folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

Ücretsiz Atatürk İmzası Dövmesi İsteyenler Baksın(İzmir Ve Çevresi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

İyi fikir. Düşünenlere ve buraya taşıyan arkadaşa da teşekkürler. Çeşitli/uyduruk bahanelerle bok atmaya çalışanlara da Allh sizi bildiği gibi yapsın diyorum. Yok günahmış, yok abdest tutmazmış, yok Atatürk sevgisi dövmeyle mi gösterilecekmiş miş miş miş.... Evet yeri gelir öyle gösterilir. Adam iyiniyetle konu açmış ama sizin bi dövmediğiniz kalmış.

Size ne be!!!

Ayıp...

Fakirler Ölsün...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

İyi fikir. Düşünenlere ve buraya taşıyan arkadaşa da teşekkürler. Çeşitli/uyduruk bahanelerle bok atmaya çalışanlara da Allh sizi bildiği gibi yapsın diyorum. Yok günahmış, yok abdest tutmazmış, yok Atatürk sevgisi dövmeyle mi gösterilecekmiş miş miş miş.... Evet yeri gelir öyle gösterilir. Adam iyiniyetle konu açmış ama sizin bi dövmediğiniz kalmış.

Size ne be!!!

Ayıp...

Arada et parçası değil de beyin taşıyan insanları görmek mutluluk verici bi durum :)

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    EK 4: askerde sorun olur.

cevap: Atatürk'ü sevmeyen,vatanını bayrağını sevmeyen asker mi olur?(askeri okul okumuşlar için diyorum) Doğruya doğru, gidipte orak çekip yaptırırsan ağzına sıçarlar. Ama git bir bozkurt yaptır, bir ay yıldız yaptır hiç de birşey olmaz.

WAsd Askerde o işe Atatürk dövmesine es geçelim diye bakmıyorlar işte komutanlar oraya değil kalbine yazacaksın koçum diyor adamı pskolojisi bozuk diye gönderiyorlar direk rdm ye ATatürk dövmesi olarark değil herhangi bir dövme olarark görülüyor o  o bakımdan dedim
    Yani sevmek ya da sevmemekle alakalı bir şey değil bu dövmen varmı var bitmiştir Ama bu ATatürk imzası diye görmezden gelmiyor kimse Askeriye dahi olsa... o yüzden yaptıracak gençlere uyarıda bulundum gördüm şahit oldum bizzat oradan biliyorum...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Yerine göre de değişiyor olabilir, ben o şekil biliyordum. Yinede sağol bilgilendirme için :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tam olarak mekanınız neresi ben yeniletmek istiyorum dövmelerimi.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

si(k)lerler arkadaşlar.. ;)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    narkozMRT bunu yazdı

tam olarak mekanınız neresi ben yeniletmek istiyorum dövmelerimi.

Abi mekan benim değil,daha önce görmedim bile ama sanırım kıbrıs şehitlerinde. Sitelerinde tüm şubelerinin adresleri var :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

İlginç bir ideolojik yaklaşım olarak algıladım aynı ideolojiyi paylaşıyor olmasamda ideolojisi uğruna ücretsiz dövme yapan arkadaşı taktir ediyorum. Kimse bbu devirde ideolojisi için parmağını kımıldatmaz iken adam dövme yapıyor. Dövme yapan yapmayan yanlış olduğunu savunan kendine saklasın yorumunu bu adam bu konuyu siyasi bir amaç ile değil sadece hosuna giden yaptırmak isteyenler bedavaya yaptırsın diye açmış. Teşekkür ediyorum arkadaşıma.

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Desingers bunu yazdı

İlginç bir ideolojik yaklaşım olarak algıladım aynı ideolojiyi paylaşıyor olmasamda ideolojisi uğruna ücretsiz dövme yapan arkadaşı taktir ediyorum. Kimse bbu devirde ideolojisi için parmağını kımıldatmaz iken adam dövme yapıyor. Dövme yapan yapmayan yanlış olduğunu savunan kendine saklasın yorumunu bu adam bu konuyu siyasi bir amaç ile değil sadece hosuna giden yaptırmak isteyenler bedavaya yaptırsın diye açmış. Teşekkür ediyorum arkadaşıma.

Çok teşekkürler :) Müslümanın kafa yapısı böyle olmalıdır. Ben sana teşekkür ediyorum saygı ve mantık çerçevesinde yaptığın yorumun için.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    Desingers bunu yazdı

Çok teşekkürler :) Müslümanın kafa yapısı böyle olmalıdır. Ben sana teşekkür ediyorum saygı ve mantık çerçevesinde yaptığın yorumun için.

Önemli değil. Sadece fikrimi beyan ettim. Başka bir bireyin özgürlüğünü kısıtlamadan %100 özgürlük tarafıyım.

Senin Yadınla Ya Rabbim!
Toplam Hit: 7647 Toplam Mesaj: 56