folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Üniverstelilere Kötü Haber Chp Nin İtirazı Sonucunda Belediye Bursları Kesildi.

Üniverstelilere Kötü Haber Chp Nin İtirazı Sonucunda Belediye Bursları Kesildi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    hocam şimdi her iki tarafta haklı. birincisi yasalarda belediye burs dağıtamaz deniyorsa belediye burs dağıtamaz. yasa işimize geldiğinde güzel işimize gelmediğinde bok olmaz! hakkın yendiğinde yasaya başvuruyorsun eğer hakkını vermiyorsa yasa ana bacı kayıorsun ne diye yasalarımız işlemiyo die peki şimdi yasa yürütülünce mi suç oluyor? belediye burs dağıtıyo iyi ya da kötü niyetle arada hakeden yok mu? var tabiki kimsenin laf ettiği yok ama çoğunluk kimin? yandaşlarının! hem siz burs aldığınızı zannediyormusunuz muritler direk saldırıyorsunuz! bu belediyenin elektrik su borcunun rakamsal ifadelerini hepimiz biliriz! tayyoş bu borçları silmedi mi! burs verebilmen için elinde fazla para olacak ki dağıtacaksın! sana burs veriyor elektriği suyu ödemiyor... ha alan arkadaş da burs aldığını sanıyor sonra bu ödenmeyen elektrik su faturaları faturalarımıza yansıyor! şimdi bumudur burs? adana büyükşehir belediyesi de veriyor burs ve bursu almak için koşulları ne dersiniz? adanada oturacaksın öncelik gazi çocukları yetimler ve belediye çalışanları! şimdi gazi çocukalarına ve yetimlere laf ettiğim yok ama arkadaşlarımdan bu bursu alanları söleyim sizlere... biri belediyeden tanıdığı var die antepde oturmasına rağmen adana büyükşehir belediyesinden burs alıyor. diğeri de yetim die burs alıyor ama omzunda dell laptop elinde nokia sirocco telefon! şimdi bunlar mı hakediyor? gerçekten yerine ulaşsa keşke...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    fetullahçı öğrencilere, yine fetullahçı insanlar, işadamları vs.vs. herneyse burs verir.gerekli maddi güce sahip olduklarını düşünüyorum.

akp'nin parmağının olduğu her iyilik hareketini fetullahçılarla, onla, bunla özdeşleştirmeseniz olmaz sanki.ne alakası var kardeşim ? kendiniz yardım alıyor olsanız, chp'den kötüsü, akp'den iyisi olmazdı şimdi.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bakan konuştu dün.

Kesilmeyecek. Sadece ödemeyi artık belediye değil, kyk yapacak rahat olun. Bende bi tane burs alıyorum belediyeden.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

gkhn759 bunu yazdı:
    -----------------------------
    amele_2 bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:
    Evet mesela Adana-Seyhan Bediyesinde Nurcuysaniz garanti burs alirsiniz :) Durumu kotu olan arkadaslar basvuruyor burs cikmiyor , kizin 3tane arcelik-beko bayi gibi beyaz esya dukkanlari var , hatun nurcu birde belediyeden burs aliyor :)

izmir de de komünistsen bursun garanti.

ben ses çıkarıyom mu? sadece burs işi garantilensin diye chp ye kaydolan adamlar tanıyorum..

Bak ne güzel olmuş işte. Hangi köşeden olursa olsun bi adaletsizlik vardı, ihanet vardı 

Amele_2  ve gkhan759  isimli arkadaşlara  katılıyorum . chp nin son kalesi izmirdi  artık izmirde oy alabilcek mi ?

herkez demiş akp   kendi yandaşlarına veriyodu bursu  .Bu ülkede  başa geçipde akp mhp chp dahil  kendi yandaşına yardım etmeyen warmı ?

bu burslar chp zamanındada veriliyodu akp zamanındada veriliyoda. siyasetle işim yok adam gibi başvuru yapıyorum adam gibi bursumu alıyodum yazık oldu.

bursu haksız yere alanları engellemek için bütün bursu verenlerin bursunu kesmek hele hele izmirde chp için kesin bi intihardır.

şimdi öğrenciler  chp ye inat ( ben dahil ) piskopatlık öle olmaz böle olur deyip  akp ye oy verir. 

bu gerizekalı adamların hiç bi gram beyni yok bursları kesiyolar...

aradanızda tabi tuzu kuru olan 2-3 kişi çıkmış iyi olmuş demiş....Okula gitcek parayı komşudan borç olarak isteyerek büyüseydin halimizi daha iyi anlardın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı:

gkhn759 bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:
    Evet mesela Adana-Seyhan Bediyesinde Nurcuysaniz garanti burs alirsiniz :) Durumu kotu olan arkadaslar basvuruyor burs cikmiyor , kizin 3tane arcelik-beko bayi gibi beyaz esya dukkanlari var , hatun nurcu birde belediyeden burs aliyor :)

ben ses çıkarıyom mu? sadece burs işi garantilensin diye chp ye kaydolan adamlar tanıyorum..

