folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye Atom Bombası Yapıyor

Türkiye Atom Bombası Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

abi bu yeni bişey değil şimdi gündeme getirdiler bu ilk gezi parkında çadırlarda kalan çapulcularda çıktı. hükümete karşı atom bombası yapmayı planlıyolarmış sonradan devlet planlarını ele geçirdi israile atmak için geliştiriyor. belgelerde nete düştü

Melih başkan atmıştı o fotoyu, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hotmail fake bile daha gerçekçi geliyor bana aq : )

küfrederiz villalara kulübeden
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

abi ne gereksiz konuşan insan var bu forumda birde diyorlar neden forumun şaftı kaydı şu konuda ile yapılan yorumlara bak elin amerikalısı osursa ayakta alkışlıyacak insanlar konu biz olunca bi bok yapamazmışız diyor aynı zihniyet niye gelişemiyoruz diyede soru soruyor işte ben ona yanıyorum.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

neden olmasın olurda şimdi çok hazır değiliz gibi.

çok zeki insanlarımız var onu inkar edemem . bunlar saçma salak kurallar yığınında kayboluyor. birşey yapamıyor.

bir ufak birşey için 50 yerden yazışma sonucu yapıyorsun. insiyatif kullanamıyorsun.

tam yetki  yok. yada torpille birşey olmuşlar var zaten onlarda yapamaz ...bu iş yatar bence.

üretim aşamasında kaç defa patlar o. ayvayı yedik öyleyse.

- rıfkı abi şu düğmeye basayım mı

- bilmiyom ki o ne. bas  bakalım ne olacak :))

Abd nin saldırmak için bir bahanesidir. mertce meydan okumayı bilmiyorlar korkaklar.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Aklıma Türkiye kendi ucağını yapıyor haberi geldi.Adamlar ''Suan koltukları yapıyoruz kalanlar kolay zaten'' demişlerdi

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Turkiyenin-Nuk-Bombasi-Yok-Diyenlere-28358/-/-/renegadealien/

yukardaki yazıyı seneler önce okumuştum. ya doğruysa....

döküman olarak yazılmıştır.

boş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı

hep soruyordunuz rusya nükleer atıkları ne yapacak diye İnşallah doğrudurda kurulan tesise balya balya u237 atıp "nömleer bumba" üretiriz... 
    arkdaşlar bırakın nükleer bombayı her ülke nükleer silahlara sahiptir bu kurulan tesis akkuyunun devamıdır ... gereklidir.

u238 olmasın hocam o ? 

Benimkisi zenginleştirilmemiş uranyum u238 zenginleştirimiş uranyum :)

u237 de onun bi basamak daha fakiri :)

hocam 38 olması için plutonyum gerekir...oda zenginleştirirken zaten çıkan 38 değil 37 dir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

abi ne gereksiz konuşan insan var bu forumda birde diyorlar neden forumun şaftı kaydı şu konuda ile yapılan yorumlara bak elin amerikalısı osursa ayakta alkışlıyacak insanlar konu biz olunca bi bok yapamazmışız diyor aynı zihniyet niye gelişemiyoruz diyede soru soruyor işte ben ona yanıyorum.

Tek mantıklı yorum. Bırakın bu Kılıçdaroğlu muhalefetini artık aq tamam ben de sevmiyorum akepeyi ama bu herseye boş muhalefet olmayı gerektirmez.
    Ne güzel işte yapalım geliselim her türlü gücümüz olsun. neyimiz eksik götü boku seriatle yönetilen irandan ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

neden olmasın olurda şimdi çok hazır değiliz gibi.

çok zeki insanlarımız var onu inkar edemem . bunlar saçma salak kurallar yığınında kayboluyor. birşey yapamıyor.

bir ufak birşey için 50 yerden yazışma sonucu yapıyorsun. insiyatif kullanamıyorsun.

tam yetki  yok. yada torpille birşey olmuşlar var zaten onlarda yapamaz ...bu iş yatar bence.

üretim aşamasında kaç defa patlar o. ayvayı yedik öyleyse.

- rıfkı abi şu düğmeye basayım mı

- bilmiyom ki o ne. bas  bakalım ne olacak :))

Abd nin saldırmak için bir bahanesidir. mertce meydan okumayı bilmiyorlar korkaklar.

Er meydanı sandın heralde dünya siyasetini :D

Almanya çıkıp diyormuş lan rusya 2.dünya savaşında yendin ama şimdi hazırım sana meydan okuyorum.Delikanlıysan çık meydana :D :D

Toplam Hit: 6241 Toplam Mesaj: 59