folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Askerligini yapmamis adamlarin savastan bahsetmesi ne komik. Kolunuz bacaginiz kopunca gozunuzu kulaginizi kaybedince ve kimsenin sikinde olmadiginizi gorunce savasin ne gereksiz birsey oldugunu anlarsiniz. Erdogan hangi oglunu askere gondermis kendi nerede askerlik yapmis... olsen tohumuna para mi saydim cok guzel oldu diyecek. Yani birilerinin vesilesiyle is buldum diye onlara tapmamak koru korune baglanmamak lazim. Insana insani duygular ahlak ve iman da lazim, yoksa dogadaki diger canlilardan farkimiz kalmaz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    plA bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu parti % 43 45 leri garantilememis olsa RTE Bi onceki secimi gecemezsem istifa ederim dermiydi sence azcik aklini calistir aklini. Daha erdogani tanimadan erdogana atip tutuyosunuz.

Kimse geçileceğini söylemiyor ki sadece oyları düşecek deniyor.Götü yiyosa çıksın oylarım düşmeyecek desin madem

Bir onceki secimden daha yuksek alinca oylari nasil dusecek hocam bi anlatirmisin bana..

Andrei mi ne haltsa hoca sen ne iciyosun ya ? Diyorum ki Erdogan iyi yada kotu, uyanik adam.. bu adam isini biliyor mu ? Evet.. Boyle bi adam % 38.8 i gecemeyecek olsa boyle soz verebilir mi bi aklini calistir demistim ama yokmus..

Sen ne cahil saldirgan asagilik bi hayvansin yaratiksin ben bilmiyorum. Ulan sen ve senin gibilerin haddine mi nasil bi egitimci oldugumu sorgulamak dangalak ? U235 buna sen de dahilsin.. elimden geldiğince saygılı konusuyorum ama insan degilsiniz ki insanca konusmaktan ne anlarsınız.  Siz kimsiniz ki benim siyasi gorusumu asagilayabiliyosunuz ? Goruslerimde ozgur degilmiyim bunu mu soylemek istiyosunuz ? Gogsumu gere gere soyluyorum hemde sizin inadiniza... Ne kadar insani yanlistan cevirebilirsem de benim icin bir sereftir. Bu ülkenin menfaatini dusunen bu ulkeyi gercekten ileriye tasiyabilecek tek bir siyasi grup var ve birgun hepiniz bunu anlayip kafanizi sokacak delik arayacaksiniz.. bizde oy vermistik diye yalan soyleyeceksiniz. Bundan adim gibi eminim ama sizin gibi saygisiz arkadasina kardesine kufurler yagdiran magara adamlari bunu hic bi zaman kabul etmeyecek. 

Saygılı konuşuyorum diyorsun millete dangalak diyorsun insan değil diyorsun.Sana küfür etmeden hakaret etmeden yorum yaptık aldığımız cevaba bak.

Neyse bak işine.Seni diğer arkadaşlara havale ediyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

he evet bizler bir gün yalan konusacagız "biz de akpye oy vermistik ühü ühü ühü" diyerek. ulan fatih, yemin ederim sizofreni hastalarından farkın yok senin.

simdi uzunca bi cevap yazardım da gidip duvara konussam o bence senden daha iyi anlar söyleyecegim seyleri.

Senle ne samimiyetimiz varda bana ismimle asker arkadasinmisim gibi hitab ediyosun. Adam yerine koydukca milleti ezmeye çalışıyorsunuz. Once bi saygili olmayi ogren sonra toplumda kendine bir yer edinebilirsin. Mutevazi ol, efendi saygili ol.. Buyu ondan sonra buyuklerine ulan diye hitab et. Ama buyusende buyumesen de millete kufur etme !

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

he evet bizler bir gün yalan konusacagız "biz de akpye oy vermistik ühü ühü ühü" diyerek. ulan fatih, yemin ederim sizofreni hastalarından farkın yok senin.

simdi uzunca bi cevap yazardım da gidip duvara konussam o bence senden daha iyi anlar söyleyecegim seyleri.