Bak ne güzel olmuş işte. Hangi köşeden olursa olsun bi adaletsizlik vardı, ihanet vardı 

Amele_2  ve gkhan759  isimli arkadaşlara  katılıyorum . chp nin son kalesi izmirdi  artık izmirde oy alabilcek mi ?

herkez demiş akp   kendi yandaşlarına veriyodu bursu  .Bu ülkede  başa geçipde akp mhp chp dahil  kendi yandaşına yardım etmeyen warmı ?

bu burslar chp zamanındada veriliyodu akp zamanındada veriliyoda. siyasetle işim yok adam gibi başvuru yapıyorum adam gibi bursumu alıyodum yazık oldu.

bursu haksız yere alanları engellemek için bütün bursu verenlerin bursunu kesmek hele hele izmirde chp için kesin bi intihardır.

şimdi öğrenciler  chp ye inat ( ben dahil ) piskopatlık öle olmaz böle olur deyip  akp ye oy verir. 

aradanızda tabi tuzu kuru olan 2-3 kişi çıkmış iyi olmuş demiş....Okula gitcek parayı komşudan borç olarak isteyerek büyüseydin halimizi daha iyi anlardın

hocam zaten belediyenin burs vermesini engelleyen chp değil yasalar! adam elektrik su borcunu ödemeyecek sonra da burs dağıtacak bu hangi akla sığar? tayyoş da gelecek üstüne belediyenin tüm borcunu bir kalemde silecek! evet hocam belediyeler kendi yandaşlarına burs dağıtıyordu bunu tüm belediyeler de yapıyordu chp de akp de mhp de x partisi de... akp bu yolla oy toplarken chp de bu yolla oy topluyordu... neden cho bindiği dalı kesti? çünkü yasalar oylardan daha önemlidir! zaten bu zamana kadar hep yasalar delinerek ülke bu hale getirilmedi mi? sen şimdi chpye inat bir burs için git akpye oy ver vatanını satan g*tüne don alamicak hale getiren akpye! o şaşalı devirler gecti arkadaşlar acın artık gözlerinizi. bir önceki dönemde kemal derviş getirildi kemerleri sıktırdı hükümeti al aşşağı ettiler. kemal dervişin yaptığı uzun dönemlik bir getiriydi onunda kaymağını akp yedi üstüne bir de sattıklarının paraları geldi geçindirdi... peki ya şimdi? elinde satacak bişi kalmadı krizin esintileri ülkede nasıl hissediliyor hepimiz farkındayız millet acından ölüyor. eve ekmek alacak neredeyse para kalmadı tayyoş çıkmış bizi etkilemez diyor nasıl etkilemez! kendi bünyemizde olan tüm fabrikalar ya dışarıdan hammadde alıyor ya da dışarı bişiler satıyor! bu durumda dışarıdaki etkilenirse sen nasıl etkilenmezsin. maalesef dışarıdan gelecek 3-5 kuruş paraya ağız büken g*tlerini yalayan bir ülke haline getirildik. atatürk zamanında cumhuriyet yeni kurulmuşken osmanlının borcları artı büyük bir savaş sonrası bize kalan borçlar ne güzel ödeniyordu sonraki halimize bak! e tabi halkı eğitmezsen olacağı bu! sadece akp için değil tüm partiler için konuşuyorum... adam halkı neden eğitsin ki bu cahilliğini kullanıp kendi kral gib geçiniyor... ülkesini düşünen cıkarlarını koruyan kim geldi şimdiye kadar başımıza hiç kimse! bir ara tayyoşu da hiç zam yapmadı die savunuyorlardı madem bu kadar ii bir ekonomi politikası yaratabiliyordun şimdi neden milletin aç zamlar %50 lerin üzerinde? ha akpye hala oy verirler mi verirler neden dinci! adama sorarlar şimdiye kadar gelenler gavurmuydu hepsi müslümandı! ama anlamadığımız bir taraf var. her koyun kendi bacağından asılır herkezin dini kendine işte bu bilinç olmadığı için bu haldeyiz... zamanında uyuyan halkı uyandıran bir atamız vardı şimdi tekrar uyuyan bir millet illa uyanmak için yumurtanın bir yerimize dayanması mı gerekiyor! yazacak o kadar çok şey var ki...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    bu chp yide anlamıyorum.. hem oy için kapı kapı dolaşıyorlar .. hemde bursları kesiyorlar .. bursları kesti 1 milyon oy gitti sayılır :)

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek
    arkadaşlar biraz okuyup araştırsanız günah keçisinin chp olmadığını anlarsınız ama nerde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Böyle bi hıyarlıktan soraa bide oy beklerler...

