üzerinede annotation yani bilgilendirme mesajları ekleyebiliyorduk.  Fakat çok aramama rağmen o uygulamayı bulamadım. Boostnote ta falan code bloku ekleme özelliği var ama tam istediğim gibi değil. hatırlayan eden var mı veya kullanan ? 

Toplam Hit: 2329 Toplam Mesaj: 20
yapılacaklar listesi todo to do to-do