folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türk Ordusunun Dünya Orduları Arasındaki Sıralamada 6.Ulaştı

Türk Ordusunun Dünya Orduları Arasındaki Sıralamada 6.Ulaştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

dünyanın en büyük 6. ordusu(temsili):

http://img.webme.com/pic/5/52--ordu/resim2_151.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Benim haklı olduğumu öğrenmeniz için savaş çıkması lazım.

Hiç öğrenemeyeceksiniz . inşallah da öğrenmezsiniz.

Sizin herşeye inancınız bitmiş olabilir ama ben ülkemdeki insanlara güveniyorum.

kızıyorum eleştiriyorum çok da eksikleri olabilir. ama savaş insanları  birleştirir. bir gün bakarsın ki nefret ettiğinle yana yanasın.

depremi hatırlayın. göçük altındakileri partilerine dinlerine göre kurtarmadı kimse.

kendinizi küçümsemeyi bıraksanız çok işler başaracağız.

kurtuluş savaşı dediğin savaşda bile ingiliz ve yunanlılarla anlaşamadığı için geri çekilen ve ingilizlere,yunanlılara karşı savaşmamız için bize bir sürü silah bırakan bir italyan ordusu olduğunu biliyor muydun?

Savaşdan sonra Türkiyede komünistliğe şans tanıması için Sovyetlerin maddi ve askeri yardımları olduğunu biliyor muydun?

Madem biliyorsan yetişkin bir insan olarak nasıl bu kadar saçma yorum yapabiliyorsun : ||

o dediklerini biliyorum da konumuzla alakasını bilmiyorum

hani senin hayal dünyanda kurtuluş savaşını biz osmanlı tokatlarıyla,tekmelerle,yumruklarla dövüşerek kazanmışız diye birşey var heralde de ondan söyledim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

hangi server beyler clan kuralım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

hangi server beyler clan kuralım

haha iyiydi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu 15 bin adet havaalanı abd nin neresindeymiş aceba haritada gösterirmisiniz :P Yalan yaaa

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    HashiramaSenju bunu yazdı
    tustanbakanadam bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

bu sıralamanın dogru olduguna inanmıyorum türkiyenin gerçek gücü savaş zamanında belli olur ben askerdeyken turkiyenin yerin altında sakladıgı cok saglam silahların oldugu soylentisi vardi :D

hocam benim bi hoca vardı öyle fazla konuşmazdı , adamın ders harici ağzından laf alamazdık. bir ara ders boştu bizim sınıfa gelmişti serbest bıraktı biriyle tartışıyordum Türkiye'nin kendine ait ne silahı var da böyle dayılanıyorsunuz falan diye. Adam geldi yanıma , sen bişey bişey dağlarında gömülü olan silah ve tankları bilmiyor musun? dağın ismini hatırlayamadım ama korozyona karşı korunduğundan falan bahsetti. gerçekliği nedir ben de merak ettim şimdi

niye saklıyormuşuz peki ?

Çünkü malız da ondan,  kaç yaşında adamlarsınız hala masallara inanıyorsunuz 

edit: yanlış anlaşılmasın sana demedim japon kardeş :) 

bu arada ordu yıllardır geriye gidiyor ve sıralamanın bu olduğunu düşünüyorsanız uyumaya devam edin

yok esf. hemşo :)

Ninjaların Tanrısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Amerikadaki şu satırdaki para nasıl okunuyor la?