The king is bleeding.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

crafty bunu yazdı:
    VEXTA bunu yazdı:

gkhn759 bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:

aradanızda tabi tuzu kuru olan 2-3 kişi çıkmış iyi olmuş demiş....Okula gitcek parayı komşudan borç olarak isteyerek büyüseydin halimizi daha iyi anlardın

hocam zaten belediyenin burs vermesini engelleyen chp değil yasalar! adam elektrik su borcunu ödemeyecek sonra da burs dağıtacak bu hangi akla sığar? tayyoş da gelecek üstüne belediyenin tüm borcunu bir kalemde silecek! evet hocam belediyeler kendi yandaşlarına burs dağıtıyordu bunu tüm belediyeler de yapıyordu chp de akp de mhp de x partisi de... akp bu yolla oy toplarken chp de bu yolla oy topluyordu... neden cho bindiği dalı kesti? çünkü yasalar oylardan daha önemlidir! zaten bu zamana kadar hep yasalar delinerek ülke bu hale getirilmedi mi? sen şimdi chpye inat bir burs için git akpye oy ver vatanını satan g*tüne don alamicak hale getiren akpye! o şaşalı devirler gecti arkadaşlar acın artık gözlerinizi. bir önceki dönemde kemal derviş getirildi kemerleri sıktırdı hükümeti al aşşağı ettiler. kemal dervişin yaptığı uzun dönemlik bir getiriydi onunda kaymağını akp yedi üstüne bir de sattıklarının paraları geldi geçindirdi... peki ya şimdi? elinde satacak bişi kalmadı krizin esintileri ülkede nasıl hissediliyor hepimiz farkındayız millet acından ölüyor. eve ekmek alacak neredeyse para kalmadı tayyoş çıkmış bizi etkilemez diyor nasıl etkilemez! kendi bünyemizde olan tüm fabrikalar ya dışarıdan hammadde alıyor ya da dışarı bişiler satıyor! bu durumda dışarıdaki etkilenirse sen nasıl etkilenmezsin. maalesef dışarıdan gelecek 3-5 kuruş paraya ağız büken g*tlerini yalayan bir ülke haline getirildik. atatürk zamanında cumhuriyet yeni kurulmuşken osmanlının borcları artı büyük bir savaş sonrası bize kalan borçlar ne güzel ödeniyordu sonraki halimize bak! e tabi halkı eğitmezsen olacağı bu! sadece akp için değil tüm partiler için konuşuyorum... adam halkı neden eğitsin ki bu cahilliğini kullanıp kendi kral gib geçiniyor... ülkesini düşünen cıkarlarını koruyan kim geldi şimdiye kadar başımıza hiç kimse! bir ara tayyoşu da hiç zam yapmadı die savunuyorlardı madem bu kadar ii bir ekonomi politikası yaratabiliyordun şimdi neden milletin aç zamlar %50 lerin üzerinde? ha akpye hala oy verirler mi verirler neden dinci! adama sorarlar şimdiye kadar gelenler gavurmuydu hepsi müslümandı! ama anlamadığımız bir taraf var. her koyun kendi bacağından asılır herkezin dini kendine işte bu bilinç olmadığı için bu haldeyiz... zamanında uyuyan halkı uyandıran bir atamız vardı şimdi tekrar uyuyan bir millet illa uyanmak için yumurtanın bir yerimize dayanması mı gerekiyor! yazacak o kadar çok şey var ki...

yukarda yazılanları gel sen bursu kesilen saldırcak yer arıyan insalara sor.

haklısın akpye oy verilmez ama chpyede verilmez. hea bu arada chp bindi dalı nie kesti die sorarsan izmiri düşünmedi derim .

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    akp yi sevmem... yerel seçimlerde belki 'ulan chp ye versemmi' diye düşünebilirdim... o da gitti artık , geçmiş olsun , kaç bin ögrencinin ahını aldıgınızı iyi farkedin... haksızlık yapılıyormuş.. ULAN YAPILAN HAKSIZLIGI BURSLARI VERDIRMEYEREK MI ENGELLEYECEKSIN? madem bi haksızlık var biliyorsun kanıtla belgelerle götünden kan alsınlar... yok mu böyle bi yöntem usul? lanet olsun size tekrardan... ben bunu almasamda yine öyle yada böyle geçinebilirim... ya geçinemeyecek olanlar? onların laneti de üzerinize olsun

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 9937 Toplam Mesaj: 64