folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Uğur Dündar İsyanlarda :|

Uğur Dündar İsyanlarda :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    az önce haber bülteninde Uğur dündar ateşli ateşli bir şeylere isyan ediyordu dinledim biraz ama anlamadım tam eşiyle ilgili bir şeyler falan varmış.. siyasi nitelikli bir şey sanırım merak ettim olayı izleyen dinleyen varmı bana bir anlatsa :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

bunun için konumu açılır  gece haberlerinde tekkrarı var .

www.tekno50.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    hocam eşi brezilyaya gitmemiş normalde ancak brezilyaya sık sık gidiyor demişler

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feel_me
    feel_me's avatar
    Erkek
    bende pek bişey anlamadım biri iftira atmış karısı brezilyaya gidiyo biriyle görüşüyo die o da eğer karımın bi kere brezilyaya gittiğini ıspatlarsanız görevi bırakırım flan dedi savcılara flanda isyan etti ama orasını anlamadım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Harbi iyi konuştu Uğur Dündar acaip sinirliydi...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    fly gece haberleri varda :W sabahın köründe okul var :W o zaman a kadar ayakta duramıyorum :| ayrıca bir kısmını izledim yapılan suçlamalar dogrumu sizce tam olarak anlamadım :|

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Ergenekon soruşturmasıyla ilgili Uğur Dündar'ın karısı sık sık Brezilya'ya gidiyor demişler sanırım.Uğur Dündar'da bunun ergenekonla ne ilgisi var..Ayrıcada karısı brezilyaya falan gitmediği için tepki gösterdi sanırım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    güzel konustu  sinirli haliyle bile kalitesini kurdugu cümlelerle koydu ortaya tebrik ederim bi kere daha taktir ettim adamı...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    iddanamedeki karısının sık sık brezilyaya gidiyor diye altına imza atan savcıya isyan etti
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Geçen gün melih gökçek geveledi bişeyler.

Bunlar daha öncelerden planlanmış düzmeceler diyerekten düşnmüyor değilim hani.

3 gün önce onu fena yapıcam gibi sözler saarfediyor ve 3 gün sonra bugun Uğur DÜNDAR için bir savcı bir iddanameye karısı hakkında imza atıyor. 

Neler oluyor ? 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

sonuna kadar izledim uğur dündar bazı konularda haklı çünkü türk yargısına artık güveni kalmamış

melih gökçekin adamları kanal d ve star tv muhabirlerini belediye binası içinde haksız yere döverse daha ne beklenir

artık yargı camiası bir insanın özel aile hayatı hakkında kararlar vermeye başlarsa olacağı bu

kim olsa isyan eder uğur dündar diyor ki  " bize türkiyeyi dar edeceklermiş, buyrun gelin canımızı alın, başbakanın kalbinin temizliğine ve yüreğinin sağlamlığına inandığım için kendisine sesleniyorum lütfen sesimize kulak verin, bunlara seyirci kalmayın"

bu tarihi bir söz 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
Toplam Hit: 8101 Toplam Mesaj: 70