Turkcell E-Sim Deneyimim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Denemiş biri olarak turkiyede henüz oturmadı bu sistem diyebilirim. En az 1 2 sene sonra oturur.

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Açıkçası konuya ilk yazdığım andan beri kullanıyorum ve henüz hiç sorun yaşamadım. Bir fiziksel, bir de E-Sim sürekli online. Bayideki arkadaşlar tam çözememişler olayı, ama bilerek gidince anında işlem bitiyor ve gayet güzel.

Twitter: @CanKirca
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom bir ara ücretsiz olarak internetten bayiye gitmeye gerek kalmadan yapacağını açıklayıp sistemi aktif etmişti ama vazgeçmiş gözüküyorlar.

Ya abi yıl olmuş 2022 ben hala bayiye gidip ilkokul mezunu eleman prim alacak diye bana faturalı hat satmaya çalışmasıyla uğraşmak zorunda mıyım ?

https://www.turktelekom.com.tr/e-sim/index.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hickirik13
    hickirik13's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı

Arkadaşlar Turkcell'in Allah belasını versin 300tl tarife kullanıyorum telefonum 12 2çizgi lte internet gösteriyor hiçbir şey izletmiyor sürekli uçak moduna al çek yapıyorum var mıdır bir çözümü bu internet ayarı vesayre müşteri hizmetleri demeyin lütfen 

Bende de aynı sorun var 

çok araştırdım ama hala çözemedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Apple önümüzdeki seneden itibaren sim kart girişini kaldırıyormuş. Apple trendsetter bir marka. O ne derse modayı o belirler yani.

Batarya çıkmayacak dedi diğer markalarda uydu, kulaklık girişini kaldırıyorum dedi diğer markalarda uydu vs vs.

O yüzden güle güle sim kart. Önümüzdeki seneden itibaren nostalji olacaksın.

Yaw hocam felaket tellalı gibisin :D 2g şebekeler gidecek dedin bir de fiziksel giriş. Kolleksiyondaki telefonlarımı 3 4 sene sonra hiç kullanamayacağım :( anca vitrinlik kalır. Ulan dünyada 1 tane zevkim var onu da mahvediyolar :(((

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Apple önümüzdeki seneden itibaren sim kart girişini kaldırıyormuş. Apple trendsetter bir marka. O ne derse modayı o belirler yani.

Batarya çıkmayacak dedi diğer markalarda uydu, kulaklık girişini kaldırıyorum dedi diğer markalarda uydu vs vs.

O yüzden güle güle sim kart. Önümüzdeki seneden itibaren nostalji olacaksın.

Yaw hocam felaket tellalı gibisin :D 2g şebekeler gidecek dedin bir de fiziksel giriş. Kolleksiyondaki telefonlarımı 3 4 sene sonra hiç kullanamayacağım :( anca vitrinlik kalır. Ulan dünyada 1 tane zevkim var onu da mahvediyolar :(((

Yükselen ben değilim alçalan duvarlar hocam yapacak bir şey yok değişime direnme. :D

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iPhonelarda sıfırlarken e-sim kalsın mı diye soruyor. iTunes'tan kurtarma modunda sıfırdan iOS atsanız bile e-sim silinmiyor. Aklınızda olsun. Apple iyi düşünmüş bunu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Vodafone'da ayda bir kez hat değişitmek gerekiyor diye sanırım tam oturtamamışlar sistemi. 

Turkcell kurumsal kullanıyorum adamlara söyledim bi evrak imzalattılar ertesi gün geçtim. Kodu mail olarak gönderdiler. Portahub diye bir firmayla anlaşmışlar. 

Tek sorun iki gün sonra telefon bozulurda acil bir şey olursa sim kart yok. Kurumsalda işler her zaman hızlı yürümüyor. Birde bankaların sim değişikliği muhabbeti var. 

Onun dışında gayet güzel

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocalar,

Esim kullanıpta akbank webe giriş yapabilen var mı? yada turkcell.com.tr ye hızlı giriş aracılığıyla girebilen? 

Ekrana gönderdikleri bildirim tarzındaki smsleri iphone da alamıyorum. bir ayarı mı var ? operatöre derdimi anlatamadım

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Hocalar,

Esim kullanıpta akbank webe giriş yapabilen var mı? yada turkcell.com.tr ye hızlı giriş aracılığıyla girebilen? 

Ekrana gönderdikleri bildirim tarzındaki smsleri iphone da alamıyorum. bir ayarı mı var ? operatöre derdimi anlatamadım

Volte kapatmayı dene

Toplam Hit: 6308 Toplam Mesaj: 58
esim