Turkcell E-Sim Deneyimim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=pmUbxfhaOt8

İmei kısmına şu telefonunkini yaz hocam bakalım olacak mı

Bu arada Telekom ilk e-sim ücretsiz ama sonrasında karekodunuzu kaybederseniz yeni sim kart ücreti alınır demiş sitesinde. 

mkyb tarafından 30/Eki/21 22:59 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

platinium kullanıcısıyım kodlar tek kullanımlık denedim çalışmıyor, ayfonlarda geri yükleme yapsanız bile data gitmiyor kullanabiliyorsunuz, ben çok verim sime döndüm.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

İki imei de denedim imei bulunamamıştır dedi. Üzğünüm. 
    edit: bir kaç tane daha denedim imei bulunamadı diyor sürekli anlamadım  

erdiburak tarafından 30/Eki/21 23:41 tarihinde düzenlenmiştir

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman bunlar sistemi daha oturtamadı. Başka açıklaması yok.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

muhtemelen öyle çünkü sadece Turkcell iPhone se 2020 uyumlu diyor diğer operatörlerde yazmıyor. Bayiye gitmem gerekiyor mecburen. Başka imei denerken özellikle uyumlu listesine dikkat ettim maalesef olmadı PC üzerinden de denedim yine hüsran. 

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell cihaz destekliyor mu diye pek kurcalamıyor. Bayideki eleman sadece telefon modelini sordu ha tamam o model destekliyor deyip işleme başladı. İlla e-sim destekleyen telefon olacak diye diretmiyorlar. Telekom neden bu kadar ısrarcı anlam veremedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Turkcell'in Allah belasını versin 300tl tarife kullanıyorum telefonum 12 2çizgi lte internet gösteriyor hiçbir şey izletmiyor sürekli uçak moduna al çek yapıyorum var mıdır bir çözümü bu internet ayarı vesayre müşteri hizmetleri demeyin lütfen 

boş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Apple önümüzdeki seneden itibaren sim kart girişini kaldırıyormuş. Apple trendsetter bir marka. O ne derse modayı o belirler yani.

Batarya çıkmayacak dedi diğer markalarda uydu, kulaklık girişini kaldırıyorum dedi diğer markalarda uydu vs vs.

O yüzden güle güle sim kart. Önümüzdeki seneden itibaren nostalji olacaksın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Rehber olayı nasıl oluyor  rehbere kişi eklerken sim kartına ekliyorduk

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Rehber olayı nasıl oluyor  rehbere kişi eklerken sim kartına ekliyorduk

Rehberi sim karta kayıt tuşlu Nokia döneminde kaldı hocam. Artık Gmail ve iCloud'a kayıt var. 

Toplam Hit: 6315 Toplam Mesaj: 58
esim