folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Tüm Yeni Oyunlar Bu Başlıkta

Tüm Yeni Oyunlar Bu Başlıkta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    ben bulurdum ama sallayın amk :D (musket ben bulursam sana pm ile gönderirim.bi ara musket sayesinde tahri-key almıştım , ondan kıyak geçiyom ona :D)

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Oyun adı:18 Wheels of Steel Haulin

boyut:143 mb

oyunu beyneme ihtimalin:%100

artıları:oyun çok net ve güsel artık tırı durdurmak o kadar kolay değil.Yerlerde buzlanma oluyor ve tır yolda savruluyor

eksileri:mal alma işi zorlaşmış halbukü eskisi daha iiydi(mal alırken)

link:http://www.sendspace.com/file/0gkmtp

uplaod eden:muhbir

sorumluluk sahibi:muhbir

not:kesinlikel kendi uploadımdır (başkasıyla karıştırmayın benim oyunlarıma pm atın başkalarınınkine değil

uplaodı süren oyunlar

1)blood

2)roller couster2 

muhbir-tbt@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    ne dedin anlamadım ? daha açılayacı yaz

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    muhbir bunu yazdı:
    -----------------------------

not:kesinlikel kendi uploadımdır (başkasıyla karıştırmayın benim oyunlarıma pm atın başkalarınınkine değil
    -----------------------------

olm bak iyi bişe yapıyon diye başkalarına bok atmaya çalışma sinirlendirme beni. sanane la adam pm ile atacak. derdi seni mi deldi?
    sen devam et uploadlarına başkalarına karışma !

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sakin..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoja sabah gelen pm yi bilmiyorsun karışma+o paylaşmış oyun adam bende hesap soruyo oyun nie bozuk die

muhbir-tbt@hotmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

ne pm i ? bana sabah sölediğin olay mı ? e dün benim topicim farklıydı , senin topicin farklıydı.la nicklerimiz de benzemiyo.adam seni nie benimle karıştırsın lem ? ben senin topicinde hiç oyun paylaşımı verdim mi ?

edit : alttaki mesaja ithafen..:

muhibr hocam...bu mektubuma başlarken (:p) sana baaaazıııı sözlerini hatırlatmak istiyorum :D sanırım bu oyunlarda felan tek c/p yapan benim.tmm c/p yapıyom , kabul de ediyom. + benle bi sorunun olmasa  , neden yukardaki mesajında iğneleyici laflar kullanıyodun ? bu topicte oyun paylaşımı yapan bi sen bi ben varız.sen kendine hakaret edemyeceğine göre , kime etmiş oluyosun  ? BANA :D tam olarak hakaret değil gerçi ama yine de zoruma gitti şu sözün : beni başkalarıyla karıştırmayın... zuhaha :D burda c/p yapmamdan mıdır kastın ? evet huleyn c/p yapıyom ama kontrol etmedğim hiçbir "linki"siteye koymam. bakın linki diyorum , linkini içeriğindeki dosyaya demiyorum.bugün bi dosyada yanlışlık oldu ,  bi çok kişi  dedi nie konntrol etmiyosun..şimdi ben tüm linkleri kontrol ettim , hepsi iniyo.ama ben indirdiğiniz dosya bozuk olursa ne yapam ? ayrıca tüm aldığım forumdaki tüm postlarda güsel olmuş felan diyodu.hiçkimse krık link felan demedi , ben de aldandım...

yeniden edit medit : ayrıca muhbir kardes , benimle bi sorunun olmasa neden dün msn de diyodun ki : eğer senin verdiğin linklerden biri kırık çıkarsa basarım yaygarayı ?

son defa edit medit : bu konu ve tartışmalar burda kapandı.yeniden buluşmak dileğiyle.esen kalın :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işte diom bi daha karıştırmasın karıştıran+senle bir sorunum yok sende kardeşimsin benim+kimse yanlış anlamasın küs fln değiliz

oyun adı:blood

oyun boyutu:100 mb arası

link:part1:http://rapidshare.com/files/34593989/blood_muhbir_part1.rar.html

part2:http://rapidshare.com/files/34594348/blood_muhbir_part2.rar.html

not:kesinlikle keniupladım

şifre:muhbirtbt

dosyalar eksik çıakrsa söliin dosyayı upload ederim

cumaya gidiyom bişi ayzranız cumadna sonra cvp yazabilirim 

muhbir-tbt@hotmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

bu topic altında isteyen istediği oyunu paylaşabilir.yaygara koparmayın.topic parselleme olayı yok tahribatta :)

... sorcerer & musket ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    muhbir kardeş çok saol sayende fifa 94'e başladım yine :)
    eskidn ne oynardım be

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
Toplam Hit: 14296 Toplam Mesaj: 137