Trendyol Ürün İade Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    can498 bunu yazdı

Trendyol'dan harcama yaptığınızda , kredi kartı bilgilerinizi hemen silin. Harcama yapınca otomatik kaydediyor. Müşteri hizmetlerine daha önce yazdım gene siqlemez bi tavır takındılar " isterseniz kendiniz silebilirsiniz " diyor. Her alışveriş yapanın kredi kartı bilgilerini otomatik kaydediyor...

otomatik kaydetmiyor, alışverişten sonra karşına bir popup çıkarıyor ve popupta sadece tek bir tane yeşil buton var. reflex olarak tıklıyosun ve kaydediyor. üşenmesem bunu nitelikli dolandırıcılıktan şikayet ederdim.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

hocam hiçbiri ile uğraşma. direk tüketici hakem heyetine başvur. trandyol doğrunun yanında yer almıyor malesef.  

başvurunda trendyoldan şikateyci ol. anladığım kadarıyla senden kargo ücretini o kesti. satıcının bir kusuru görünmüyor.

geçmiş olsun.

haa birde almadığın ürünü sana teslim edildi diye de belirt başvurunda. hatta cimerden ticaret bakanlığına da şikayette bulun. almadığım ürünü aldım diye gösterip eksik ödeme yapıyorlar.

akrepkral53 tarafından 06/Kas/20 09:59 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

trendyol kadar dandik, müşteriye itelemeye çalışan başka bir site görmedim duymadım. İstanbul bilişim bile daha masum bunların yanında lşaksdjalk

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

herkes trend yolda mağaza açarsa olacağı o

eskiden elit markalar vardı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

trendyolda sms onayı olmadan çekim yapıyor onun dısında sorun yaşamadım 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PumpkyPumpkin
    PumpkyPumpkin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Trendyol, İstanbul Bilişim'in çekik gözlü olanı değil miydi?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

He şunuda söyleyeyim aklınızda kalsın.

Amazon TR ile bi kapışmam oldu chat bot üzerinden yazışmanın sonucunda dedim ki şikayet edicem bu konuşmayı mailime atar mısınız dedim.

Bunu daha ilk girdiğinizde söylemeniz gerekliydi sonradan bu işlemi yapamıyoruz dedi. ( Bu sadece o anki müşteri hizmetlerinin yaptığı bir şey değiş şikayet dışı bir konuşmada da aynısını tecrübe ettim )

Siz siz olun en başta bunu söyleyin gerekli olacağınız düşünüyorsanız. He sonra ekran kaydı altım o çok ayrı tabi :)

iLLuMiNaTi tarafından 06/Kas/20 19:58 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    can498 bunu yazdı

Trendyol'dan harcama yaptığınızda , kredi kartı bilgilerinizi hemen silin. Harcama yapınca otomatik kaydediyor. Müşteri hizmetlerine daha önce yazdım gene siqlemez bi tavır takındılar " isterseniz kendiniz silebilirsiniz " diyor. Her alışveriş yapanın kredi kartı bilgilerini otomatik kaydediyor...

İşte bu yüzden sanal kart candır. İşim gereği çok fazla kart kullanıyorum mecbur kalıp ana kart ile mail order çektirirsem kartı iptal ettirip yeniden istiyorum önlem olarak

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Trendyol yakında gümler, hemde çok fena.

Satıcı paneli sürekli çöküyor, kargo entegrasyonlaru yrk gibi. vs vs say say bitmez.

Trendyol hem satıcıyı hem müşteriyi çok güzek skyr

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Trendyol yakında gümler, hemde çok fena.

Satıcı paneli sürekli çöküyor, kargo entegrasyonlaru yrk gibi. vs vs say say bitmez.

Trendyol hem satıcıyı hem müşteriyi çok güzek skyr

Satıcıların parasını bile vermiyor son zamanlarda. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2680 Toplam Mesaj: 25
canlı destek trendyol iade sipariş odeme