folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tunceli"De Karakol Baskını (8 Şehit Son Dakika)

Tunceli"De Karakol Baskını (8 Şehit Son Dakika)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    beyler şimdi Sky Turk verdi,8'e yükselmiş,web de bulamadım haber kaynakla göstercek varsa sevinirim içim yanıyo a.k

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=25219&cat=110&dt=2007/06/04

allahım şunların layıkını ver artık ya bıktım bu teröristlerden ..şerefsizler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    o.ç ları.. kıçlarına basmaya basladıya bizimkiler. kudurdu o.ç.ları
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    ananızı avradınızı sikeyim böle hain mi olur bi insan ya,hadi örgütten geçtim bu kadar mı kancık olur insan...çık çarpış anasını siktiğimin çocuğu,ne diye hainlik yapıyosun,off a.k kanım dondu ya,çok yaralı varmış....offfffffffffffffffffffffff

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    anasını ...........       moralim alt üst oldu a.q.

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

allah geride kalanlara sabır wersin, yapacak birşey yok onlar için ama hiç olmassa bundan sonra ilerisi için 1 adım atılsın. yazık değil mi onların ailelerine.

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herseysanal
    herseysanal's avatar
    Erkek

http://www.milliyet.com.tr/2007/06/04/son/sontur25.asp

Şimdi pek çoğumuz ne bekliyoruz neden duruyoruz niye girmiyoruz ırağa diyor .Daha önce kaç kere ırağa girdik sayısı belli değil girdikte ne oldu bir iki ay sesslik sonra devam, terörle mücadele her ne kadar silahla yapılsada esas devletin her organıyla tüm güçleriyle buna karşı savaşmasıyla yapılır.biz içerde ki hainleri temizlemedikce buna destek veren "müttefiklerimizi" kontrol edemedikçe kuzey ırağa girip dağı taşı bombalasak.40 bın  asker dağı taşı arasa tanklar toplar vursa şu yaşadığımız zamanda ne ne kadar değişir..Benim şahsi görüşüm  bu beladan kurtulmanın yolu her anlamda güçlü bir iktidar içeride ve dışarıda ki hainlere bir şekilde haddini bildirecek.İkinci olarak o bölgeye yapılacak aklı başında yatırımlar bu işi silahla çözmek bir yere kadar tamam ordumuz güçlü kuvvetli ordumuz oraya girince 300-500 çapulcuyu temizliyecek ama bunlar sadece bataklıktaki sinekler emin olun böyle sakin olup durup düşünüp o şekilde hareket etmek gerekir. Bu belayla devlet her orgaıyla savaşmalı sineklere değil de genele bakmalı bunu yapmadığımız sürece onlar bizden 8 şehit alır biz onlardan 500 leş bu kısır döngü sürer gider bunları yazarken şunuda belirteyim güney doğu bölgesinde 96-97 yılları arasında 15 ay seyyar operasyon taburunda görev yapmış biri olarak bunları yazıyorum .Derdim tartışma yaratmak değil sadece gerçekci olmak biz millet olarak tepkisini hemen gösteren milletiz ama o kadar sadece  o kadar sonra unutup gidiyoruz geride ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar kalıyor neler gitti arkadaşlar neler ne şehitler 23 yıl dile kolay bizler sade vatandaşlar sadece tepkilerimizi belirtebiliriz ve gerkli yerlere yazar çizeriz benimkide sadece bu kalın sağlıcakla...

"Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Allah geride kalanlara sabır versin tülerim diken diken oldu bogazımda bir şeyler dügümlendi son haftalarda iyice azdı itler bu kaçıncı be son 15 günde 20 ye yakın şehit verdik adamlar rahat anasını satıyım nede olsa kendi çocukları çürük raporu alıp yan gelip yatıyo bunların vatan millet bayrak duygusu çürük daha ne kadar canımız yanacak gözyaşımız akacak

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

Peki arkadaslar...tam anlamıyla bilmediğim için soruyorum..tartısma fln cıkarmayın lütfen..

şimdi bizim oraya saldırmamız için.."VUR" emrini kimin vermesi kimin oanylaması kimlerin görüşmesi düğmeye kimin basması gerekiyo..?

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    otocad dersine bakıyodum şimdi ben bu moralle çizimmi yapayım söyleyin bana

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    hükümetin el atması lazım bu pkk lılar ne yaptığını sanıyor hangi aklı selim bunlar dedelerini skym

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 4973 Toplam Mesaj: 32