folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Unutulmayan 10 HACK

Unutulmayan 10 HACK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

güzel bilgilerde,bu bilgileri çoçukluktan beri okurum.bir yiğit çıksada 2002den sonrasını yazsa.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

omerelili bunu yazdı:
    -----------------------------

güzel bilgilerde,bu bilgileri çoçukluktan beri okurum.bir yiğit çıksada 2002den sonrasını yazsa.

orası çorba :)

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:

omerelili bunu yazdı:

orası çorba :)

haklı hocam burdan sonrası biraz karışık... :D

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    code_46
    code_46's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

warlock bunu yazdı:

tahref156 bunu yazdı:

hiç şu hackerleri hiç anlamam bu adamlar bunları nasıl yapıyorlar eğitim falan almadan çocukken bile hack olan var arkadaş bunu nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum ki...

Hocam buda bir yetenek olsa gerek.Yani insan kendini zorlar bir şeyler yapabilmek için ama bunlara doğuştan verilmiş bir şey.

yetenekte var ama en büyük avantajları her kaynağın ana dillerinde İngilizce'de yazılıyor olması. adam merak ettiği şeyi bi aratıyor dünyanın internet dili %90 ingilizce bi kaynaktan anlamassa diğerine bakıyor anlıyor bizde öyle diilki ne kaynak var ne bişiy olan kaynaklarda yarım yamalak. Bide süper ingilizce eğitim veriyorlarmış gibi üniversitelerdede eğitim ingilizce herkes yarım yamalak anlıyo yarım yamalak anlayıncada yarım yamalak işler oluyo

En mükemmel insan yaptığı hatayı tekrar yapmayan insandır; hatasızlık Yaratıcıya aittir, insanlar ulaşamaz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek

halel olsun :)

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

code_46 bunu yazdı:

warlock bunu yazdı:

tahref156 bunu yazdı:

hiç şu hackerleri hiç anlamam bu adamlar bunları nasıl yapıyorlar eğitim falan almadan çocukken bile hack olan var arkadaş bunu nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum ki...

Hocam buda bir yetenek olsa gerek.Yani insan kendini zorlar bir şeyler yapabilmek için ama bunlara doğuştan verilmiş bir şey.

yetenekte var ama en büyük avantajları her kaynağın ana dillerinde İngilizce'de yazılıyor olması. adam merak ettiği şeyi bi aratıyor dünyanın internet dili %90 ingilizce bi kaynaktan anlamassa diğerine bakıyor anlıyor bizde öyle diilki ne kaynak var ne bişiy olan kaynaklarda yarım yamalak. Bide süper ingilizce eğitim veriyorlarmış gibi üniversitelerdede eğitim ingilizce herkes yarım yamalak anlıyo yarım yamalak anlayıncada yarım yamalak işler oluyo

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Siz bu dünbükleri geçinde pc ve internetin babalarının hayatlarını okuyun bununla iligli konu açmıştım adamlar deha arkadaş deha,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

benim anlamadıgım nasıl yapıyolar ne tür sekilde yapıyolar hangi lidi kullanıyolar mesala nasa ip nasıl buluyolar sistemi nasıl tarıyolar aq bide merak ayagına göte gelmiyelim

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

uz-i bunu yazdı:

benim anlamadıgım nasıl yapıyolar ne tür sekilde yapıyolar hangi lidi kullanıyolar mesala nasa ip nasıl buluyolar sistemi nasıl tarıyolar aq bide merak ayagına göte gelmiyelim

Hocam bencede fazla merak etme güme gitmeyesin sakın... :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

zaten ne gelirse ya meraktan yada yaralardan gelirmiş am nasıl yapılıyor

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
Toplam Hit: 6367 Toplam Mesaj: 47