Türban Anketi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek

ertugdemba bunu yazdı:
    -----------------------------
    türban takanların sayısı artımış  ne var bunda hayatınızda bi değişiklik oldumu olmadı, size karışan oldumu olmadı, türban takanlara öcü gibi bakarsınız ama onların çocuklarını askere alırsınız işe alırsınız vs vs türbalıda bu vatanın evladı türbansızda bu vatanın evladı ayrıca türbanın akp ile bi alakası yoktur....

güzel cewaba ne denir ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:
    ibosoft bunu yazdı:

sende insana benziyosun ama sadece benziyosun dinini kendi içinde yaşayan eleman

İnsana benziyosun ama aması fazla insanım..Bu kadar şaşırmanı anlıyorum çünkü etrafında tekkeli,cübbeli,çarşaflı,çaputlu insanlar fazla olabilir,bu yüzden insan gördüğünde baştan tanıyamayıp şaşırabilirsin...

İkincisi bir çaputu hala dinin gereği olarak yorumluyosunuz..Hoca geçinen efendilerinizin herşeyi kendi çıkarları için çarpıtıp size öyle aktardıkları için bu da son derece normal..Din gibi kutsal bir şeyi basit bir çaputa bağlayıp sonrada dinden bahsetmek çok basit kaçıyor..Allah'ın işi gücü yok kalkacak bir çaputu dinin gereği olarak bildirecek.Sonra kullarına kitaptaki evrensel ilkeleri anlamalarını sağlamak yerine kızların kadınların başlarını çaputla kapatılmasını dinin gereği olarak benimsetecek..Kendinizi kandırmayın yok böyle birşey..Evrensel ilkeler insanlara sonkez İslamiyetle onlar kalkıpta bunları bir çaputa bağlasınlar diye vahiy edilmedi..Bırakın çaputu savunmayıda biraz kitaptaki bilgileri doğru dürüst adam gibi anlamaya çalışın..

dinime söven müslüman olsa! 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    siyaset yasak değilmiydi ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risperdal
    risperdal's avatar
    Erkek

taktıkları şey batıyor demi aq

böyle boş konularla uğraşıldıkça asıl uğraşılması gereken konular unutuluyor.

Özgür iradeydi şeytanım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:

Lanlı manlı konuşma canım kardeşim.Çaputa her zaman çaput diyorum,diyeceğim ve dedim...

çaput diyorsun...bu senin terbiyesizligindir...eminimki o çaput dedigin şeyi takan akrabaların olsun eşin dostun olsun komsun olsun...bi yakının vardır...sen yakıştırdıkdan sonra...

senin;

siyasi görüşünü bilmiyorum...ama içinde bulundugun davranış şuan için hiç bir siyasi görüşde bulunmayan bir görüş...ama tabiki senin cinsel tercihin...konuyu uzatıp dallandırıp budaklandırmak istemiyorum ama...çok komiksin(!)

bu arada;

LAN'DENİLECEK ADAMA HERZAMAN 'LAN' DİYORUM...DİYECEGİM...DEDİM...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    parvati
    parvati's avatar
    Dişi

arkadaşlar  ülkenin ortaokullarının bile batağa saplandığı bir zamanda bir bayanın hala dinine ssdık kalmaya çalışması sizi niye bu kadar geriyo annamadım..

ayrıca tesettür aslında bir anlayıştır. o başörtüsü sadece sembolüdür bir tamamalayıcı gibi...

bunları tesettürlü bi lise öğrencisi olarak söylüyorm  

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    la_brasil
    la_brasil's avatar
    Erkek
    bunlar amerikan oyunları adamlar her durumda gündemi değiştirmeyi başarıyorlar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunus_89
    yunus_89's avatar
    Erkek
    İnsanların türban takmaları niye sorun oldu.Üstelik türban dinin gereğidir namaz kılmayıp,her boku yiyip türban takan adam zaten müslüman değildir iki şerefsizi örnek göstermeyin.Bir hristiyan sokakta İncil dağıtınca sorun yok dinini yaşıyor ama bir müslüman türban takınca gerikafalılık oluyor.kafanın dışındakine değil içindekine bakmayı ne zaman öğreneceğiz
Toplam Hit: 5762 Toplam Mesaj: 49