Senle ne samimiyetimiz varda bana ismimle asker arkadasinmisim gibi hitab ediyosun. Adam yerine koydukca milleti ezmeye çalışıyorsunuz. Once bi saygili olmayi ogren sonra toplumda kendine bir yer edinebilirsin. Mutevazi ol, efendi saygili ol.. Buyu ondan sonra buyuklerine ulan diye hitab et. Ama buyusende buyumesen de millete kufur etme !

tamam fatih abi, kızma lütfen :(

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    plA bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Bu parti % 43 45 leri garantilememis olsa RTE Bi onceki secimi gecemezsem istifa ederim dermiydi sence azcik aklini calistir aklini. Daha erdogani tanimadan erdogana atip tutuyosunuz.

Kimse geçileceğini söylemiyor ki sadece oyları düşecek deniyor.Götü yiyosa çıksın oylarım düşmeyecek desin madem

Bir onceki secimden daha yuksek alinca oylari nasil dusecek hocam bi anlatirmisin bana..

Andrei mi ne haltsa hoca sen ne iciyosun ya ? Diyorum ki Erdogan iyi yada kotu, uyanik adam.. bu adam isini biliyor mu ? Evet.. Boyle bi adam % 38.8 i gecemeyecek olsa boyle soz verebilir mi bi aklini calistir demistim ama yokmus..

Sen ne cahil saldirgan asagilik bi hayvansin yaratiksin ben bilmiyorum. Ulan sen ve senin gibilerin haddine mi nasil bi egitimci oldugumu sorgulamak dangalak ? U235 buna sen de dahilsin.. elimden geldiğince saygılı konusuyorum ama insan degilsiniz ki insanca konusmaktan ne anlarsınız.  Siz kimsiniz ki benim siyasi gorusumu asagilayabiliyosunuz ? Goruslerimde ozgur degilmiyim bunu mu soylemek istiyosunuz ? Gogsumu gere gere soyluyorum hemde sizin inadiniza... Ne kadar insani yanlistan cevirebilirsem de benim icin bir sereftir. Bu ülkenin menfaatini dusunen bu ulkeyi gercekten ileriye tasiyabilecek tek bir siyasi grup var ve birgun hepiniz bunu anlayip kafanizi sokacak delik arayacaksiniz.. bizde oy vermistik diye yalan soyleyeceksiniz. Bundan adim gibi eminim ama sizin gibi saygisiz arkadasina kardesine kufurler yagdiran magara adamlari bunu hic bi zaman kabul etmeyecek. 

Sürekli saçmalıyor efendim durduramıyoruz :D Ignore butonu yok mu ya 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

Uçak HABERTURK Canlı yayınında düştü : )

http://video.haberturk.com/haber/video/ucak-nasil-dustu/113811

Bu kadar tesadüfü ziksen inanmam : )

" Aloo fatihhh uçak düşürcez yayın geç canlı canlı.."

şeyini şeyettiğimin şeyi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu nasıl bir tezgah ? Hangi uçağın düşmesi canlı yayına denk gelir.Hemde sınırın siktiğimin bir yerinde.

https://www.youtube.com/watch?v=89Hz8ChCRoM#t=234

Hemde HaberTürk.Alo fatih olayı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

- Alo fatih

+ Efendim başbakanım

- Ucağı düşürtüyorum, görüntüyü kaçırma...

+ Düşürün başbakanım, kayıt alıyorum..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    torf
    torf's avatar
    Erkek

akp giderken beraberinde ülkeyide götürecek, şakşakçısı fatihboduruda beraberinde götürse bari

İnsanların size karşı olması diye bir şey yoktur dostlarım, onlar sadece kendilerinden yanadırlar o kadar. bukowski
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

seçim öncesi 

gündem değiştirme 

yazık

kaygusuz tarafından 23/Mar/14 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 9756 Toplam Mesaj: 102