folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TTNET Başvuru Saçmalıgı

TTNET Başvuru Saçmalıgı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selam ahali. Evimi taşıdım taşınırken Superonline evde altyapı yok abi sizin başvuru yapın yada kapattırın dediler kapattırma dilekçesi yazdım yolladım. Yeni evime eşyalar falan geldi yerleştik birde ne göreyim binada internet kutusu ve benim daireden başka herkezde internet var.

Aradım Türk Telekomu dedim durum böyle böyle bizim yapacagımız bişi yok alt yapı yok dediler kestirip attılar. Ulan binada herkez net kullanıyor nasıl altyapı olmaz.

Gittim ana şubeye GOP daki elemanlar başvurunuzu aldık abi kullanan var ama port yok dediler. Ne zaman port olur dedim Allah bilir abi dediler yolcu ettiler.

Başına böyle birşey gelen var mı ?

İnternet için başvuru bile yapamıyorum altyapı yok gözüktügü için, port açılsada başvurumu almıyolar ki arayıp abi port açtık gelip baglıcaz desinler.  Böyle saçma bi durum görmedim kimsede iplemedi. Bilmiyoruz kayıt aldık deyip yolluyolar.

Napmak lazım ahali net yok çalışamıyorum 3 gündür kovuldum kovulucam.

Absolut tarafından 26/Ara/16 12:51 tarihinde düzenlenmiştir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

aaaaa koyayım ben oo port'un hocam ttnet şübeleri bu konuda sorumsuzluk yapıyor türk telekom müsteri hizmetlerini arıcaksın gelip yapıyorlar gerçi onlarda sorumsuzlar kütahya tavşanlıda ben bu port için 25 gün bekledim şimdiden  geçmiş olsun umarım hızlı hallederler işini.

kasv4 tarafından 26/Ara/16 12:56 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    kasv4 bunu yazdı

aaaaa koyayım ben oo port'un hocam ttnet şübeleri bu konuda sorumsuzluk yapıyor türk telekom müsteri hizmetlerini arıcaksın gelip yapıyorlar gerçi onlarda sorumsuzlar kütahya tavşanlıda ben bu port için 25 gün bekledim şimdiden  geçmiş olsun umarım hızlı hallederler işini.

Hocam arıyorum adamlarıda adamlar biz bişi yapamayız diyip kapıyolar. Ana bayide port yok dedi kestirip attı bu adamlar beni ne zaman arıcak port varmı die bakıcak mı muhattap olucak kim var ki. Senin sürecin nasıl işledi hocam bu konuda.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hic bosuna ugrasma. Ya orayi kullanan birilerinin tasinmasini bekleyeceksin yada kendin tasinacaksin.

Superonline ibneleri aynisini bana yaptilar, iki ay bekledim. Olacagi yok aboneligi iptal ettim, bu seferde oruspu cocuklari

adima 900 tl lik icra takibi baslatmislar.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hackle hocam bi wifi agini keyfine bak.

1 sene baskasindan kullandim ben oyle.

Wifislax e bakabilirsin. Icinde wifi hacking toollarini bulunduran bir linux distrosudur kendisi...

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı

Hic bosuna ugrasma. Ya orayi kullanan birilerinin tasinmasini bekleyeceksin yada kendin tasinacaksin.

Superonline ibneleri aynisini bana yaptilar, iki ay bekledim. Olacagi yok aboneligi iptal ettim, bu seferde oruspu cocuklari

Hocam orayi kullanan birilerininden kastin apartmandan mi ? Yoksa semptden mi ? boyle sacma olay olur mu ben akil erdiremedim. Hadi okey de ben bunun takibini nasil yapicam adamlar bana abi port bosaldi bagliyalim sana bi internet demezler herhalde.

Superonline benimde net altyapi gozukmuyor dediler ucretsiz kapatabilirsin dediler dilekce attim elemanlara hic bir miktar odemiceksin dediler. Kapattirmaya calisiyorum onu iste bosuna para vermim diye.

@angelofhope hocam bu tool wpa2 turunde aglarida kirabilir mi ? default ttnetciler sifreleme yaptigindan hepsi wpa2 falan karmasik harf rakamlardan olusuyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı

Hocam orayi kullanan birilerininden kastin apartmandan mi ? Yoksa semptden mi ? boyle sacma olay olur mu ben akil erdiremedim. Hadi okey de ben bunun takibini nasil yapicam adamlar bana abi port bosaldi bagliyalim sana bi internet demezler herhalde.

Superonline benimde net altyapi gozukmuyor dediler ucretsiz kapatabilirsin dediler dilekce attim elemanlara hic bir miktar odemiceksin dediler. Kapattirmaya calisiyorum onu iste bosuna para vermim diye.

@angelofhope hocam bu tool wpa2 turunde aglarida kirabilir mi ? default ttnetciler sifreleme yaptigindan hepsi wpa2 falan karmasik harf rakamlardan olusuyor.

bu bi işletim sistemi hocam

içinde sadece wifi ağlarına yönelik yapabileceğin saldırılar için araçlar bulunduruyor

tonla araç var içinde ben linset denen bir toolla fake ap saldırısı yapmıştım karşıdaki kek de yemişti.

wpa 2 kırabileceğin başka araçlar da var içinde

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı
    sniperscope bunu yazdı

bu bi işletim sistemi hocam

içinde sadece wifi ağlarına yönelik yapabileceğin saldırılar için araçlar bulunduruyor

tonla araç var içinde ben linset denen bir toolla fake ap saldırısı yapmıştım karşıdaki kek de yemişti.

wpa 2 kırabileceğin başka araçlar da var içinde

Anladim hocam tesekkurler. Elemanlar girdigimizi anlayip sikayetde bulunursa basimiz agirir siber suclu damgasi yemek hic isime gelmez. Ama korkarakda olsa son care olarak kirabilirsem gunde 1-2 saat mecbur kullanmaya calisicam.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek

arkadaşım belki bilgin yoktur diye bir şey tavsiye edeyim bu vınların limitsiz olanları çıkmış fiyat orta halli bir adsle göre1 tık yukarda  ama bu tür sıkıntılı durumlarda ilaç hem istediğin yerede taşırsın avantajı var bir araştır istersen en azından işin çözülene kadar idare edersin

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/bireysel-vinn-modem-kampanyasi

avkan tarafından 26/Ara/16 14:42 tarihinde düzenlenmiştir

avkan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    avkan bunu yazdı

arkadaşım belki bilgin yoktur diye bir şey tavsiye edeyim bu vınların limitsiz olanları çıkmış fiyat orta halli bir adsle göre 2 katı yukarda ama bu tür sıkıntılı durumlarda ilaç hem istediğin yerede taşırsın avantajı var bir araştır istersen en azından işin çözülene kadar idare edersin

Hocam şuanda onu inceliyordum. Kota muhabbeti pek iç açıcı olmasada 1-2 ay hiç olmamasından iyidir diyerek almayı düşünüyorum şuanlık.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/turknet-kullanicilari-bakabilir-mi-224498/4#msg2801427 

kulübe hoş geldin..

bu port yok saçmalığını ben de anlayabilmiş değilim.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2752 Toplam Mesaj: 29
ttnet allahın belaları