folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tutma Kendini İtiraf Et!

Tutma Kendini İtiraf Et!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hege1903
    hege1903's avatar
    Erkek

ibadeath bunu yazdı:
    -----------------------------

miniciktim ama dun gibi hatirliyorum koyde kumese girmistim civciv olmustu :/ evt elime aldim poposunda kurumus bok vardi kabiz olmus olabilir die dusunuyorum simdilerde ama o an anlam verememistim annesi yani basimda duruyordu ona tavuk dili ile kendimce biseler solemeye koyulmustum gidak gidak gid gid gidak. bana cvp vermiyordu. onun dilinde konustugumu saniyordum hadi sende bana benim dilimde soyle neden oldu yavrucugun diye...

telas ile eve gittim babaanneme, hazel yengeye ve dier saz arkadaslarina olup biteni anlatmak uzere. beni alaya almislardi evet odada dedikodular yerini kahkahalara birakmisti. iste o kumesde yasananlar belkide o ananin beni gagalamamasinin nedeni benim o anki ictenligim ve belkide acisini paylasiyor olmamdi.

hacı çok pis koptum yerlerdeyim :DDDDDDD

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Face de 1 haaftada 200 e yakın sinoplu manitaya istek yolladığımı itiraf ediyorum xD

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    ibadeath bunu yazdı:

miniciktim ama dun gibi hatirliyorum koyde kumese girmistim civciv olmustu :/ evt elime aldim poposunda kurumus bok vardi kabiz olmus olabilir die dusunuyorum simdilerde ama o an anlam verememistim annesi yani basimda duruyordu ona tavuk dili ile kendimce biseler solemeye koyulmustum gidak gidak gid gid gidak. bana cvp vermiyordu. onun dilinde konustugumu saniyordum hadi sende bana benim dilimde soyle neden oldu yavrucugun diye...

telas ile eve gittim babaanneme, hazel yengeye ve dier saz arkadaslarina olup biteni anlatmak uzere. beni alaya almislardi evet odada dedikodular yerini kahkahalara birakmisti. iste o kumesde yasananlar belkide o ananin beni gagalamamasinin nedeni benim o anki ictenligim ve belkide acisini paylasiyor olmamdi.

hoja yirim seny ya :D

ne gadar masum göründün gözüme anlatamam bizim beyaz şu saldıran horozlardan vardı hayatımı kararttı onu htrladım ibne beny görünce saldırı pozisyonu alırdı :)

itirafım geldi bu arada :) abimin kolu yanmıştı ve kocakarı ilacı yaptırmıştık birine içinde balmumu ekmekiçi vs bişeyler vardı sürüyodu ve buzdolabında duruyodu. ben hayatımda fındık ezmesi yemedim o zmaana kadar ama rengini tahmin ediodum :) abim bigün al dedi fındık ezmesi ve ben onun ilaç olduunu renginden tahmin ettim ama bile bile ondan yedim + nasıl bi malsam ilk kaşıktan sonra o berbat tada ve aklımdaki şüphelere aldırmayıp 2. kaşığı yedim :D bok verseler yermişim heral :|

ben küçükken çok salakmışım abim öle dio :D mahsun kırmızıgül söyler gezermişim off off

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

whatanlar bunu yazdı:
    Face de 1 haaftada 200 e yakın sinoplu manitaya istek yolladığımı itiraf ediyorum xD

hocam ne istiosun hemşolarımdan (: 

bende bi itirafta bulınıyım sınıfta tv vvardı sırf vcd izlemeye filan yarıpdu dedim nie normal kanal izliyemiyelim gitim baktım öğr. odasında tv üstlerine konulan antenlerden var dedim ben bunu yürütürüm ve yürüttümde sora sınıfta tv izlemenin keyfine vardık hasan hocaya selamlarımı yollıyıp itiraf ediyorum ve anteni hergün çantasına koyup ewe götüren zırtoyu öpüyorum (:

kgd
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bi kız VARDI ilk gördüğümde acayip etkilenmiştim.sora bikere buluştuk. buluşmamızda, çok hoşlandıgım için ona çok düzgün davrandım.ikram, saygı nezaket gösterdim..sora onu evine bıraktım.bidaha aramalarıma cevap vermedi.sora bi şekilde ulaştım biz birbirimize göre değiliz.v.s u dedi.zatmayım herneyse işte ben kafayı yedim..

sonra hep kendi kendime neden neyde hata yaptım diye düşündüm..anladım ki bi erkek gibi davranmadım..

şimdi benim hayatımda bıraktıgı kalıcı etki şu..!

HİÇ Bİ KIZA NORMAL DAVRANAMIYORUM.NASILSIN BİLE DİYEMİYORUM HEP KAFAMDAN AŞAGILA KAZAN,AŞAĞILA KAZAN CÜMLESİ GEÇİYOR.İLETİŞİM KURARKEN HEP FARKLI NORMAL OLMAYAN CÜMLELER KURUYORUM...OLMADIK ŞEYLER YAPIYORUM.

