folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye Atom Bombası Yapıyor

Türkiye Atom Bombası Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

abi ne gereksiz konuşan insan var bu forumda birde diyorlar neden forumun şaftı kaydı şu konuda ile yapılan yorumlara bak elin amerikalısı osursa ayakta alkışlıyacak insanlar konu biz olunca bi bok yapamazmışız diyor aynı zihniyet niye gelişemiyoruz diyede soru soruyor işte ben ona yanıyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=Sn7pNTsY5iY

haklısın kardeşim

fazla şeyyapmamak lazım

ultrAsker tarafından 23/Eyl/14 21:52 tarihinde düzenlenmiştir

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

türkleri mi öldüreceklermiş?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

amk amerikası yapıyodu biz yapınca neden sorun oluyo

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı

abi ne gereksiz konuşan insan var bu forumda birde diyorlar neden forumun şaftı kaydı şu konuda ile yapılan yorumlara bak elin amerikalısı osursa ayakta alkışlıyacak insanlar konu biz olunca bi bok yapamazmışız diyor aynı zihniyet niye gelişemiyoruz diyede soru soruyor işte ben ona yanıyorum.

haklısın kardeşim

fazla şeyyapmamak lazım

+ olaraktan 

Memleketi olan Trabzon’un Of ilçesinde Çakıroğlu Vakfı’nca düzenlenen iftar yemeğine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, burada yaptığı konuşmada, Türkiye ’nin Müslüman bir ülke olduğunu ve “konumu itibariyle” mucitler çıkaramadığını, bunun için gençlerini ara eleman olarak yetiştirmeye odaklanması gerektiğini söyledi.

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

bence bu alamanya dinleme olaylarını ört bas etmek için böyle saçma sapan bir yalana başvurdu. geri zekalı germanlar.

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

haklısın kardeşim

fazla şeyyapmamak lazım

+ olaraktan 

Memleketi olan Trabzon’un Of ilçesinde Çakıroğlu Vakfı’nca düzenlenen iftar yemeğine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, burada yaptığı konuşmada, Türkiye ’nin Müslüman bir ülke olduğunu ve “konumu itibariyle” mucitler çıkaramadığını, bunun için gençlerini ara eleman olarak yetiştirmeye odaklanması gerektiğini söyledi.

hakikaten forumda çok geeksiz konuşmalar var. Biz bu iş Türkiye de yapılamaz diyince amerikancı mı oluyor be beyinsizler.. Al ispatı yukarda adam hikmetinden sual olunmaz kullanın gerisine karışmayın diyor. Sen bu ülkede suyu siktir et hava ile çalışan motor icaat et ertesi gün senin kılını kimse bulamaz paramparça eederler senii.

%50 ye mensup zihniyet sözüm size..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

haklısın kardeşim

fazla şeyyapmamak lazım

+ olaraktan 

hakikaten forumda çok geeksiz konuşmalar var. Biz bu iş Türkiye de yapılamaz diyince amerikancı mı oluyor be beyinsizler.. Al ispatı yukarda adam hikmetinden sual olunmaz kullanın gerisine karışmayın diyor. Sen bu ülkede suyu siktir et hava ile çalışan motor icaat et ertesi gün senin kılını kimse bulamaz paramparça eederler senii.

Hayırdır hocam chp gençlik kolları ve ülkü ocakları birleşip atomu falan mı parçaladı da ?  Türkiye'den bi bok çıkacağını ben de düşünmüyorum ama bunu belli bir siyasi partiye oy verenlere yıkmıyorum. Yıllardır akp seçmenini koyun, cahil diye eleştiren kesim ne yaptı ?  Ülkece koyunuz amk, sırf bi partiye oy verdi diye millet kendini über zeki zannediyo. İş bir şey üretmemeye gelince chp, mhp, akp, hepar vs alayı aynı zaten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    ultrAsker bunu yazdı

haklısın kardeşim

fazla şeyyapmamak lazım

+ olaraktan 

Hayırdır hocam chp gençlik kolları ve ülkü ocakları birleşip atomu falan mı parçaladı da ?  Türkiye'den bi bok çıkacağını ben de düşünmüyorum ama bunu belli bir siyasi partiye oy verenlere yıkmıyorum. Yıllardır akp seçmenini koyun, cahil diye eleştiren kesim ne yaptı ?  Ülkece koyunuz amk, sırf bi partiye oy verdi diye millet kendini über zeki zannediyo. İş bir şey üretmemeye gelince chp, mhp, akp, hepar vs alayı aynı zaten.

aslan hepar ı bu kalleş zihniyete katma. ne biliyorsun da heparı karıştırıyorsun. chp nin aq. siyaset tartışmasaına çevirmesen rahat edemezsin değil mi?

ben %50 derken bir siyasi partiye oy verenler için değil vatanını toprağını satan, çocuklarının geleceğini hiçe sayan beyinsizlerden bahsettim. Yazılarım tamen siyasetten uzaktır..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

yahu arabamız yok daha ürettigimiz ne atomu ne bombası mk

AslanAmca tarafından 24/Eyl/14 08:27 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek