folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiye Atom Bombası Yapıyor

Türkiye Atom Bombası Yapıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

abi ne gereksiz konuşan insan var bu forumda birde diyorlar neden forumun şaftı kaydı şu konuda ile yapılan yorumlara bak elin amerikalısı osursa ayakta alkışlıyacak insanlar konu biz olunca bi bok yapamazmışız diyor aynı zihniyet niye gelişemiyoruz diyede soru soruyor işte ben ona yanıyorum.

++

Freedoom is not free.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha otomobil üretemiyoruz, bombayı nasıl yapıcaz :)

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

Bomba otomobil şasesi ile yapılmadığı için sanırım pek problem olmaz. Tarihi yeniden, aynı çizgide yaşamak yerine güne uygun üretim yapmak sanırım daha akıllıca olur. Herkes daha otomobil, motor üretmiyoruz, uçakla, helikopterle ne işimiz var diyor. Oldu olacak planör üreterek işe başlayalım. Silah sanayisinde de günü yakalamak için neandertallerin kullandıkları mızrak uçlarından yola çıkarız.

Alman bir gazetenin haberi üzerinden yine eleştiri yapıyoruz. Aynı medya İran'ı sırf bu meseleden dünyaya rezil etti, düşman etti. Çekimser davranmakta, araştırmakta fayda var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Slothere bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Bomba otomobil şasesi ile yapılmadığı için sanırım pek problem olmaz. Tarihi yeniden, aynı çizgide yaşamak yerine güne uygun üretim yapmak sanırım daha akıllıca olur. Herkes daha otomobil, motor üretmiyoruz, uçakla, helikopterle ne işimiz var diyor. Oldu olacak planör üreterek işe başlayalım. Silah sanayisinde de günü yakalamak için neandertallerin kullandıkları mızrak uçlarından yola çıkarız.

Alman bir gazetenin haberi üzerinden yine eleştiri yapıyoruz. Aynı medya İran'ı sırf bu meseleden dünyaya rezil etti, düşman etti. Çekimser davranmakta, araştırmakta fayda var.

Şimdi ne alaka ? Otomobil sanki günümüzde olmayan birşeymiş gibi konuşuyorsun, planör kaldı mı ? Benim anlatmak istediğimi bu şekilde anlamana hiç girmiyorum bile.. Uçak, helikopter yapıyoruz ama nasıl biliyor musun? Puzzle parçalarını dışardan topluyoruz, sonra burda birleştirip üstüne türk malı damgasını da koyuyoruz, yerli malı oluyor.. Neyse hocam konu uzamasın da otomobille planörü bir tutan insanla konuşmak da anlamlı olmaz zaten kolay gelsin

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Öyle çok da zor birşey değil Türkiyenin atom bombası yapması, 1940 larda yapılan atom bombasını kaynak sağlanırsa yapacak çoook adam vardır ülkede. Internet kullanmayı bilen fizik mühendisleri olan her ülke yapabilir. Bizde uranyum da bol miktarda çıkıyor. Yapılabilir yani ama umarım yapılmıyordur=)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

al içinde patlasın diye CS terimleriyle biri sallamasa bari ^.^

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Öyle çok da zor birşey değil Türkiyenin atom bombası yapması, 1940 larda yapılan atom bombasını kaynak sağlanırsa yapacak çoook adam vardır ülkede. Internet kullanmayı bilen fizik mühendisleri olan her ülke yapabilir. Bizde uranyum da bol miktarda çıkıyor. Yapılabilir yani ama umarım yapılmıyordur=)

Bu mantıkla,

İlk araba 1680 de yapılmış ama hala otomobilde üretemiyoruz.

• 1680 — Çalışabilen ancak kullanışlı olmayan ilk içten yanmalı motor 1680 yılında Hollandalı Christiaan Huygens’in yaptığı barutun yanması ile çalışan pistonlu makine oldu. Kapalı bir silindir içinde patlayan barut kayabilen bir pistona etki ederek pistonun hareket etmesini sağlamaktaydı.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    Slothere bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Şimdi ne alaka ? Otomobil sanki günümüzde olmayan birşeymiş gibi konuşuyorsun, planör kaldı mı ? Benim anlatmak istediğimi bu şekilde anlamana hiç girmiyorum bile.. Uçak, helikopter yapıyoruz ama nasıl biliyor musun? Puzzle parçalarını dışardan topluyoruz, sonra burda birleştirip üstüne türk malı damgasını da koyuyoruz, yerli malı oluyor.. Neyse hocam konu uzamasın da otomobille planörü bir tutan insanla konuşmak da anlamlı olmaz zaten kolay gelsin

Ortada anlaşmazlık olduğu açık. Planörü ne amaçla kullandığımı anlayamamışsın. "Daha" otomobil üretemiyoruz ile ne demek istedin? Daha sen bunu bile yapamıyorsun diğerini nasıl yapacaksın demek değil mi? Ben mi yanlış anladım, sen mi yanlış anlattın? Ben planörle otomobili bir tutmuyorum. Yazdığımı tekrar okumanı öneririm. Merak etme ben de biliyorum "Türk" üretimi olduğu söylenen cihazların en az %80'inin yurtdışı üretim burada montaj olduğunu. 

Austen tarafından 23/Eyl/14 20:52 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Önce kendi içindeki iç huzuru saglasın işsizligi aç gezen onca insanı bir halletsin, atom bombasının maketini bile yapamaz bu hükümet.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

yoky av ne bombası almanlar dinleme için bahane üretti okadar

Toplam Hit: 6258 Toplam Mesaj: 59