SANKİ Bİ BAYANA GÜZEL BİŞEY SOYLEMEYİ BIRAKIN,NORMAL Bİ CÜMLE BİLE KURSAM BENİ SALAK YADA EZİQ İNSAN OLARAK GÖRECEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM..VE BU HALDE NEREDEYSE İKİ YILDIR YAŞIYORUM.DÜZELEMİYORUM. 

LANET OLSUN AMK.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

konpicyus bunu yazdı:

Şimdi aklıma geldi.

Geçen okula dokunmatik ekran etütmatik getirdiler. Neyse çözmeye çalışıyorum. Masaüstünde ayarları değiştiriyim dedim arkaplan falan. Ama sorun şu nasl sağ click yapçam? Olayı çözdüm tabii sağ elimin sağ küçük parmağyla dokundum akıl bu ya :D 2 sn sonra farkettim olayı koptum zatne sonra

lan ölüyorum gülmekten ahahahahahahaahahah klklfgfkdgklfjkldf

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bi grubun yanından kısa bi süreliğine ayrılıp tekrar geri döndüğümde dedikodumu yaptıklarımı düşünüyorum her ne kadar buna ihtiyaçları olmadıklarını ve yapmadıklarını bilsem bile..

anlamsız bi şekilde ruh halim dakikalar içinde şekilden şekile girebiliyo bir an çok mutlu her şeyden zevk alabilecek bi potansiyelin içimde oluştuğunu hissediyorum ve aradan 5 sn geçmeden ulan bi sürü borcum var, kız arkadaşımda yok, akşam olsa da evime gitsem gibi saçma sapan korkulara,endişelere kapılıyorum..

iş yerindeyken benim yapıcağım işi başkasının yapmasından veya bana yardım etmesinden aşırı derecede rahatsız oluyorum o dereceki karnıma ağrılar giriyo zayıfladığımı hissediyorum pantalon belimden düşmeye başlıyo aşırı derecede nefret ediyorum o kişiden hani ağzından o an ters bişe çıksa söylediği cümle bitmeden 10-15 kere yumruklamış olurum o kadar hassasım ama gel gelelim aradan 5 dk geçince kanka naber falan filan oluyoruz...

eğer çok sinirlenirsem susarak tepki veriyorum ama içimden parçalara ayırmak geliyo korktuğumdan değil ama yapamıyorum her zaman içime atıyorum 

Bilgisayar konusunda aşırı takıntım var kesinlikle bilgisayarıma başkasının dokunmasından nefret ediyorum ayrıca 20 gb lık hdd im vardı sevdiğim film müzik oyun vs leri seçerek yerleştirmiştim içine bi gün format sırasında yanlışlıkla c yerine d yi formatlayınca sinilerim çok bozulmuştu oturup ağlamıştım hatta günlerce psikolojim bozuk ruh gibi dolaşmıştım ...

pek itiraf olmadı galiba ama kimin umrunda

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    eray bunu yazdı:
    ibadeath bunu yazdı:

ne gadar masum göründün gözüme anlatamam bizim beyaz şu saldıran horozlardan vardı hayatımı kararttı onu htrladım ibne beny görünce saldırı pozisyonu alırdı :)

itirafım geldi bu arada :) abimin kolu yanmıştı ve kocakarı ilacı yaptırmıştık birine içinde balmumu ekmekiçi vs bişeyler vardı sürüyodu ve buzdolabında duruyodu. ben hayatımda fındık ezmesi yemedim o zmaana kadar ama rengini tahmin ediodum :) abim bigün al dedi fındık ezmesi ve ben onun ilaç olduunu renginden tahmin ettim ama bile bile ondan yedim + nasıl bi malsam ilk kaşıktan sonra o berbat tada ve aklımdaki şüphelere aldırmayıp 2. kaşığı yedim :D bok verseler yermişim heral :|

ben küçükken çok salakmışım abim öle dio :D mahsun kırmızıgül söyler gezermişim off off

hacı bu arada bi itirafım daha var .. sana iyice gay gözüyle bakmaya başladım. olm o cümleler ne öle lan seny beny sevy falan diye :D,zaten erkeklede öpüşmüşsün hayır huyun suyun değişmemiştir bi kereden dolayı diycem ama gördüğüm kadarıyla değişmiş bile :D

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bu günde gördüm. ve aptal dedim yine kendime. ne var 2 dk gidip konuşsan. ölürmüsün eşşoleşşek dedim yine. kahretsin.

oysa sorun varsa adım atmak vazifedir. beyindeki damarın kalbine gidemeyecek kadar zayıfsa hiç gitme eşşoleşşek.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Juba bunu yazdı:
    eray bunu yazdı:
    ibadeath bunu yazdı:

hacı bu arada bi itirafım daha var .. sana iyice gay gözüyle bakmaya başladım. olm o cümleler ne öle lan seny beny sevy falan diye :D,zaten erkeklede öpüşmüşsün hayır huyun suyun değişmemiştir bi kereden dolayı diycem ama gördüğüm kadarıyla değişmiş bile :D

Hayrdr hoja benlen ilgilenionmu yoksam :) ya seny falan sanal ortamda kaptm istemdışı bide cepten yazıyorum nrmalde klawyede yazmam ama gay deglim merak etme :) bigun olursam ilk sana wercem

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
Toplam Hit: 49306 Toplam Mesaj: 398