folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiye Füze Savunma Sistemi Kurmayacak (Satın Alacak) :(

Türkiye Füze Savunma Sistemi Kurmayacak (Satın Alacak) :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    tahribatta yeni bir özellik olsun bence, konuları birleştirme sistemi, vbulletinde olduğu gibi.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    tahribatta yeni bir özellik olsun bence, konuları birleştirme sistemi, vbulletinde olduğu gibi.

var diye biliyorum 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EOF
    EOF's avatar
    Erkek
    ya abi geçin bu işleri türkiyenin konumundaki bi ülke için hazırı varken sıfırdan uzun menzilli füze savunma sistemi geliştirmek aptallığın daniskasıdır.

end of file.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

EOF bunu yazdı:
    ya abi geçin bu işleri türkiyenin konumundaki bi ülke için hazırı varken sıfırdan uzun menzilli füze savunma sistemi geliştirmek aptallığın daniskasıdır.

muhahahaha işte tam bir tipik türk örneği başka birşey demiyorum, hazıra alıştı benim güzel milletim offf offf.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

EOF bunu yazdı:

dai daha önce millet yaşamış hazır yaşanmışı varken sen niye yaşıyorsunki ?

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek
    böyle olmasının nedenide biraz bizleriz millet olarak kafamız nerd egereksiz bişey avr onlara çalışıyo.yok sınırsız rapid filan.gerçi gençlere fazla imkan vermiyolar ama zeki insanlar imkanlarını kendileri yaratması lazım.türkiyed ene kadar zeki insan varsa hemen yabancı ülkeler kapıyo. bizim devletimizin onları burakmaması lazım.bana klaırsa ne hükümet nede muhalefet işini biliyo.arge ye daha çok önemvermesi lazım türkiyenin israilden neyimiz eksik onlar yapıyosa biz yapamıyoz yada amerikadan eksik bi yerimiz varmı. bence yok hatta amerikadan fazlamız var ama kullanmasını bilmiyoruz

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

hakkaten gerizekalı bi hükümetimiz war.Hatta şöle diyeyim:

-Bakhayım?! Wallaa gerizekalı ((Yılmaz Erdoğan'ın programdan)) 

NEDEN? (soru olarak)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    Biz zaten 60 yıldır bağımlı bir ülkeyiz. Hep aynı hikaye. Bunun gibi binlerce olayda bile bile kazıklandık. Türkiyedeki Amerika  adlı kitabı okuyun orda bunun gibi çok var.Sonra 50 yılda ne kadar kazıklandıgımızı gelen yoneticilerin (her kurumda ve birimde) ne kadar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde oldugunu gorebilirsiniz.

Long Live Turkey..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

crafty bunu yazdı:
    Nikoteen bunu yazdı:
    Yarın çocugum bana soracak baba,baba Türkiye nasıl bir ülke ; Gelişmekte olan acaip bir ülke..
    koptum... normaldir biz hep hazırakonan bir yapıya sahibiz üretim 0... ancak bizim aselsan mühendisleri söylediğin olaya çözüm bulacaklardır. sonucta satın aldığımız f16 larda da aynı sistem var örneğin amerikadan aldığımız f16 lar amerikan ucaklarına kitlenmiyo onları dost uçak olarak görüyordu ama aselsan mühendisleri yazılımları değiştirip bu sorunu ortadan kaldırdı buna da böyle bir çözüm bulunacağı taraftarıyım...

sorunu ortadan kaldıran  mühendislerimizde bir ece ansızın öldüler.

önce bilim adamlarımıza sahip çıkmalı onlara gerekli her türlü desteği vermeli devlet. 

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EOF
    EOF's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı:

EOF bunu yazdı:

dai daha önce millet yaşamış hazır yaşanmışı varken sen niye yaşıyorsunki ?

sen bilgisayar niye kullanıyosun sıfırdan üret? otomobil sıfırdan üret? televizyonu bile yapılmışının üztüne bişey katarak geliştiriyosun bu adamlardan satın aldığın füzeyi geliştirmeyi sen sürdürüceksin zaten. satış şartında var bu. ama oturupta biz sıfırdan yapalım diyecek kadar dar görüşlüysen diyecek bişeyim yok.

amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok

end of file.
Toplam Hit: 5115 Toplam Mesaj: 38