folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Türkiye‘De Ki En Aktif Ve En Güçlü Hack Grubu

Türkiye‘De Ki En Aktif Ve En Güçlü Hack Grubu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

i̇skodan başkasını tanımam

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    -----------------------------
    i̇skodan başkasını tanımam http://img227.imageshack.us/img227/6998/snapshot3sr.jpg

Evet bende ondan başka lamer tanımıyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

OveRTaX bunu yazdı:

alli bunu yazdı:
    i̇skodan başkasını tanımam http://img227.imageshack.us/img227/6998/snapshot3sr.jpg

tahribat olarak iskoyu herzaman arkadan destekliyoruz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

OveRTaX bunu yazdı:

alli bunu yazdı:

tahribat olarak iskoyu herzaman arkadan destekliyoruz

tabiki pompalıyarak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Reneye katılıyorum, Ortam 10 sene öncesi gibi değil.

Bu çağda heryeri hackleyip kendinizin yada sitenizin adını yazarsanız mahkemelerle uğraşıyorsunuz. kaldı ki biz çok daha abidik gubidik mevzulardan bu oturmamış türk bilişim hukuku sistemiyle ugrastik.

Bu çağda 1000 site hackleyip içeri girmemenin tek yolu var yapmadığın işi reklam etmek yada 1 yapıp 1000 göstermek =) o zaman hiç korkmadan hackerim diye ortalıkta dolaşabilirsiniz çünkü gerçekte hiçbir zararınız olmadığı için kimse sizinle uğraşmaz.

En aktif hack grubu kimdir bilmiyorum  biz değiliz o kesin.

Fakat bugüne kadar gelmiş geçmiş bu işi en iyi bilen adamları sorarsanız yarısından fazlasının yolu tahribat.com dan geçmiştir.

Sayı olarak en fazla zoneh kaydı iskorpitx de bildiğim kadarıyla o da ne tesadüftür ki Aytek Üstündağ benim 5 tane sitemi hackleyip 10000 kişinin daha hacklemesi için script koymuştur diye bana dawa açmış. (Gerekçeye inanamazsınız, Benim veb sitem var aytek üstündağ'ında web sitesi var heralde çekememezlik olduğu için bütün sitelerimi hacklemiş yazmış imzalamış) Toplam dava dilekçesi 40 sayfa bişey.

Avukatlarımız ilgilendi sonuç olarak kaybetti davayı tabi.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Bu çağda heryeri hackleyip kendinizin yada sitenizin adını yazarsanız mahkemelerle uğraşıyorsunuz. kaldı ki biz çok daha abidik gubidik mevzulardan bu oturmamış türk bilişim hukuku sistemiyle ugrastik.

Bu çağda 1000 site hackleyip içeri girmemenin tek yolu var yapmadığın işi reklam etmek yada 1 yapıp 1000 göstermek =) o zaman hiç korkmadan hackerim diye ortalıkta dolaşabilirsiniz çünkü gerçekte hiçbir zararınız olmadığı için kimse sizinle uğraşmaz.

Fakat bugüne kadar gelmiş geçmiş bu işi en iyi bilen adamları sorarsanız yarısından fazlasının yolu tahribat.com dan geçmiştir.

Sayı olarak en fazla zoneh kaydı iskorpitx de bildiğim kadarıyla o da ne tesadüftür ki Aytek Üstündağ benim 5 tane sitemi hackleyip 10000 kişinin daha hacklemesi için script koymuştur diye bana dawa açmış. (Gerekçeye inanamazsınız, Benim veb sitem var aytek üstündağ'ında web sitesi var heralde çekememezlik olduğu için bütün sitelerimi hacklemiş yazmış imzalamış)

kendi gözlerimle gördüm :)))

[22817//kaanabak]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Sayı olarak en fazla zoneh kaydı iskorpitx de bildiğim kadarıyla o da ne tesadüftür ki Aytek Üstündağ benim 5 tane sitemi hackleyip 10000 kişinin daha hacklemesi için script koymuştur diye bana dawa açmış. (Gerekçeye inanamazsınız, Benim veb sitem var aytek üstündağ'ında web sitesi var heralde çekememezlik olduğu için bütün sitelerimi hacklemiş yazmış imzalamış)

Sonuç beraat tabi.

hocam vekil sunucularla bağlanıncada tespit edebiliyorlarmı sonuçta senin değil vekilin mac ve ip si gözükecek

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:

Türkiyede aktif hack dediğin, 18 yaş altı hukuki sorumluluğu olmayan cocukların, halen benim 2002 de yazdığım "resimli r3x dökümanı" nı sitelerine koymalarından ibarettir...

Bu konuda konuşayım, bundan dolayıda acsınlar bi mahkeme tam olsun...

Tck 243 var bu memlekette, yaşımız olmuş 25, elimizi klavyeye götürsek 4 seneden önce güneş göremeyiz...

Erzurumda oçnun teki gitti dinamit yaptı, kimden öğrendin dediler tahribat.com dedi, erzurumda mahkemelerle uğraştık...

internete 280 bin kere telekoma kafasını sokmuş millet, geldi telekom bize actı davayı,

kaanabak intihar etti, utanmasalar boğazına ipi aytek geçirdi diyeceklerdi...

TTnetin routerından cıkıyoruz, utanmasalar klavyede bastığımız tuşu sayacaklar, sabit ip kullanıyoruz, ne grubu ne hackinden bahsediyorsunuz?

Türkiyede hack kanunen bitmiştir, bitirilmiştir...

içim acıdı be usta :( bari teknoloji olsada ordan bi kazancımız olsa...

Net hızımız da süper hani :(

E daha ne bilişimi istiyorsunuz adamlar hizmetin daniskasını veriyor işte

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trk
    trk's avatar
    Erkek

hacker grubu diyince bütün gün index atan gruplari soruyorsan sanirim onlarda artik pek kalmadi. Ama yurtdisindaki insanlar gibi programlama düzeyi iyi olan insanlarin cok fazla oldugunu sanmiyorum. bizde mantik hep yikmak reklam etmek, onlarda ise sistemi cözmek ve bu bilgileri herkesle paylasmak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Ayyildiz team var. Kuruculari yurt disinda olduklari icin istedikleri gibi hack operasyonu yapabiliyorlar ve isinde tecrubeliler diyebilirim.

=)
Toplam Hit: 32356 Toplam Mesaj: 96