folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tutma Kendini İtiraf Et!

Tutma Kendini İtiraf Et!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek

adsadsadasdasa

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ccokoca
    ccokoca's avatar
    Erkek

ben muhabbet kuşumuzu boğmustum susudı diye suya sokmustum onu :S

“Bence temelde ikimiz de dinsiziz. Sadece ben, senden bir tane fazla dini daha reddediyorum. Sen diğer tüm olası dinleri neden reddettiğini anladığın zaman, benim de neden senin dinini reddettiğimi anlarsın.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

herhangi bi dış ülkeye gitme hasreti (özellikle Fransa) içimde patlayabilir.

maps.google.com 'dan haftada 2-3 kere 3boyutlu olarak fransaya giderim :D  [ siteye girince haritanın solda bi adam var onu tutup mavi yerlere sürüklüon 3boyut oluyo]

herkesin yazlık tarzı evi var önünde pejoları var, citroenleri var garajları var bina denen kavram yok nerdeyse 

Vize mize cok girmeli olur ya kacak, yada FR 'li bi kızla evlensem gideri olabilirmi.??  :|

(:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhamann
    ozhamann's avatar
    Erkek
    inkar ediyorum ama kafam güzell:)))))))))

Death is certain life is Not...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Konu Uçmuş, Vay be. :|

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

10 sene önce köye gittiğim zaman yanlışlıkla öldürdüğüm civciv farkedilince sorulan "noldu civcive" sorusuna köpek gaptı diye yalan sölediğimi burdan köydeki amcama itiraf ediyorum. küçüklük psikolojisiylle kızılacağını düşünmüştüm gerçi haksızda sayılmazmışım sende her skime kızıyodun be amca bişey sölemeye gelmiyodu, burdan senin ta a.q dürzü.

ayrıca bu şerefsizin yaptığı bi olayıda anlatayım, eşşekle malların yanına gittim köydeyken ordada bu bahsi geçen amcamın oğlu yani kuzen vardı. eşşeği ona teslim ettim bi yere kadar gittim, döndüm ki eşşek çamura batmış karnına kadar. o zamanda küçüğüz ne yapcaz bilemioz, baktım mala ağlıyo susmak bilmiyo.Lan sus sende mına koyim dedim çarptım ağzına 1 tane sesini kesti :D. Neyse allem ettik kallem ettik çıkarttık eşşeği... her yanı çamur ama,  döndük eve amcam dedi noldu bu eşşeğe kuzen beni göstererek ben bilmiom bu öyle getirdi dedi. Ulan dedim ne yalan sölüyon söylesene çamura batırdığını diom yok diyo sen öyle getirdin bana demesine kalmadan şamarı yedim, dedim amca valla bak ben yapmadım falan fistan dinlemedi şerefsiz. anneme dediydim sonra baya kızmıştı amcama ne vuruyon çocuğa diye :D. Sonra ertesi gün yakaladım bu pezevenk kuzeni tek. niye lan böle böle dedin babana diye, öyle demesem bana vururdu dedi,o vururduda ben şimdi vurmazmıyım diyip yumruğu çaktıydım, hızımı alamayıp bi tanede tokat attıydım gene ağlamıştı. korkusundan  söyleyememişti amcama :D

Ayrıca; o gün kümeside ben açıp tavukları kaçırmıştım, ineklerin yeminede ben işemiştim yiyemesinler diye.. pişmanmıyım hayır ... o ipne amcama yapılan herşey mübahtı :D

pek bi itiraf sayılmaz ama anlatasım geldi :D.

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

miniciktim ama dun gibi hatirliyorum koyde kumese girmistim civciv olmustu :/ evt elime aldim poposunda kurumus bok vardi kabiz olmus olabilir die dusunuyorum simdilerde ama o an anlam verememistim annesi yani basimda duruyordu ona tavuk dili ile kendimce biseler solemeye koyulmustum gidak gidak gid gid gidak. bana cvp vermiyordu. onun dilinde konustugumu saniyordum hadi sende bana benim dilimde soyle neden oldu yavrucugun diye...

telas ile eve gittim babaanneme, hazel yengeye ve dier saz arkadaslarina olup biteni anlatmak uzere. beni alaya almislardi evet odada dedikodular yerini kahkahalara birakmisti. iste o kumesde yasananlar belkide o ananin beni gagalamamasinin nedeni benim o anki ictenligim ve belkide acisini paylasiyor olmamdi.

a fix for grace
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Şimdi aklıma geldi.

Geçen okula dokunmatik ekran etütmatik getirdiler. Neyse çözmeye çalışıyorum. Masaüstünde ayarları değiştiriyim dedim arkaplan falan. Ama sorun şu nasl sağ click yapçam? Olayı çözdüm tabii sağ elimin sağ küçük parmağyla dokundum akıl bu ya :D 2 sn sonra farkettim olayı koptum zatne sonra

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reconnaissance
    Reconnaissance's avatar
    Erkek

PathfindeR00 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sevgisizim,köpek gibi birilerine sarılmak ağlamak istiyom artık...

sorma ağabey 

Sevgim azaldıkça kinim ve nefretim  artıyor korkuyorum kendimden çevremden bilmiyorumki ne kadar dayanabilirim ya fizike dökülürse nefretim uçuru verirsem bir ruhu bendeninden sevdiklerinden.

peki neden kimden bu nefret  dersen bilmem sadece nefret ediyorum bütün kötülüklerden hain itlerden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Juba bunu yazdı:

gülmekten altıma zıçacam :D

Toplam Hit: 49300 Toplam Mesaj: 398