Satın Alma Gücü: $14,660,000,000,000

on dört trilyon altıyüz altmış milyar dolar bizim konyalı amcalara eski parayla 14 tane 1000 trilyon bi de 660 milyar diicen yoksam öte yok anlamazlar garii

..Morali hep bozuk olan insan..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

bu sıralamanın dogru olduguna inanmıyorum türkiyenin gerçek gücü savaş zamanında belli olur ben askerdeyken turkiyenin yerin altında sakladıgı cok saglam silahların oldugu soylentisi vardi :D

hocam benim bi hoca vardı öyle fazla konuşmazdı , adamın ders harici ağzından laf alamazdık. bir ara ders boştu bizim sınıfa gelmişti serbest bıraktı biriyle tartışıyordum Türkiye'nin kendine ait ne silahı var da böyle dayılanıyorsunuz falan diye. Adam geldi yanıma , sen bişey bişey dağlarında gömülü olan silah ve tankları bilmiyor musun? dağın ismini hatırlayamadım ama korozyona karşı korunduğundan falan bahsetti. gerçekliği nedir ben de merak ettim şimdi

bu arada ordu yıllardır geriye gidiyor ve sıralamanın bu olduğunu düşünüyorsanız uyumaya devam edin

İç anadolu bölgesinde şehrin merkezinde bomboş dağda tepede asker ndn nöbet tutar sence?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    rhodostethia bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    ustura bunu yazdı

İç anadolu bölgesinde şehrin merkezinde bomboş dağda tepede asker ndn nöbet tutar sence?

...

piiiranha9242 tarafından 25/Tem/14 17:39 tarihinde düzenlenmiştir

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    u235 bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Benim haklı olduğumu öğrenmeniz için savaş çıkması lazım.

Hiç öğrenemeyeceksiniz . inşallah da öğrenmezsiniz.

Sizin herşeye inancınız bitmiş olabilir ama ben ülkemdeki insanlara güveniyorum.

kızıyorum eleştiriyorum çok da eksikleri olabilir. ama savaş insanları  birleştirir. bir gün bakarsın ki nefret ettiğinle yana yanasın.

depremi hatırlayın. göçük altındakileri partilerine dinlerine göre kurtarmadı kimse.

kendinizi küçümsemeyi bıraksanız çok işler başaracağız.

kurtuluş savaşı dediğin savaşda bile ingiliz ve yunanlılarla anlaşamadığı için geri çekilen ve ingilizlere,yunanlılara karşı savaşmamız için bize bir sürü silah bırakan bir italyan ordusu olduğunu biliyor muydun?

Savaşdan sonra Türkiyede komünistliğe şans tanıması için Sovyetlerin maddi ve askeri yardımları olduğunu biliyor muydun?

Madem biliyorsan yetişkin bir insan olarak nasıl bu kadar saçma yorum yapabiliyorsun : ||

o dediklerini biliyorum da konumuzla alakasını bilmiyorum

hani senin hayal dünyanda kurtuluş savaşını biz osmanlı tokatlarıyla,tekmelerle,yumruklarla dövüşerek kazanmışız diye birşey var heralde de ondan söyledim.

yok öyle birşey demedim ki.

kafanızdan bir sonuca varıp,   o benim fikrimmiş gibi düşünüp,   sonrada ona karşı yazı yazıyorsunuz.

bu noktada sizin hayal dünyanız benden kuvvetli.

uzun uzun açık açık yazıyorum. nasıl yanlış anlayabiliyorsunuz anlamıyorum.

ben sizlerede katılıyorum

dediklerinize karşı değilim sadece kekleme yapıyorum ama öyle sizin dediğiniz gibi geldik aldık şeklinde işler yürümez demek isityorum.

herşey silahla olmuyor demek istiyorum.

"aptal birini okula göndererek akıllı yapamazsınız, sadece eğitimli bir aptal yaparsınız ki buda 10 kat daha tehlikelidir"

sözünü bu konuya uyarlarsak

inaçsız bir kişye iyi silah vererek savaş kazandıramazsınız sadece inaçlı karşısında daha şansı olur o kadar".

neyse uzatmayayım.

ayrıca yukarıdaki 6. ordu süpermiş :)))

ve yine herkes nerde cephane sorup duruyor ne yapcaksınız öğrenip, kimler okuyor konuyu. gidip kazacanmı :)

futurist tarafından 25/Tem/14 17:24 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 9394 Toplam Mesaj: 89