folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Üç Araba Modeli Arasında Yardım

Üç Araba Modeli Arasında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

vw şanzımanı yeniledi demek istedigim disi degil ic aksamda yapilan yenileme. skoda da ayni sekilde vw bunyesine katildiktan sonra yenilendi. 2017 yi tartismam bile ama bir onceki versiyonda toyota daha iyi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

agresifsen iki teker üstünde giderim diyorsan jetta :D 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    xylgn_ bunu yazdı

vw şanzımanı yeniledi demek istedigim disi degil ic aksamda yapilan yenileme. skoda da ayni sekilde vw bunyesine katildiktan sonra yenilendi. 2017 yi tartismam bile ama bir onceki versiyonda toyota daha iyi.

Anladım hocam eyvallah. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

agresifsen iki teker üstünde giderim diyorsan jetta :D 

Haahahah :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Dsg sen vaz geç o paraya Skoda superB al rahat et

Toyota kullanan tüm arkadaşlarım düşük tork düşük güç

Ve yüksek yakıt tüketiminden şikayetçi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Paran çoksa VW seçilebilir. Bakım için deli para harcarsın.

Ben olsam Corolla'yı seçerdim. Hem Toyota gerçekten yolda kalmaz : ) 

Japon arabası. Bakım masrafları pahalı değil, yedek parça veya yan sanayi ürünlerini, özel servisi kolay bulursun. Yetkili servis pahalıdır ama memnun kalırsın, paranın karşılığını kesinlikle alırsın.

VW Transporter, Mercedes-Benz E200 kullandım özel servisde tecavüz ediyorlar, VW inanılmaz araç sattı Türkiye'de ama servisler esenler otogarı gibi, yetişemiyorlar. Müşterinin ağzına sıçıyolar afadersin. Zaten sıfır kilometre araç satışında 3 ay beklemek nedir? 

Ayrıca Toyota banttan çıkan arabsını test etmez. 12 saatte bir araç banttan çıkar. Üretim hattı sağlam.

Alman arabaları banttan çıktığında test edilir, 72 saatte bir araç banttan çıkar %70 arıza çıkardığı için tekrar bu araç için mesai harcanır.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Dsg sen vaz geç o paraya Skoda superB al rahat et

Toyota kullanan tüm arkadaşlarım düşük tork düşük güç

Ve yüksek yakıt tüketiminden şikayetçi

SuperB pahalı be hocam. Ben en fazla 3-4 yaşında düşük kilometreli araç bakıyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Nautilus bunu yazdı

Paran çoksa VW seçilebilir. Bakım için deli para harcarsın.

Ben olsam Corolla'yı seçerdim. Hem Toyota gerçekten yolda kalmaz : ) 

Japon arabası. Bakım masrafları pahalı değil, yedek parça veya yan sanayi ürünlerini, özel servisi kolay bulursun. Yetkili servis pahalıdır ama memnun kalırsın, paranın karşılığını kesinlikle alırsın.

VW Transporter, Mercedes-Benz E200 kullandım özel servisde tecavüz ediyorlar, VW inanılmaz araç sattı Türkiye'de ama servisler esenler otogarı gibi, yetişemiyorlar. Müşterinin ağzına sıçıyolar afadersin. Zaten sıfır kilometre araç satışında 3 ay beklemek nedir? 

Ayrıca Toyota banttan çıkan arabsını test etmez. 12 saatte bir araç banttan çıkar. Üretim hattı sağlam.

Alman arabaları banttan çıktığında test edilir, 72 saatte bir araç banttan çıkar %70 arıza çıkardığı için tekrar bu araç için mesai harcanır.

Hocam yorumun için teşekkür ediyorum, bilgilendirici oldu. Söylediklerini dikkate alacağım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dsg eskiden patatesti. Şimdi Dsg keyfi olmadan arabaya binilmez hacı abi. Al octavia yi bak keyfine. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı

Agresiflikten kastım yanlış anlaşıldı heralde. Trafikte makas atan insanları mağdur eden maganda tiplerden değilim kesinlikle ama yerine göre az çok hızı seven biriyim. En azından uzun yolda üzmemeli. 

Peki dsg’nin kronik problemleri var mıdır çok mu arıza verir ?

Hocam bizde 2009 Golf Plus Dsg var. Allaha sükür simdiye kadar bi problemi olmadi. Problemi oldu diyenler milyonlarca satan bir sistemin o satis oranindaki kusur sayisini bir sisteme malediyor. Mesela forumda kac kisinin Dsg sansiman arabasi var, kaci problem yasamis. Dsg en iyi yari otomatik sistemdir. Dogru kullanmak gerekli. Zannediyolar ki gazi her an kökleyebilirim. Tam otomatik alamiyorsan Dsg‘den sasma.

Florenzi tarafından 11/Kas/17 18:34 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 5158 Toplam Mesaj: 50
araba tavsiye araba