folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Türkiye"De Yaşayan Bir Ermeni"Nin Ağzından Türkiye Ve Türk"Ler

Türkiye"De Yaşayan Bir Ermeni"Nin Ağzından Türkiye Ve Türk"Ler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı:
    -----------------------------
    __d_mode__
    ---------------------------------
    bu ülkede @lemura gibi saflar (belkide provakatördür bilemeyiz ) olduğuğu sürece ne birlik beraberlik olur nede kardeşlik, yazı resmen provake amaçlı yazılmış, hem bir tane ermeni böyle yazdı diye hepsi kötümü oldu?? bazı arkadaşlarda dünden razı ermenilere sövmeye, bakın her millette iyi ve kötü insanlar vardır, islamda ırkçılık diye birşey yoktur, Allah hiçbir ırkı diğerinden tamamen üstün yaratmamıştır, her ırkın kendine özgü üstün yanları vardır, bırakın artık bu işleri arkadaşlar, artık birlik ve beraberlik zamanı, birbiirimizi yemenin bize hiçbir zaman faydası dokunmamıştır ,dokunmayacaktır, ne zaman gelecek herkesin kardeş olduğu günler çok merak ediyorum (geleceğinden pek umutlu değilimya neyse)
    ---------------------------------------
    Bu ülkede ALINTI ibaresinin ne anlama geldiğini anlayamayacak kadar saf olan gençler varken , gerçektende bu ülkenin geleceği için tasalanmamak içten bile değiL : )
    arkadaşım alıntı olduğunu bende biliyorum,ama ben konuyu açma amacını provake amaçlı sanmıştım ki(avatarından yola çıkarak) şu yorumunu okuyana kadar Lemuria bunu yazdı:
    Valla bencede aslına bakarsanız adam günümüz Türkiye'sini harika anlatmış,Ama yarım yamalak bilgisi ve ermeni,yunan gibi milletlerin türklere karşı taktığı meşhur at gözlüğü ile Tarihimize kesinlikle dil uzatamaz
    kusura bakma eğer yorumunu daha önce okusaydım günahını almazdım, özür dilerim :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    Dedem cahildir ama hep bi özelliğini takdir ettim her konuda Artılarını (+) görmez sadece eksilerini görür (-) ilermek için sadece eksileri görsek daha böylece Artılarıda yaşarız
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KeKo44
    KeKo44's avatar
    Erkek

kardaş buna verilecek tek bir cvp var şusölere dikkat:

MADEMKİ ERMENİSİN BEN İSTEMEDEN VERMELİSİN!!!!

ben malatyalıyım geçen olaylarıda biliyonuz kardaş bizim adamlar haklı herkes haddini bilecekk

yoksa işte bu malatyada olan lar gibi adamın amına koyarlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...................

kimseye haddinden fazla değer verme...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

bi kere önce Ne mutlu TÜRKÜM DİYENE!

sonra bi kere türklerin soyu ermenilerin olmayan soyunu havada karada ....

bu yazdıklarından anlıyoruzki bunlara tarih öğreten adamların bi s..ten haberi yok tarihten çakmışlar.

NEDEN? (soru olarak)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    leumera forumda Türk Tarihi diye arat ordaki programı incele bulacaksın

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    A.q. bu lafflar hrantın arkasından gidenler için doğru olabilir.Çin bizim yüzümüzden çin settini inşa etti sallamış sıçmış ama bunun ağzıya arkası farklı yerlerde anladınız siz.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Tmm Ganimet eyw.'da , yeter artık a.q birinizde Lemuria diyin allah aşkına yaa : ) , biri lumuri biri lemora ... : )

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bir böcekle uğraşarak değerli vaktinizi harcamayın. Bu tip şeylere prim vermeyin. Bunu özellikle bu forumda yapmayın.

İlla bir şeyler yapmak istiyorsanız, adam akıllı bir tekzip ve ispat yazısı alırsınız kaleme, çevirirsiniz dünya dillerine

bu tip provakasyonların ve karalama kapmanyalarının sürdürüldüğü yabancı sitelere postalarsınız. 

Türkiyede ne mutlu türküm demek kar getirmez size, bunu dışarıda söyleyip bu tümcenin ağırlığını 

bütün dünyaya hissettirebilirseniz o zaman işe yarar bir şey yapmış olursunuz.

Sözün kısası burada "o.ç ermeni" demeniz  birçoklarımızı yada en azından beni çok çok mutlu etmediği gibi

beklediğimden farklı bir tepki olmadığı için de şaşırtmadı. Sıradanlığınızdan kurtulun.

Boy boy afiş afiş türk şöyledir böyledir cümlelerinin gerçekliğini yaşatın.  Yoksa burada atıp tutmanız post kasmanız

çokta önemli bir hadise değildir. 

Selametle..

Not: Yetkim olsaydı kilitlerdim. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JILET
    JILET's avatar
    Erkek

a.qmun ermenisi çinlerden korktular kaçtılar demiş çin seddini bizmi yaptıklan adamlar bizden korktugundan uzaydan gözüken tek insan yapısını yaptılar !!

kimin kimden korktugu belli 

Tanrım BEni Dostlarımdan Koru Düşmanlarımı Ben Hallederim ! Vucudumun HEr yeri Dert yüzüne derin yaradır korkamdığım Tek Şey Beladır !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek

"Turkler inanilmaz derecede cahildir. Cogu omrunde eline kitap almis degildir. Turkler okumaz, arastirmaz"

bu dediğinde doğru bence. eğer biz okusak çalışsak ne böyle adamlar zart zurt atabilir ne de başka bişey yapabilir

kenarda köşede takılırım ben
Toplam Hit: 5482 Toplam Mesaj: 42