folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Türkiye‘De Ki En Aktif Ve En Güçlü Hack Grubu

Türkiye‘De Ki En Aktif Ve En Güçlü Hack Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

arkadaşlar sizce türkiyede en güçlü ve aktif hack grubu hangisi benim bir fikrim yok tahribat.com un pek hackle artık ilgilendiğini zannetmiyorum

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek

Hocam şimdi durduk yere reklama gerek yok :)

Şimdi söylicez yok tahribat.com bizi biliyo cık olmazzzz.

TURKCELL
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nambır van mavi1.org hop hop isko top isko.

nambır tu cyber-warrior.org doktorgay ve saz arkadasları selametlespor (F) 

dipnot : senin aradıgın türden bir olusum yok artık ülkemizde. herkes serbest piyasada. yurtdısına acılırsan rusya & iranda bu tür uzman toplulukları görebilirsin.

!nt3rcept0r & Iranian Cyber Army saglam gruplardır.

!nt3rcept0rla iyi zone kasmıstık zamanında ama dil problemi oldugu icin ugrasmadım daha sonra. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam ciddi soruyorum ya

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

Türkiyede hack grubu yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

MikRoBiT bunu yazdı:
    -----------------------------

Türkiyede hack grubu yok

:S nasıl kökten devrimci radikal hack grubu tbt ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:

MikRoBiT bunu yazdı:

Türkiyede hack grubu yok

tbt pasif hoca.

Türkiyede hack grubu mu kaldı ki:/

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

The-ExTaCy bunu yazdı:

rapidhacker550 bunu yazdı:

MikRoBiT bunu yazdı:

Türkiyede hack grubu yok

tbt pasif hoca.

Türkiyede hack grubu mu kaldı ki:/

evet çok pasif hiç bir aktifliği kalmadı bence

ancak müritlerin birbiriyle ilişkisi bence başka bir yerde bu kadar sağlam olamaz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

mehmet usta hacker :D

ama en usta HACKER OKAN !!!

Bazılarına göre o bir halk efsanesi bazıları ise gördüğünü iddaa ediyor hacker okanı.

Ama kalbimiz onunla :D

İskoyu söylmeme gerek yok heralde :D

Bu yorumdan dolayı tavlayı açarken beni falan hackler şimdi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

nambır van mavi1.org hop hop isko top isko.

nambır tu cyber-warrior.org doktorgay ve saz arkadasları selametlespor (F) 

fdghdfgdcfsxfdxjgxdgfdx :DDDDDDDDDDDDDD

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Türkiyede aktif hack dediğin, 18 yaş altı hukuki sorumluluğu olmayan cocukların, halen benim 2002 de yazdığım "resimli r3x dökümanı" nı sitelerine koymalarından ibarettir...

Bu konuda konuşayım, bundan dolayıda acsınlar bi mahkeme tam olsun...

Tck 243 var bu memlekette, yaşımız olmuş 25, elimizi klavyeye götürsek 4 seneden önce güneş göremeyiz...

Erzurumda oçnun teki gitti dinamit yaptı, kimden öğrendin dediler tahribat.com dedi, erzurumda mahkemelerle uğraştık...

internete 280 bin kere telekoma kafasını sokmuş millet, geldi telekom bize actı davayı,

kaanabak intihar etti, utanmasalar boğazına ipi aytek geçirdi diyeceklerdi...

TTnetin routerından cıkıyoruz, utanmasalar klavyede bastığımız tuşu sayacaklar, sabit ip kullanıyoruz, ne grubu ne hackinden bahsediyorsunuz?

Türkiyede hack kanunen bitmiştir, bitirilmiştir...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 32338 Toplam Mesaj: 96