folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tunceli"De Karakol Baskını (8 Şehit Son Dakika)

Tunceli"De Karakol Baskını (8 Şehit Son Dakika)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    askerde napıcaksa yapsın kardeşim artık.neyin izinini bekliyo tayyipmi gidip dövücek barzaniyi pkk dan intikamı tayipmi alıcak.
    aylardır bi izin, bi uygun ortamdır gidio.ebemizi siktiler bissürü kardeşimizin canını aldılar daha ne bekliyo bu asker.darbe yapma yetkisi bile olan asker bi kuzey ıraka girmek için aylardır izin beklemesin napıcaksa yapsın artık.

... sorcerer & musket ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

Offf Offf cidden çok üzüldüm a.q ya elimizden bişey gelsede yapsak söyliyecem laf bulamıyorum Yüce Allah Belalarını bu dünyada olmazsa öbür dünyada versin demekten başka...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    theimpossible
    theimpossible's avatar
    Erkek
    haberi duyduğum da resmen yıkıldım ..  . bu s.... evlatları rahat durmucak girelim artık yeterr..

theimp0ssible - cout << " Emektar TBT'çı " << endl ;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    aq ordusuda sıyaset yapmaya başladı yapsana görevini. k. ıraka gırılcekse gırılsın sıkmısım amerıkanın izinini. bide apoyu krallar gıbı yaşatıyolar sıkını kesıp agzına sokucan piçi

sokayım onun tezine...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    xous bunu yazdı:
    -----------------------------
    aq ordusuda sıyaset yapmaya başladı yapsana görevini. k. ıraka gırılcekse gırılsın sıkmısım amerıkanın izinini. bide apoyu krallar gıbı yaşatıyolar sıkını kesıp agzına sokucan piçi
    -----------------------------
    hop hop hop ağırol birader.senin o a.q. ordusu dediğin şanlı TÜRK ordusu.tamam hepimizin sinirleri gerildi ama daha dikkatli konuşmaya dikkat et.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maqara
    maqara's avatar
    Erkek
    ordu girecekte, hükümet korkak orduya laf yok daha ne etsin adamlar açık açık sölediler işte meclis karar alsın die, bi izin vrecekler girecek kökünü kazıyacak alayını mna koyacak

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    sozlerine dikkat et hacı aq ordusuda ne demek? demokrasi demokrasi diye aglıyolar asker bişeye kendi basına kalkısınca. iş demokrasiye gelincede asker efendim yapacak diyolar. askerin bir mudahele yapması icin resmi yetki verilmesi gerekir aksi halde yapamaz. ilk once BM ye yazını yollayacaksın nefsi mudafa hakkının oldugunu ve bunu kullanacagını soyleyeceksin. sonra meclis kararı ile askere gir emri vereceksinki asker girsin. ama artık bu oçlarının gotu cok fazla havalandı. daha gecen gun sert uyarı aldılar hemen ustunden karakol baskını. yakındır merak etmeyin dunya uzerinden kokleri kazınır. saddam olsaydı şimdi kimyasalı yollardı ama saddamda yok ak. hayır anlamıyorum bir insan bukadarmı kendi sonunu hazırlamaya istekli olur. katli vacip oçları

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek

Düşman içimizde bizim ırakta falan aramaya gerek yok. Aç. ayı oynamaz mısalı ayıyı ac bırakacaksın baska bısey degıl... Bu mantıklı tarafım

hepsinin analarını avratlarını gelmiş gelecek butun sulalesını karılarını ve aklıma gelmeyen , pkk yandası olan herkesınheryerınden sıkeyım. 

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    öf be ben öleydim.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek

sen şüpheliye vatandaş diye bişey yapmassan olacağı budur ..

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 4978 Toplam Mesaj: 32