folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Halkının Arabeks Dinleme Yavşaklığından Utanıyorum

Türk Halkının Arabeks Dinleme Yavşaklığından Utanıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

batsın bu dünya diyip yat alıyorsunuz

gibi bişey demişti takdir etmiştim

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

fazıl say bence homo ayrıca özürlü; hem bu dallama nerden çıkıp her konuda beyanat veriyor ve her konudaki beyanatları ciddiyetle takip ediliyor ? bende milletin bu denyoluğundan utanıyorum. 

ayrıca arabesk hakkaten facia ve leş bir müzik , milletin beyni ztn fındık kadar onu da saçma salak arap/kürt pisliği zırvalarla dolduruyolar tam oluyor. arabesk eleştirilicek değil direk hakaret edilip suratına tükürülecek kadar sefil bir müzik ve kültür . yok efendim istediğini dinlermiş demeyin , e dinler tabi mercimek kadar zekası ancak o kadarsa ibo denen kuyruklunun anırmasını da dinler 

Hayatımda senin kadar protest adam görmedim. :D Devrim yapacak adamsın lan sen.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

sipidik bunu yazdı:

kaynak kıçım?

Olay eski biraz, kendi twitter'ında yazıp sonra tepkileri kaldıramayınca twitter hesabını kapattı.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

rhodostethia bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

fazıl say bence homo ayrıca özürlü; hem bu dallama nerden çıkıp her konuda beyanat veriyor ve her konudaki beyanatları ciddiyetle takip ediliyor ? bende milletin bu denyoluğundan utanıyorum. 

ayrıca arabesk hakkaten facia ve leş bir müzik , milletin beyni ztn fındık kadar onu da saçma salak arap/kürt pisliği zırvalarla dolduruyolar tam oluyor. arabesk eleştirilicek değil direk hakaret edilip suratına tükürülecek kadar sefil bir müzik ve kültür . yok efendim istediğini dinlermiş demeyin , e dinler tabi mercimek kadar zekası ancak o kadarsa ibo denen kuyruklunun anırmasını da dinler 

fazıl sayın akrabası.

adam fazıla da saydırıyo görmüyomusun az mantıklı konuş :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

ibo denen kuyruklunun anırmasını da dinler, ibonun sesi kötü mü?

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

sipidik bunu yazdı:

kaynak kıçım?

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=faz%C4%B1l+say+arabesk+yav%C5%9Fakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

bunu yapmak çok mu zor a.k çok bi bokmuş gibi her konuda kaynak da kaynak sanki nasanın projesi

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

XpertVision bunu yazdı:

rhodostethia bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

fazıl sayın akrabası.

adam fazıla da saydırıyo görmüyomusun az mantıklı konuş :D

mantıklı konuşayım öylemi ? gerzeklik etme. fındık kadar beyinmiş fln.. bu anten her bokta böyle atıp tutar bol keseden. Kendi zeka küpü sanki. ayrıca fazıl sayın akrabası dememin sebebi ise; ilk yazdığı satırda fazıl sayı tarif etmiş. bende aynı tarifi şahsın kendisi için kullandım işte fenamı. akraba olma ihtimalleri ne kadar da yüksek :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

onu diyenin be ta a.q arabesk kesinlikle dinlemem klasik müzik dinlerim genelde amabir insan arabesk dinliyor diye yavşakmı oluyor asıl ona arabesk dinliyorsun diyen yavşaktır :D 

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opter
    Opter's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

müslüman mahallesinde salyangoz satıp bide helal ete bok atıyo pezevengin evladı

++

Arabesk dinlemem, dinlediğim yıllar olmuştu ama eskide kaldı. Şu an için bana uzak kalıyor ama dinleyene de karışmam. Fakat fazıl say'ın bu açıklamaları içimde arabesk dinleme hevesi oluşturdu nedense. Bir başkası bir şey söylese bu kadar ters gelmezdi ama fazıl mümkünse bu konulara pek girmesin. Adamın bu güne kadar mantıklı cümlesini görmedim. Yok bu ülkeden gideceğim diye açıklama yapıyor herkes de bir telaş, arabesk ile ilgili yorum yapıyor hayda bütün müzik camiası cevap vermeye kalkıyor. O kadar da dikkate alınması gereken bir kişi değil kendisi

Adalet dolu dünya, merhamet dolu dünyadan daha büyüktür. | Kuşandık sarı laciyi, Saraçoğlu yokuşlarında...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

ibne askerlik yapsında öyle konuşsun önce

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 10677 Toplam Mesaj: 83