folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

abi amma meraklisiniz tartismaya,kol adamin kolu meme adamin memesi.Ister emdirir ister piercing takar ister ibne fener yazdirir ister Leyla seni seviyorum yazdirir.

Dovme isi sevgi isidir adam Atasini seviyorsa harbiden yazdirir.Hastalik kapma yeter.size parmak atiyo mu ?

Koprualti cok eski mekandir.Sorun cikacagini zannetmem.Sterilizasyona dikkat et ve bakimini yap sonra gerisi bos.

cordelian tarafından 04/Eki/12 17:56 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

bi son tarihi falan var mı bayramda izmirde olacagım ? ayrıca istediğimiz bölgeye yaptırabiliyor muyuz ? 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    WitchKing bunu yazdı

bi son tarihi falan var mı bayramda izmirde olacagım ? ayrıca istediğimiz bölgeye yaptırabiliyor muyuz ? 

son tarihi Atamıza gerekli önemin verildiği,gerekli saygının gösterildiği gündür :) istediğin bölgeye yaptırabilirsin(dağılma olmayacak kısımlara) gerekli bilgi için adamların sitesine girip okuyabilirsin.

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    WitchKing bunu yazdı

son tarihi Atamıza gerekli önemin verildiği,gerekli saygının gösterildiği gündür :) istediğin bölgeye yaptırabilirsin(dağılma olmayacak kısımlara) gerekli bilgi için adamların sitesine girip okuyabilirsin.

eyvallah hocam sağol 

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

2 hafta önce ksk'daki şubelerine gittim onun için randevu almak gerekiyomuş. Adam " bugun randevu alırsan 1 ay sonra sıra gelir " dedi. Bende paraya kıydım ücretli yaptırdım sol koluma.

Toplam Hit: 7663 Toplam Mesaj: 56