folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

Turkiye Sınırda Suriye Uçağını Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

oha lan mig 23 mü kalmış

http://www.ntvmsnbc.com/id/25363400

Düşürülen phantomun intikamını alanın (!) hükümet olması ne kadar ironik.

Yazının tamamını okumanızı tavsiye ederim.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı
    ZoRKaYa bunu yazdı
    Baracuda bunu yazdı

Soru şu: Uçak 0.8 mil sınırımızı ihlal etti deniyor. Ama uçak Suriye'ye düşmüş. A: İhlal yalan B: Uçak uyarıya uyup dönüyormuş

twitterdan alıntı

gayet mantıklı geldi

Uçağın hızı ne kadardı, radarda güdümlü füzeyi gördükten sonra kaçan bir uçak olamaz mı? Tıpkı bizim vurulup denize düşen uçağımız gibi?

edit: imla

Güdümlü füzeden kaçmak öyle her babayiğidin harcı değil.hele hele 15 saniye veya 20 saniye aralıklarla atılan 4 füzeden kaçabilmek için öyle sert manevralar yapabilmen lazım ki,hem vücudun bu kadar G kuvvetini kaldıracak hemde güdümlü füzeleri aldatabilecek kadar uçağında mühimmat olacak.Füzeden kaçmak için manevralar yapıldığında çoğu pilot baygınlık geçirir kısa süreliğine,2. füze gelene kadar ayılır ve olayı idrak edersen bir ihtimal kurtulursun ama 3 üncü füzeyi  kesin gövdeden yersin.

Bilmediğim için sordum teşekkür ederim. Yani şimdi bi füze ateşlendiği andan itibaren ne kadar süre sonra farkeder bunu pilot ve o hızla vurulduğunda kuş gibi olduğu yere düşer mi yoksa sahip olduğu hızla aynı yönde gitmeye devam edermi vurulduğunda. Bizim düşen uçak için vurulduktan sonra denize doğru bilmem kaç mil gidip denize düştüğü söylenmişti. 

Bildiğim vurulduğunda parçalanmazda düşerse gittiği yönde düşmeye devam eder . patlarsada enkaz etrafa yayılır zaten 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

valla benim canım ona buna degilde o uçak pilotlarına sıkılyor :( adamların da aylesi var adam görevde yahu :( türk uçagı da aynı şey yapıldı oların kine de ödeşmem eselesi degil arkaşlar konularda yazmışlar 1000 tane düşse ödenmez diye hocam şuna birde şu açıdan bakın o adamların da aylesi var çocukları var bizimkiler gibi onun yerine yakalım bir barış çubuğu kimse babasız kalmasın kimse kocasız kalmasın :( analar içi yanmasın birde bu açıdan bakın :(

emuxa tarafından 23/Mar/14 17:01 tarihinde düzenlenmiştir

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Çok güzel, seçimlerden önce savaş çıkaralım da seçimler yalan olsun.

yok a.q öyle yağma

cüppeliyi izledik

baykalı izledik

başçalanı izlemeden savaş mavaş çıkamaz :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

İlk mesaj sahibi müridler şunu yukarılara tutturabilirse hoş olur, bilmeyenler görür..

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

fuatavni @fuatavni 2 sa.

Ergenekon tahliyeleri,

sosyal medya yasakları,

savaş naraları,Süleyman Şah Türbesi bombalama tehdidi

Hangi büyük günahı örtme çabasıdır bu?

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

alkislarlayasiyorum.com da şanzelize alaaddin ne ise mfatihbodur da tahribat.com için aynıdır gözümde. Dikkate bile almayacağım bundan sonra.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı

sınır ihlali yaptığı için düşürüldü diyorlar. yazıktır yahu. 

Yazık falan değil kardeşim, bizim pilotlara yazık değil miydi?

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Basbakan secimi niye ertelesin salakmisin hoca. Adam % 42 43 leri garantilemis. Secim ne kadar erken olursa o kadar az karalama yapilir dusuncesi sence daha mantikli degilmi :D isin gucunuz teori uretmek ya

evet fatih bizler salagız sizler süper zekasınız amına koyim.

%42-43 nerden cıktı ? he bi de garanti bu öyle mi ? merak ettim kendi düsüncen mi yoksa ciddi bir dayanagın mı var ?

2-3 gün icerisinde belli olur bazı seyler, görecegiz.

@u235

sen niye alındın simdi ?

Yav bu mınakodumun bir sikim biliyormuş gibi yazıyor bide senın dayanagın neymıs? gorunen köy klavuz ıstermı aq madem sonuc farklı olacak zannedıyorsun akp bırıncı parti gelmezse ben ab ye gelırse sen ab ye banlanıyorsun nasıl? boş boş konusmaya gerek yok iddalı çocuk

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

Basbakan secimi niye ertelesin salakmisin hoca. Adam % 42 43 leri garantilemis. Secim ne kadar erken olursa o kadar az karalama yapilir dusuncesi sence daha mantikli degilmi :D isin gucunuz teori uretmek ya

evet fatih bizler salagız sizler süper zekasınız amına koyim.

%42-43 nerden cıktı ? he bi de garanti bu öyle mi ? merak ettim kendi düsüncen mi yoksa ciddi bir dayanagın mı var ?

2-3 gün icerisinde belli olur bazı seyler, görecegiz.

@u235

sen niye alındın simdi ?

Yav bu mınakodumun bir sikim biliyormuş gibi yazıyor bide senın dayanagın neymıs? gorunen köy klavuz ıstermı aq madem sonuc farklı olacak zannedıyorsun akp bırıncı parti gelmezse ben ab ye gelırse sen ab ye banlanıyorsun nasıl? boş boş konusmaya gerek yok iddalı çocuk

beyinsiz arkadasım, ben birinci gelecek partinin bir baska parti olacagını savunmus muyum, yazmıs mıyım bir yerde ? ki konustugum kisilere de her zaman söylüyorum, akp belediye secimlerinde genel itibariyle alır götürür. sadece bekledigim yüzde %36-37. sanki ben "akp birinci gelmeyecek" yazmısım da cük kadar aklınla yorum yapmıssın bir de.

evet görünen köy kılavuz istemez. bi sikim bilmedigimi iddia ediyorsan mfatihbodur'la ikiniz karsıma gecin de öyle tartısalım, daha zevkli oluyor.

Andrei tarafından 23/Mar/14 20:35 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 9786 Toplam Mesaj: 102