Tükenmeyen Enerji

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

tam bir deli saçması

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

tato_beg bunu yazdı:
    -----------------------------

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Üzücü olan buna ciddi ciddi inananların olması,

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

önce bir deneyin ondan sonra konuşun :D

enjoy i'm vaccinated
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Muhtesem bir fikir. Aya gittiler de bunu kesfedemediler allahtan araplar var da yakalamışlar teknolojiyi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

at yalanı ******* inananı

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Tahribattan sogudum bu kadar inanan insani gorunce.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

erzağımı  neyim topladım ben sığınaklara gidiyorum :\ 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek

Hacam yalan ya yok böyle bişey zaten belli o ampulu takınca pır pır yapıyor yani benim buradan cıkardıgım içinde kücük bir invertör devresi var.o ampulu takıncada içinde piller filan yetmiyor heralde devrenin cıkış hz düşüyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Hocalar inanmayın böyle şeylere. Evde neden denemeyin diyorlar ki, deneyin olmayacağı kesin ama çarpılmayın.

Not: Bu uygulamada kullanılan çakmak manyetosu anlık olarak 3000-4000 volt üretir, akımı sürekli değildir. Yaktı gibi gösterilen akkor flemanlı ampulde eğer 100 Watt ise 220 Voltluk şebekeden 0,45 Amper çeker. Yani inanmayın bunlara.

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

saçmalamasılar, 2 metre uzunlugunda ki bi kablonun içerisinde elektiriği hapsedemezsiniz elektirik o kablonun içerisinde hareket etmez. akım oluşması için potansiyel bir fark gerekiyor. yani "akımı" yokuşun başındaki top gibi düşünün. aşagı iner ve elektirik biter. bu adam yolu düz yapmış topa ilk hareketi veriyor ve hiç durmadan yuvarlansın istiyor. "yok böyle bir dünya"

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 9195 Toplam Mesaj: 61