Trendyol Ürün İade Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Aress bunu yazdı

Trendyol yakında gümler, hemde çok fena.

Satıcı paneli sürekli çöküyor, kargo entegrasyonlaru yrk gibi. vs vs say say bitmez.

Trendyol hem satıcıyı hem müşteriyi çok güzek skyr

Satıcıların parasını bile vermiyor son zamanlarda. 

Evet, ödeme günü geldiğinde hesaba aktarılacak tutar 0 oluyor, sistem oto hesaplıyor bizlik değil vsvs erteliyorlar, hızlı kargo çıkışı yaparsan sana ceza kısıtlamak için bütün kargoların çıkış süresini hemen 1 güne indiriyor, gönderdiğin ürün sistemden düşmemiş olarak gözükebiliyor, gittigidiyor hb n11 de aynı barkod ile 2.ci çıkış yapılamazken trendyolda oluyor ve buna göz yumuyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şikayetvar'da bir satıcı 200 bin küsur lira parasını alamamış. Az buz bir para değil. Bunlar tahminim parayı ortak bir havuzda toplayıp işletiyorlar. Altın-dolar-borsa hissesi vs alıp satıyorlar.

mkyb tarafından 07/Kas/20 18:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şikayetvar'da bir satıcı 200 bin küsur lira parasını alamamış. Az buz bir para değil. Bunlar tahminim parayı ortak bir havuzda toplayıp işletiyorlar. Altın-dolar-borsa hissesi vs alıp satıyorlar.

Kendileride söylüyor zaten, para havuzu olduğunu, göz göre göre skyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

He şunuda söyleyeyim aklınızda kalsın.

Amazon TR ile bi kapışmam oldu chat bot üzerinden yazışmanın sonucunda dedim ki şikayet edicem bu konuşmayı mailime atar mısınız dedim.

Bunu daha ilk girdiğinizde söylemeniz gerekliydi sonradan bu işlemi yapamıyoruz dedi. ( Bu sadece o anki müşteri hizmetlerinin yaptığı bir şey değiş şikayet dışı bir konuşmada da aynısını tecrübe ettim )

Siz siz olun en başta bunu söyleyin gerekli olacağınız düşünüyorsanız. He sonra ekran kaydı altım o çok ayrı tabi :)

amazon.com (tr değil) ne konuştuysam her konuşma sonrası eposta olarak yollamıştı bana :|

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 2681 Toplam Mesaj: 25
canlı destek trendyol iade sipariş odeme