folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiye"De Yaşayan Bir Ermeni"Nin Ağzından Türkiye Ve Türk"Ler

Türkiye"De Yaşayan Bir Ermeni"Nin Ağzından Türkiye Ve Türk"Ler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metar
    metar's avatar
    Erkek

TÜRK olmak bi ayrıcalıktır.

ben mevlana değilim, adam ol öyle gel.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Bu yazıyı bir harbiden bir Ermeni yazdıysa bende somaliliyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Bende türkiyede yasan bi türk olarak söylüyorum ki ermeniler ;

Kahpeçe vurup kaçan milletir.Savas sırasında olan erkeklerin cocuklarını ve karılarını öldüren kahpe insanlardır.Rusya ve Avrupanın laflarına kanıp götü kalkan bir millettir.Kendi çabaları ile bişey yapamayıp diğer milletlerden medet umarlar.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

ben pek yadırgamadım aslında , ermeni den ne demesini beklerdiniz ki , bi yunan bulun o da aynı  şeyi der, alayı o.ç. bunların bi bok bilmezler anca iftira atar piçler

ermeni çocuğu o..ç. 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Valla bencede aslına bakarsanız adam günümüz Türkiye'sini harika anlatmış,Ama yarım yamalak bilgisi ve ermeni,yunan gibi milletlerin türklere karşı taktığı meşhur at gözlüğü ile Tarihimize kesinlikle dil uzatamaz

dont think twice its all right
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Türkler barbar deildir buna inanarak kendimizide kandırıyoruz,Türk 1.75 boylarında sıska bi insan tipidir barbar olarak anılmamızın nedeni güçle savaşları kazandığımıza ikna etmektir bizi fakat biz savaşlarımızı zekamızla kazandık örneğin Kürşad Baskını..

Abra Kadabra
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    bu ülkede @lemura gibi saflar (belkide provakatördür bilemeyiz ) olduğuğu sürece ne birlik beraberlik olur nede kardeşlik, yazı resmen provake amaçlı yazılmış, hem bir tane ermeni böyle yazdı diye hepsi kötümü oldu?? bazı arkadaşlarda dünden razı ermenilere sövmeye, bakın her millette iyi ve kötü insanlar vardır, islamda ırkçılık diye birşey yoktur, Allah hiçbir ırkı diğerinden tamamen üstün yaratmamıştır, her ırkın kendine özgü üstün yanları vardır, bırakın artık bu işleri arkadaşlar, artık birlik ve beraberlik zamanı, birbiirimizi yemenin bize hiçbir zaman faydası dokunmamıştır ,dokunmayacaktır, ne zaman gelecek herkesin kardeş olduğu günler çok merak ediyorum (geleceğinden pek umutlu değilimya neyse)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Bu yazının apo zehirlenmiş yalanından hiçbir farkı yok.İkisininde amacı milletin içini öfkeyle nefretle doldurup ortalığı bulandırmak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnT_X
    EnT_X's avatar
    Homo
    Xous basta yazan ermenimi yunanmı kim yazdıysa artık o yazıya 1 e 1 uyosun bence
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    __d_mode__
    ---------------------------------
    bu ülkede @lemura gibi saflar (belkide provakatördür bilemeyiz ) olduğuğu sürece ne birlik beraberlik olur nede kardeşlik, yazı resmen provake amaçlı yazılmış, hem bir tane ermeni böyle yazdı diye hepsi kötümü oldu?? bazı arkadaşlarda dünden razı ermenilere sövmeye, bakın her millette iyi ve kötü insanlar vardır, islamda ırkçılık diye birşey yoktur, Allah hiçbir ırkı diğerinden tamamen üstün yaratmamıştır, her ırkın kendine özgü üstün yanları vardır, bırakın artık bu işleri arkadaşlar, artık birlik ve beraberlik zamanı, birbiirimizi yemenin bize hiçbir zaman faydası dokunmamıştır ,dokunmayacaktır, ne zaman gelecek herkesin kardeş olduğu günler çok merak ediyorum (geleceğinden pek umutlu değilimya neyse)  
    ---------------------------------------
    Bu ülkede ALINTI ibaresinin ne anlama geldiğini anlayamayacak kadar saf olan gençler varken , gerçektende bu ülkenin geleceği için tasalanmamak içten bile değiL : )

dont think twice its all right
Toplam Hit: 5477 Toplam Mesaj: 42