folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

hocam ben izmirliyim bi ara ciddi ciddi düşündüm yaptırcaktım ama sonra baktım çoluk çocuk özentilikten artislikten yaptırır olmuş şuan bu imza resmen yerlerde. sorsan 6 oku bilmez atatürkle ilgili 3 cümle kuramaz ama dövmeler kollarda heryerde. 

sonra vazgeçtim..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

By_Gizemli; İnsanın beyni kirli olmasın.. Ata ile vücut kirlenmez, hem dövme nedir neden yapılır, insanlar neleri vücuduna dövme olarak yaptırır bilmiyorsan araştır ondan sonra gel yorum yap, cahilliğinle ışıldıyorsun.

hacı nasıl bir idrak kabiliyetin var adam Atatürke birşey dememiş dövme ile kirletmeyin demişvsırf birilerine karşı çıkmak için yorum yapmaya gerek yok

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Gotunde basinda sikik sikik amblemler yaptirinca bisi yok ulu onderimiz soz konusu olunca millet laf eder olmus. bencede yaptirmayin gencler herkesin bunyesi kaldiramaz atamin imzasini. siz siktirip gidip ot bocek isim felan dovmesi yaptirin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

güzel yalovada oturuyorum gitme imkanım olsa 2 kolumada yaptırırım orospu cocuklarına inat :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    ErotikPanda bunu yazdı
    Gotunde basinda sikik sikik amblemler yaptirinca bisi yok ulu onderimiz soz konusu olunca millet laf eder olmus. bencede yaptirmayin gencler herkesin bunyesi kaldiramaz atamin imzasini. siz siktirip gidip ot bocek isim felan dovmesi yaptirin

onu diyenler dövme yaptırmıyo ki :B

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Bundan istiyorum! :D

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

2) Dövme vücuda iğne ucu batırılarak yapıldığı için vücuda işkence sayılıyor ve vücuda hertürlü işkence haram.

cevap: aşı da yaptırmayın o zaman geberin hastalıktan yani.

hahahahahahah dostum sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün hemi.. 

Aşı yaptırmak vicuda işkencemidir. O zaman kimse ameliyatta olmasın kesip biçiyolar sonuçta.. :D 

Derman aramak için yaptırmakla zevk için yaptırmak arasındaki dünya kadar fark var..

(bu arada dövme yaptırmaya karşı olduğumdan falan değil bu söylediklerim. Senin düşüncendeki çelişkileri belirtmek için söylüyorum bunları. Yoksa banane kim dövme yaptırmış yaptırmamış.. )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Aşı yaptırmak vicuda işkencemidir. O zaman kimse ameliyatta olmasın kesip biçiyolar sonuçta.. :D 

Derman aramak için yaptırmakla zevk için yaptırmak arasındaki dünya kadar fark var..

(bu arada dövme yaptırmaya karşı olduğumdan falan değil bu söylediklerim. Senin düşüncendeki çelişkileri belirtmek için söylüyorum bunları. Yoksa banane kim dövme yaptırmış yaptırmamış.. )

Gülmene burda devam et. Ne gereksiz insanlar var ya, yemin ederim dünyaya zararsınız...

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı

Gülmene burda devam et. Ne gereksiz insanlar var ya, yemin ederim dünyaya zararsınız...

senin dünyaya sağladığın eşsiz yararlardan birkaç tanesini sıralarmısın gereksiz arkadaşım.. (:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    wasd bunu yazdı

2) Dövme vücuda iğne ucu batırılarak yapıldığı için vücuda işkence sayılıyor ve vücuda hertürlü işkence haram.

cevap: aşı da yaptırmayın o zaman geberin hastalıktan yani.

İslam'da fayda sağlamak için engel olunmayacak küçük zararlar(faydaya göre küçük kalan) göze alınır.İki zarar söz konusu olduğunda da büyük felaketi önlemek için küçük olanı tercih edilir.Mesela Kardeş Katli'ne bu cevaz vermiştir.

Gerçeği Mustafa Kemal'i de 1923'ten beridir çiftlik sahibi olmak isteyen savaş kahramanlarımız bugün'de teknolojinin gelişmesiyle bir çok iş alanı ve sektörde yönetici eleman,devlet memuru ve özellikle kaçakçılık,vergi kaçırma işlerinde kullanmaktadır(!)

Wordpressten tiksiniyorum
Toplam Hit: 7673 Toplam Mesaj: 56